Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

tinulia, kreminiai papuosimai man labai labai tokie mieli smile.gif

olesta, boruze kokia storule, taip ir norisi suvalgyti, nereali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2012 07 08, 00:21)


kiek daug graziu tortuku!

QUOTE(pasta222 @ 2012 07 08, 10:34)

su mergyte koks mielas wub.gif
Atsakyti
merginos, reiktu greitos pagalbos 4u.gif
sakykit kaip prilipdyti tas braškes prie šonų??? g.gif
Atsakyti

dėl braškių nežinau kuo jos ten prilipdytos, apipilta jos žele cukrum arba žele tai fal tuo pačiu ir prilipinta? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 liepos 2012 - 09:07
QUOTE(sineja @ 2012 07 08, 14:23)
merginos, reiktu greitos pagalbos  4u.gif
sakykit kaip prilipdyti tas braškes prie šonų??? g.gif


va komentaruose po tortu radau : O braškės priklijuotos tortenguss - cia tokia želė tortams smile.gif yra parduotuvėse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2012 07 08, 17:05)
va komentaruose po tortu radau : O braškės priklijuotos tortenguss - cia tokia želė tortams smile.gif yra parduotuvėse smile.gif

va komentaru ir neskaiciau 4u.gif
labai dekoju, lekiu pirkti ir bandyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tinulia84 @ 2012 07 08, 17:04)
aš irgi nematau čia jokios reklamos, visai čia niekas nebekalba apie papuošimus, tai galėtų būti atskira tema, tortų nuotraukos be komentarų ar kažkas tokio...
dėl braškių nežinau kuo jos ten prilipdytos, apipilta jos žele cukrum arba žele tai fal tuo pačiu ir prilipinta? 4u.gif

as buciau zele ir bandziusi prilipinti, tik jauciu neilgai jos prilipusios laikytusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 07 08, 11:51)

pasta,tas su zasele thumbup.gif o,tas raudonas purkstas su purskiamais?as viduj nebepurskiu doh.gif nesuosi torta laukan,nes paskui tos dulkes blizgancios visur skraido schmoll.gif


taip, purskalu....lauke nepurskiau nes labai karsta o nesiau i skliapa lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif ąžuolo gilės specialiai žalios, todėl, kad jaunos gilės yra žalios, vaikelis mažas, tai ir brandžios gilės jam netinka ax.gif mano čia nuomonė tokia smile.gif

užrašus dariau iš pastilažo, aisingo net neplakiau, būtų patirpęs ko gero, pakaitinu švirkšte mikrobangėje ir rašau, klijuoju detales ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2012 07 08, 23:19)
ačiū 4u.gif  ąžuolo gilės specialiai žalios, todėl, kad jaunos gilės yra žalios, vaikelis mažas, tai ir brandžios gilės jam netinka ax.gif  mano čia nuomonė tokia smile.gif

užrašus dariau iš pastilažo, aisingo net neplakiau, būtų patirpęs ko gero, pakaitinu švirkšte mikrobangėje ir rašau, klijuoju detales ir t.t.



Jums leidus nusikopinau tortuka su gilemis:) pas mane azuolas auga bandysiu kazka panasau padaryti, dekui uz ideja 4u.gif
Atsakyti
O kad del pastilazo sildymo svirkste-ar man cia vienai ji staip gret ten sudziuna? nu tik kelios sekundes ir viskas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 liepos 2012 - 09:08
ar kas bande sildyt pastilaza svirkste garu vonioje? na neturiu as mikrobanges blush2.gif
Atsakyti
Olesta, galiu paklausti, kas visiems batukams raištelius išvarstė? ax.gif
Atsakyti