Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 120 tema


user posted image

Sena tema

SCHEMU PAIESKA

MEDŽIAGOS:

Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

ADATOS
Teorijoje rašo, kad ant 14 Aidos tinka siuvinėjimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesnė adata, tuo mažesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

Siuvinio tempimas ant kartono reminant

Siuvinejimo remai
Internetines parduotuves

http://www.kasiulai.lt/
http://www.rankdarbiai.com/
http://www.darbstuole.eu/
http://www.siuvinejimomagija.lt/
http://www.erankdarbiai.lt/
Atsakyti
labas rytas,
turiu problemėlę - prieš kelis metus esu išsiuvinėjusi paveiksliukus, dabar jau pribrendo reikalas įrėminti, tai skalbiau su ūkiniu muilu ir man neišsiskalbė pieštuko linijos... sad.gif . Gal galite patarti, kaip ir su kuo išsskabti dar. Ačiū už atsakymus
Atsakyti
Mezgimo fėja. Įsimylėjau ją iš pirmo žvilgsnio wub.gif
user posted image

QUOTE(mila* @ 2012 06 22, 10:06)
Na, ad temai pribaigti parodau, kaip atrodo meškiai, mano siuvinėjamu budu doh.gif

O kurioj vietoj problema? g.gif

QUOTE(Dianele100 @ 2012 06 22, 10:18)
labas rytas,
turiu problemėlę - prieš kelis metus esu išsiuvinėjusi paveiksliukus, dabar jau pribrendo reikalas įrėminti, tai skalbiau su ūkiniu muilu ir man neišsiskalbė pieštuko linijos... sad.gif . Gal galite patarti, kaip ir su kuo išsskabti dar. Ačiū už atsakymus

Vieną kartą susibraižiau pieštuku. Neišsiskalbė. Gerai, kad visas darbas siuvinėtas tamsiai, tai beveik nesimato. Daugiau nebenaudoju jo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau pasakyti, kad vis tik dalis Jūsų, sakiusiu kad nerizikuotumet siuvineti pacios darytos schemos, ikalbejot mane ir as nesiuvinesiu verysad.gif susiradau kita patinkanti paveiksla, kurio schema daryta I love cross stitch firmos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 06 22, 10:54)
Sveikos, norejau pasakyti, kad vis tik dalis Jūsų, sakiusiu kad nerizikuotumet siuvineti pacios darytos schemos, ikalbejot mane ir as nesiuvinesiu  verysad.gif  susiradau kita patinkanti paveiksla, kurio schema daryta I love cross stitch firmos.  ax.gif


Manau, teisingai pasirinkai rolleyes.gif Parodyk paveikslėlį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 06 22, 09:38)
Mezgimo fėja. Įsimylėjau ją iš pirmo žvilgsnio  wub.gif

Labai miela moteriškėlė wub.gif thumbup.gif
Bet kodėl ji mezgimo fėja tai aš taip ir nesuprantu... Juk su šaukštu ir prijuostėle, o kad plaukai dideliais smeigtukais susmeigti, tai man visai neatrodo keistai ax.gif

QUOTE(zuzanele @ 2012 06 22, 10:00)
Manau, teisingai pasirinkai rolleyes.gif Parodyk paveikslėlį mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Kažkaip anksčiau susilaikiau nuo komentarų šiuo klausimų, bet jei jau doviem apsisprendė, galiu tik pritarti. Tikrai labai gerai, kad merginos patarė nerizikuoti. Gaila būtų ir pinigų ir darbo, jei nepasisektų pačiai schemos kokybiškai pasidaryti. Tuo labiau, kad galima rasti jau laiko patikrintų schemų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 06 22, 10:54)
Sveikos, norejau pasakyti, kad vis tik dalis Jūsų, sakiusiu kad nerizikuotumet siuvineti pacios darytos schemos, ikalbejot mane ir as nesiuvinesiu  verysad.gif  susiradau kita patinkanti paveiksla, kurio schema daryta I love cross stitch firmos.  ax.gif

gera firma,ir turi isties daug ir nuostabiu schemu thumbup.gif o del tos schemos kur sakiau kad galiu rusaiciu paklaust ar padaytu schema,ja padarytu nemokamai ,jai manei kad butu reikeje moketi ax.gif

zuzanele puiki bobulyte cool.gif reminsi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 birželio 2012 - 09:32
QUOTE(VaiVi @ 2012 06 22, 11:18)
Labai miela moteriškėlė wub.gif thumbup.gif
Bet kodėl ji mezgimo fėja tai aš taip ir nesuprantu... Juk su šaukštu ir prijuostėle, o kad plaukai dideliais smeigtukais susmeigti, tai man visai neatrodo keistai ax.gif
drinks_cheers.gif

Aš irgi bandžiau išsiaiškinti... smile.gif Gerai įsižiūrėjau, tai ant galvos siūlų kamuolys ir persmeigtas virbalais rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 22, 11:21)
zuzanele puiki bobulyte  cool.gif reminsi ?

Labai norėčiau, tik nežinau kada ... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos siuvinėtojos 4u.gif
Bandau ir aš įsivažiuoti į šį malonų hobį smile.gif Iškilo klausimas 4u.gif
Ar aš teisingai suprantu jog Zweigart Belfast linas 32ct neatitnka Aida16?
Pirmoje žinutėje:
32 linas - atitinka 16 aida,
Bet realiai taip nėra būtent su Zweigart... g.gif
Ačiū 4u.gif

Atsakyti
Liama, kryželių dydžio sudėjus netikrinau, bet man panašu kad maždaug atitinka smile.gif
Gal Aida ne 16 ct? Teko porą kartų matyti, kad ant ispaniškos, lietuviškos aidos būna užklijuota 16 ct, nors ten tikrai būna ne tokia schmoll.gif Nors būna kad ir viskas gerai su jom - žiūrėt reikia.
Atsakyti
QUOTE(Mergaiciukas @ 2012 06 22, 10:09)
Liama, kryželių dydžio sudėjus netikrinau, bet man panašu kad maždaug atitinka smile.gif
Gal Aida ne 16 ct? Teko porą kartų matyti, kad ant ispaniškos, lietuviškos aidos būna užklijuota 16 ct, nors ten tikrai būna ne tokia  schmoll.gif  Nors būna kad ir viskas gerai su jom - žiūrėt reikia.

Tada įdomiai biggrin.gif
Aš turiu DMC Aida 16 ir 63 skylutės atitinka 10 cm.
Bet tas linas dvigubai tankesnis, 20 skylučių - 1,6 cm... g.gif
Liną pirkau iš kasiulai.lt...
Atsakyti
Zuzanėėėėėleeeee..... Kaip noriu mezgimo fėjos bigsmile.gif Ojej, kokia graži. Pagalvojau, kad to šaukšto galima būtų ir nesiuvinėti, bet ir su juo jinai žavinga smile.gif Megimo mezgimo, neabejokit, siūlų kamuolys ir virbalai labai aiškūs smile.gif O kad su prijuoste ir šaukštu, tai argi nemėgstam mes megzdamos kuom nors skaniu pasilepint? Aš tai visada siuvinėdama pasistatau šalia puoduką arbatos ir kokį saldėsį, tada darbas mieliau einasi...smile.gif
Tai... ar galima būtų schemutę? blush2.gif
Atsakyti