Įkraunama...
Įkraunama...

Atrankos, mokymų, įdarbinimo kompanijos

http://www.extra1.lt/
ką manot? g.gif
Atsakyti
Mano vyro darbe dirba va tokia sekretore. gal imonei ir neblogai, bet realiai esi idarbintas ne tos firmos, kurioje dirbi, o tos "nuomos firmos" Alga moka isinuomojanti firma. Jei darbas ilgam laikui, tai nieko, bet jei vis kaitaliojasi, su atostogomis ir pan...nei atostogu suplanuosi, nei biulioteniu verysad.gif
Atsakyti
man parūpo, kokia eile kviečiami į pokalbį potencialūs darbuotojai? sprendžiant pagal cv, pradžioj mažiau tinkomi, po to labiau? ar nėra jokios tvarkos? g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri nors galite pasiūlyti darbo agentūrą Vilniuje?
... tik ne tokią, kur siunti savo CV, ir kuris saugomas saugo agentūros duomenų bazėje, o darbo taip niekad ir nepasiūlo, o tokią, su kuria pasirašai sutartį. Žinau, kad "Noriu darbo" dirba tokiu būdu, gal žinote daugiau?
Atsakyti
skubėdama tiek klaidų padariau, doh.gif sorry... manau klausimo esmė aiški:)
Atsakyti
kažkokia nauja , bent jau negirdėta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 07 01, 14:01)
kažkokia nauja , bent jau negirdėta  g.gif

Tai jau tikrai naujas! mirksiukas.gif Nes dar tik keliokika darbo siūlymų yra doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 04 15, 09:11)

Irgi visiškai naujas, nes nei darbo pasiūlymų, nei anketos užpildyti galima, tipo, dar bus blink.gif
Bet vistiek ačiū, tau, Ieva-Pieva už nuorodas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytė: 01 liepos 2005 - 16:15
sveikos,

noreciau suzinoti, ar teko naudotis idarbinimo agenturu paslaugomis? ar greit surado darba? kokius procentus nuskaito suradus? o gal is viso nesurado?

siaip domintu Kaunas 4u.gif
Atsakyti
kadangi zinutes jau senokos, tai gal kas turite naujos informacijos apie "noriu darbo"? cvonline yra daug ju pasiulymu, gal apsimoka pas juos registruotis?
Atsakyti
QUOTE(nike_mike @ 2006 11 03, 12:30)
kadangi zinutes jau senokos, tai gal kas turite naujos informacijos apie "noriu darbo"? cvonline yra daug ju pasiulymu, gal apsimoka pas juos registruotis?

Aš ten irgi žvilgtelėjau.. ir labai apsidžiaugiau, nes bent 5 darbeliai yra verti mano dėmesio.. parašiau laiškelį, nusiunčiau cv ir motyvacinį. ir va, laukiu.. įdomu kiek laukt reik? jauciu, pirmadienį pasiskambinsiu ir pasiteirausiu kas ir kaip.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nike_mike @ 2006 11 03, 12:30)
kadangi zinutes jau senokos, tai gal kas turite naujos informacijos apie "noriu darbo"? cvonline yra daug ju pasiulymu, gal apsimoka pas juos registruotis?


Radau ju psl. irgi daug patraukliu skelbimu, kuriu reikalavimus atitikau. Siunciau konkreciai projekto koordinatores pozicijai. Paskambino po poros dienu. Nuejau i pokalbi, kuriame tiesiai sviesiai pasake, kad tos pozicijos surasytos tik formaliai, pokalbio metu stengesi issiaiskinti tik mano savybes, anglu k. mokejima, kokio darbo noreciau ir t.t. Pazadejo informuoti apie visus pasiulymus, man tinkancius. Tai buvo pries puse metu. Nei vieno pasiulymo nesulaukiau. Skambinau, sake, kad nieko man tinkamo... Gal delto, kad patirties privaciam sektoriuje jokios neturiu. Siaip prioriteta visuomet teikiu tiems darbo skelbimams, kuriuose galima tiesiogiai su darbdaviu kontaktuot mirksiukas.gif
Atsakyti