Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ruošiate mišinuką naktį?

i termosa vakare isipilu reikiama kieki karsto virinto vandens, pasiruosiu buteliuka su misinuku ir tik mazajai pabudus suplaku 4u.gif mazoji keliasi 7:00 val., tad iki to laiko jau termose vanduo buna reikiamos temperaturos..tik va, Milupa misinukas ilgokai plakasi, tad tenka mazaja dar pakankinti doh.gif
Atsakyti


As taip darau doh.gif dar geria nakti 1,5m doh.gif

Turiu misinuka indeli, kur dozem galima pasiruost. I buteliuka siek tiek atvesusio vandenuko isipilu ir paskui nakti is termoso ipilu i buteliu dar kad silta sbutu ir is dozatoriaus misinuka isipilu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 10 16, 12:44)
Na, kad Jus nieko pries, tai as jau supratau, bet ar pamastot, kad vaikiukui tai nera gerai.  schmoll.gif
Nejaugi taip sunku tureti jau pavirinto vesaus vandenuko ir uzsivirinti dar karsto?? Tada netruktu tikrai tas misinuko pataisymas...

As irgi esu pries mikrobanges tokiems maziems gyventojams. Pasildyt vandenuka virdulyje tikrai neuzima daug laiko. O mazieji gyventojai dar spes prisisildyt mikrobangej maistuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida114 @ 2010 11 28, 12:57)
As irgi esu pries mikrobanges tokiems maziems gyventojams. Pasildyt vandenuka virdulyje tikrai neuzima daug laiko. O mazieji gyventojai dar spes prisisildyt mikrobangej maistuko  g.gif

taip, atrodo daug laiko neužima, bet mano vaikas man duoda apie pusę minutės, po to pradėda klykti ir tenka raminti valandą doh.gif
O begalima mišinuko pasiruošti iš vakaro ir per naktį laikyti šildyklėj?
p.s. maisto mokrogabngėj nešildau.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 11 29, 23:27)
O begalima mišinuko pasiruošti iš vakaro ir per naktį laikyti šildyklėj?

schmoll.gif Mišinukas turi būti šviežiai paruoštas. Nerizikuok mažulio sveikata 4u.gif
Atsakyti
Kokius jus misinukus naudojat, kad jus taip greitai paruosiat? Nes aptamil paruosti man trunka 10 min kol visiskai istirpsta...
Atsakyti
QUOTE(inke @ 2011 09 10, 13:22)
Kokius jus misinukus naudojat, kad jus taip greitai paruosiat? Nes aptamil paruosti man trunka 10 min kol visiskai istirpsta...

Naudoju ir as aptamili,tik tiek kad siunciuosi is UK,ir jokiu daleliu kaip Lietuviskame aptamilyje nelieka.Ir netgi pigiau gaunasi,su parsiuntimu,nei cia vietoje pirkt.
o jei i tema,tai nakciai dedu buteliuka su vandenuku i sildytuva,jame palaikoma 40 laipsniu temp. ir kai lelyte nubunda,tik sukratau reikiama kieki milteliu ir suplaku.
Atsakyti
Mes ir valgom aptamil,bet niekada neteko 10 min plakti,nelieka jokiu gumuleliu. g.gif O kaip jus pastebit juos? Ziurejau visaip,bet nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glen @ 2011 09 10, 16:02)
Naudoju ir as aptamili,tik tiek kad siunciuosi is UK,ir jokiu daleliu kaip Lietuviskame aptamilyje nelieka.Ir netgi pigiau gaunasi,su parsiuntimu,nei cia vietoje pirkt.
o jei i tema,tai nakciai dedu buteliuka su vandenuku i sildytuva,jame palaikoma 40 laipsniu temp. ir kai lelyte nubunda,tik sukratau reikiama kieki milteliu ir suplaku.


drinks_cheers.gif Mes lygiai taip pat ruosiames nakti biggrin.gif Susidozuoju miltelius i dozatoriu, sukratau, isplaku ir valgom biggrin.gif
Mes irgi Aptamili geriam, tik mums paprasciau jo gauti, nes UK gyvename. Ir tikrai pastebejau, jis zymiai geresnis (susiplakimo prasme) pas mus, nei LT.
Papildyta:
QUOTE(melynake* @ 2011 09 11, 11:31)
Mes ir valgom aptamil,bet niekada neteko 10 min plakti,nelieka jokiu gumuleliu.  g.gif  O kaip jus pastebit juos? Ziurejau visaip,bet nera smile.gif


Bet jau pas mus kai Lietuvoje buvome, tai i skylutes istrikdavo tie gumuliukai, arba budavo dugne prilipe...
Papildyta:
QUOTE(Baltija @ 2010 11 29, 23:27)
taip, atrodo daug laiko neužima, bet mano vaikas man duoda apie pusę minutės, po to pradėda klykti ir tenka raminti valandą doh.gif
O begalima mišinuko pasiruošti iš vakaro ir per naktį laikyti šildyklėj?
p.s. maisto mokrogabngėj nešildau.


Bandziau ir taip... nakti nesikele valgyti, o ryte jau suruges buvo doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

ar nakti, ar diena misunuka ruosiu taip pat - tinkamos temperaturos vanduo termose, jo ipilu i buteliuka, iberiu milteliu, suplaku ir maitinu.
Nematau jokio skirtumo ir jokiu papildomu "agregatu" tam nenaudoju.

QUOTE(Baltija @ 2010 11 30, 00:27)
O begalima mišinuko pasiruošti iš vakaro ir per naktį laikyti šildyklėj?


Taip tikrai nedaryciau, nes misunuko paruosto negalima ilgai laikyti. Kadangi mano mergina gana isranki maisteliui, tai teko isbandyti ne viena gamintoja. Ant keliu ju etikeciu buvo nurodyta, kad pagaminta misunuka suvartoti per 1 valanda! Nesu tikra del tokio laiko grieztumo, bet per nakti tikrai nerekomenduoju jokio misinuko laikyti.

QUOTE(inke @ 2011 09 10, 13:22)
Kokius jus misinukus naudojat, kad jus taip greitai paruosiat? Nes aptamil paruosti man trunka 10 min kol visiskai istirpsta...


Ir aptamili bandem. Jis, kaip ir dar keli sunkiau plakasi. Bet as is pradziu ipilu puse vandens normos, tada suplaku, tada ipilu likusi vandeni - jokiu bedu - greita, paprasta, patogu.
Atsakyti
kadangi visos temos neskaiciau blush2.gif rasau kaip as nakty maitinu. turiu atliekama virduly, piguske toki ax.gif pvz manoji suvalgo 210ml. tai as 160ml pasiruosiu jau buteliuke salto virinto vandens. ka mazgej laikas valgyt, as greit uzkaiciu virduly, uztenka tik kad pasiltu, nebutina uzvirinti, per ta laika, supilu miltelius ir ismaisau saltam vandeny, tada dapylus karsto is virdulio, damaisau ir viskas. skamba gal komplikuotai, bet tikrai greitai viskas cia vyksta, net minutes neuzima 4u.gif

p.s. as naudoju aptamil ir jis kuo greiciausiai istirpsta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimita: 05 spalio 2011 - 16:54
Nors mes nakti nesikeliame, bet misinuka ruosdavau taip, turedavau salto virinto vandens, virduly pasildydavau truputi kol siltas budavo, jei per daug karstas uzpildavau salto iki reikiamos temperaturos ir sudedavau misinuka hipp kombiotik irgi viskas gaudavosi greitai, o misinuku ligoninej sake kad uztaisius reikia iskart ir gerti, palaikius jie jau mazyliui nera gerai.....
Atsakyti