Įkraunama...
Įkraunama...

Milli Classic vežimėliai

4u.gif sveikos mamytes,
atsiprasau ir nelietuviskas raides,taciau mano tel nepalaiko sios fukcijos naudojantis internetu.
Esu busima mamyte ir renkuosi vezimeli. Siandien su vyru apziurejom MILLI CLASSIC vezimeli, odinuka. Gal kas turite ir naudojate sita vezimeli. Kaip jis jums ir ar nesidevi odyte,kaip vazineti mieste ar bekele ir visa kita info apie juos. Dekoju
Atsakyti
Labas.Mes jau isigijome si vezimeli,nors visa laika buvau issirinkusi kitos firmos vezimeli,bet kaip pamaciau si milliuka uzsimaniau sito ir jokio kito smile.gif Nu jis man toks grazus blush2.gif Mes issirinkom rudos spalvos.taippat apziurinejome ir odinuka,bet pabijojome,kad odele sutrukines,jug nenutarali odele tai nzn,nors tikrai atrodo super,bet mes pasirinkom medzegele,nu pavazinejau su juo parduotuvej tai smagus pasirode,tik zinoma jis didelis ir nera pats lengviausias,bet musu maziukas vazines kaip karietoj wub.gif Lopsys lb didelis,nu as kolkas esu begalo laiminga ji isigijus,bet dar realiai jo neisbandziau dar reikia palaukti musu stebuklelio wub.gif
Atsakyti
Mums pažįstamas taip pat neparė pirkt odinuko ir net nepatarė net emmaljungos pirkt, sakė nelabai gerai jie laiko. O jis vežioja ir parduoda vežimėlius. tad pabijojome mokėti tokius pinigus. Bet pasiūlė alternatyva, tad tik susilaukę kūdikėlio jį gausime. o svoris manau į gera - padeda po gimdymo kilogramus numesti smile.gif nors man tai negresia, gyvenam pirmam aukšte ax.gif ir planuojam į namą keltis artimiausiu metu. Gal kol gims jau išsikelsim unsure.gif liko nestuke.gif pora mėnesiukų.
Atsakyti
Bet uzsisakete Milli?Jai taip tai jus pirma isbandysit,lb lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tomelis @ 2012 07 10, 19:20)
Bet uzsisakete Milli?Jai taip tai jus pirma isbandysit,lb lauksiu atsiliepimu 4u.gif

ne, mums pasiule ir patiko tako acoustic tad toki parveze,irgi panasus i milli classic, taip pat lenku gamybos,tik kad jau parveze o pasiimsim po gimimo, rugpjucio 30d turetume turet. Tad nezinau kuri anksciau isbandysim savo naujus ratus smile.gif
Atsakyti
Gal kas turit Milli Classic? 4u.gif kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(waiduke @ 2012 12 03, 16:20)
Gal kas turit Milli Classic?  4u.gif kokie atsiliepimai? g.gif


Turim. Labai geras vežimas smile.gif Didelis, erdvus lopšys, yra pakeliama nugarėlė. Patogi mašininė kėdutė. Ir lopšys, ir kėdutė padėjus ant lygaus paviršiaus supasi. Dar neteko išbandyti vasarinės dalies, todėl apie ją negaliu nieko pakomentuoti. Gera vežimėlio amortizacija, ir labai gerai rieda, gal tik šiek tiek trūksta manevringumo. Bet šiaip tai nusiskundimų kaip ir neturiu.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą 4u.gif Mes dar tik dairomės vežimėlio, kol kas apsistojome ties šiuo rolleyes.gif
Atsakyti
Mes važinėjame šiuo vežimu jau daugiau kaip 8 mėnesius. Labai patenkinti. Kas domina, klauskit - pakomentuosiu apie visus privalumus ir trukumus 4u.gif
Atsakyti
O va mes vis del to nusipirkom tako bueno superinis. Didelis patogus ir gerai ries. Svarbiausia auksts. Nereikia lenktis labai prie vaiko.
Atsakyti
QUOTE(lepidoptera_jl @ 2012 12 04, 21:04)
Mes važinėjame šiuo vežimu jau daugiau kaip 8 mėnesius. Labai patenkinti. Kas domina, klauskit - pakomentuosiu apie visus privalumus ir trukumus 4u.gif



Aš niekaip nerandu praktinės virvelių-juostelių paskirties, kur jos naudojamos?...
Atsakyti
Apie vežimėlius aš žalia blush2.gif kiek pasiskaitinėjau forumuose, kiek papasakojo konsultantai tiek ir žinau.. Gal galėtumėte parašyti apie šio vežimėlio trūkumus? g.gif Dėl manevringumo buvo sunkiau apsispręsti, bet kiti pliusai nulėmė, kad vėl apsistojome ties šiuo vežimėliu. Gal galit parašyti dėl pravažumo? ratai dideli, bet atrodo siauroki, ar nekilo problemų? g.gif
Atsakyti