Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

QUOTE(GudPerson @ 2012 08 07, 13:08)
Ar yra važiuojančių į Bulgariją automobiliu rugpjūčio 14-15 dienomis?? Ir šiaip kaip kainos tenais? Pvz maisto, apartamentuose ir pnš?? smile.gif brangu, pigu??smile.gif


Pirmam šios temos puslapy yra nuorodos ir į ankstesnes temas, nes tikrai nemažai buvo kalbėta apie kelionę automobiliu į Bulgariją, įvairūs maršrutai ir t.t.
Atsakyti
O gal yra buvusių Balčiko mieste? Konkrečiai botanikos sode? ax.gif Nes skaitau, kad toks yra, tik nežinau ar verta skirti dėmesį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miramax @ 2012 08 07, 13:14)
Pirmam šios temos puslapy yra nuorodos ir į ankstesnes temas, nes tikrai nemažai buvo kalbėta apie kelionę automobiliu į Bulgariją, įvairūs maršrutai ir t.t.


nelabai temų skaitymams yra laiko, gal būt ne vien man tai aktualu, o ir kitiem kurie neturi visos dienos skaitymams, perskaičiau šią temą, bet pastebėjau, jog daug kas skrenda lėktuvu..
Atsakyti
Siandien gryzom is Sauleto kranto.Buvom apsistoje viesbutyje Astoria.Labai geras viesbutis,rekomenduoju ir kitiems.Kambariai tvarkomi kasdien,personalas mandagus,skanus maistas.Jura visai netoli.Skeciai ir gultai nemokami!
Jura silta 28 laipsniai.Oro temp.38 doh.gif Kai nusileido lektuvas i LT buvo tik 15.Buvom 7 dienas,viena diena lijo,taciau nedaug,o paskui vel issisviete.Karstis nezmoniskas,mes su 3 met.vaikuciu isbudavom papludimyje tik po 2-3 val.Paskutines dienas gulejome tiesiog juroje.Siaip atostogos Sauletame Krante patiko,nors kainos tikrai ne mazos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LOOONDA @ 2012 08 07, 22:49)
Siandien gryzom is Sauleto kranto.Buvom apsistoje viesbutyje Astoria.Labai geras viesbutis,rekomenduoju ir kitiems.Kambariai tvarkomi kasdien,personalas mandagus,skanus maistas.Jura visai netoli.Skeciai ir gultai nemokami!


Aciu uz pasisakyma, as labai laukiau Jusu griztant smile.gif Idomu buvo ka papasakosit apie Astoria viesbuti, nes Novaturo int.psl. 2012m. atsiliepimai apie si viesbuti prastoki, jau buvau issigandus smile.gif
O sakykit, gavot kambari su vaizdu i jura ar parka? Svarstau, gal prasyti su vaizdu i parka, gal butu ramiau? keliaujam su mazu vaiku.. g.gif Kaip patartumet? O siaip ar labai triuksminga sitam viesbutyje? kur buvot pramogauti, ar vaikuciui buvo ka veikt? lyg turetu buti ten kazkoks zaidimu kambarys? g.gif
Atsakyti
zaidimu kambario nebuvo.triuksmo tikrai nesigirdi,tiesiog uzsidarai langus,isijungi kondicionieriu ir miegi sau ramiai.mes apsistojome antrame aukste.ikeliu keleta nuotraukeliu

1.cia vaizdas per balkona-terasa
user posted image
2.Musu kambarys
user posted image
user posted image
3.Musu papludimys
user posted image
4.Viesbucio foje.
user posted image
Kas bus idomu paklausti,rasykit !Mielai atsakysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GudPerson @ 2012 08 07, 20:40)
nelabai temų skaitymams yra laiko, gal būt ne vien man tai aktualu, o ir kitiem kurie neturi visos dienos skaitymams, perskaičiau šią temą, bet pastebėjau, jog daug kas skrenda lėktuvu..


Čia skrendančių tikrai nemažai, bet buvo ir važiuojančių mašina.Pvz aš keliavau mašina ir šioje temoje rašiau trumpai kas ir kaip cool.gif . Aš kai domėjausi ,tai ir teko tikrai daug puslapių pervers ,kad rast info, bet jei domisi ,tai ir reik ieškot taip ax.gif
Nuo 8 puslapio aš rašiau apie kelione mašina ir dar buvo rašanti viena forumietė, šiuo metu dar viena šeima išvykus mašina ir neužilgo turi pasidalint įspūdžiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOOONDA @ 2012 08 07, 22:49)
Siandien gryzom is Sauleto kranto.Buvom apsistoje viesbutyje Astoria.Labai geras viesbutis,rekomenduoju ir kitiems.Kambariai tvarkomi kasdien,personalas mandagus,skanus maistas.Jura visai netoli.Skeciai ir gultai nemokami!
Jura silta 28 laipsniai.Oro temp.38  doh.gif Kai nusileido lektuvas i LT buvo tik 15.Buvom 7 dienas,viena diena lijo,taciau nedaug,o paskui vel issisviete.Karstis nezmoniskas,mes su 3 met.vaikuciu isbudavom papludimyje tik po 2-3 val.Paskutines dienas gulejome tiesiog juroje.Siaip atostogos Sauletame Krante patiko,nors kainos tikrai ne mazos  mirksiukas.gif

Visiskai sutinku, ir mums labai patiko Astorijoje, buvau su vaikais liepos pabaigoje.
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(blondinke @ 2012 08 07, 23:08)
Aciu uz pasisakyma, as labai laukiau Jusu griztant  smile.gif Idomu buvo ka papasakosit apie Astoria viesbuti, nes Novaturo int.psl. 2012m. atsiliepimai  apie si viesbuti prastoki, jau buvau issigandus  smile.gif
O sakykit, gavot kambari su vaizdu i jura ar parka? Svarstau, gal prasyti su vaizdu i parka, gal butu ramiau? keliaujam su mazu vaiku.. g.gif  Kaip patartumet? O siaip ar labai triuksminga sitam viesbutyje? kur buvot pramogauti, ar vaikuciui buvo ka veikt? lyg turetu buti ten kazkoks zaidimu kambarys?  g.gif

mes gavom kambari su vaizdu i jura, bet gyvenome 2 auskte, tai is ten tik visai mazai matesi juros. siaip nereikalingas tas vaizdas, manau. Galima buvo palipti i 5 ar 6 auksta ir is ten esancios terasos atsiveria labai grazus vaizdas.
Maciau, kad su vaikais kasdien uzsiiminejo mergina - lauke pavesineje jie piese, zaide....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fia: 08 rugpjūčio 2012 - 08:31
QUOTE(GudPerson @ 2012 08 07, 20:40)
nelabai temų skaitymams yra laiko, gal būt ne vien man tai aktualu, o ir kitiem kurie neturi visos dienos skaitymams, perskaičiau šią temą, bet pastebėjau, jog daug kas skrenda lėktuvu..


Vienas reportažas čia
Bulgarija
Atsakyti
Buvau Bulgarijoje liepos pradžioje, kurorte Auksinės kopos. Sunrise viešbutyje. Temperatūra buvo apie 33, vakarais 23. Tada Lietuvoje buvo tik 15 ir lijo. Tai labai džiaugėmės, kad išvažiavom atostogauti svetur smile.gif Pats kurortas (Golden Sands) labai panašus į Palangą. Daug jaunimo, nemažai klubų, tik ne visi geri smile.gif Visą naktį vyksta veiksmas, žodžiu nemiegantis kurortas. Kainos panašios kaip pas mus, kai kurių prekių netgi tokios pačios. Paplūdymyje sausakimša, jei viešbutis neturi savo paplūdymio, tai teks mokėti, už gultą ir skėtį. Skaičiavom lyg dienai gautųsi 80 lt. Yra kelios nemokamos zonos, bet spėju ten irgi būna sausakimša. Taigi prie jūros buvom tik porą kartų, ir tai tik vakare ir tik nusimaudyti. Visą laiką leidome viešbutyje prie baseino. Pats viešbutis gana neblogas, daug priekaištų neturėčiau, tik tiek kad didelis, net 340 kambarių, 3+ žvaigždutės, maistas skanus, viešbutis labiau tinkantis šeimoms su vaikais, animatoriai daugiausiai dėmesio skiria vaikams. Yra 4 baseinai skirtingo gylio: 60, 80, 90, 160 cm. ir mini dziakuzis. Kambariai erdvūs, tvarkingi. Tik jei nori kondicionieriaus tenka palikti 20 eurų užstatą, aišku išsiregistruojant riekia jų nepamiršti atiimti smile.gif Šiaip pats kurortas kalnuotas, tenka mieste tai lipti tai leistis nuo kalniukų smile.gif tai tiek šiam kartui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOOONDA @ 2012 08 07, 22:49)
Skeciai ir gultai nemokami!

Malonu, kad gerai pailsėjot 4u.gif
O gultai/skėčiai nemokami ir pleže?
Apyrankes turėjot ar kokias korteles davė?
Kaip jus atskirdavo?
Atsakyti
Turejom apyrankes.Skeciai,gultai nemokami ir papludimyje ir prie baseino.Tik reikia apie 8-9 val.uzsiimti(mes tiesiog uzmesdavom ranksluosti)gultus.Nes viena ryta kazkaip ilgiau miegojom,nuejom 10.30 i papludimi ir neradom laisvu gultu.Einant i papludimi ar prie baseino ranksluoscius isduoda pateikus korteles. 4u.gif
Atsakyti