Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Sveikutes mamytes,
mums neseniai suejo irgi 5menesiukai smile.gif Pasiziurejau kad Pakapukos sunelis ta pacia diena gimes kaip mano dukryte bigsmile.gif
Musu pasiekimas kad neseniai pradejo vartytis thumbup.gif bet dazniau pradejo keltis naktimis doh.gif
Donaldziuk o jus tikrai druckiai thumbup.gif mes tai eisim 19 skiepintis unsure.gif tai suzinosim kiek sveriam ax.gif
Atsakyti
Jo tikri mes druckiai thumbup.gif Bet ir musiskis pradejo nakti keltis valgyti, o seniau tai knargdavo, tai ir mamytei duodavo pamiegoti, o dabar doh.gif
Papildyta:
saulute tai kad 5 men nera skiepuko g.gif . Ar taip koki skiepins schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 02 12, 18:21)
labuka. niu va grizom is daktaro sverem 9.400, o ugis 69cm. As klaausiau daktaro ar reikia nerimauti, nes mes nesivartome, g.gif  tai jis sake iki 6 men vartysimes. Sakau mes druckiai, tai jis kvatojos is musu sako turbut nematei druckiu doh.gif . nes mes nakti kelemes valgyti biggrin.gif

musu druckiui tai gyd. bande ligu paieskot, kodel taip svoris auga g.gif naktim jau senai nevalgo, ismiega 9-11 val. "bezprabudna" thumbup.gif , o sveria 10.5 kg. ir 70cm doh.gif ir vis dar nesivarto...kumpiukai persunkus turbut biggrin.gif
Atsakyti
mano mazulis dar nesivarto...mum 5.5 menesio. uztat naktimis miega thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2008 02 11, 20:01)
Labukas. Mano berniukas verciasi nuo nugarytes ant pilvuko nuo 3men. bet nuo pilvuko tai tik nesenai pastebejom  thumbup.gif  ir as jo nemankstinau blush2.gif  labai didziuojuos juom  thumbup.gif

manoji atsivarte irgi nuo tryju , tai dabar vartytis nebenori doh.gif jai tik sedet ir stovet doh.gif bet va ant puoduko pasodinau siandien , tai labai nepatiko jai , sedejo sedejo ir nuo puodo persisukus vertesi ir graziai nutume keturpescia o po to atsigule smile.gif tai ir prasidejo , visa diena bandymus daro , pasodini , pasedi ir pukst is sedimos padeties ant pilvo smile.gif na sonu ji ten kazkaip pasivercia , o gulet tai nepatinka visai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 02 12, 17:29)
Jo tikri mes druckiai thumbup.gif  Bet ir musiskis pradejo nakti keltis valgyti, o seniau tai knargdavo, tai ir mamytei duodavo pamiegoti, o dabar doh.gif
Papildyta:
saulute tai kad 5 men nera skiepuko g.gif . Ar taip koki skiepins schmoll.gif

Tai va musu irgi ismiegodavo visa nakti,o kas dabar pasidare tai nesuprantu ir isryto anksti keltis pradejo 6-7val doh.gif
As ne LT gyvenu o cia skiepas nuo 5ik6men tas antras daromas tik va tuberkuliozes uzsisakiau,bet ziuriu kad tarp tu skiepu net menesis bus nepraejas-gal negerai sakau g.gif
QUOTE(Ausre_ @ 2008 02 12, 21:10)
musu druckiui tai gyd. bande ligu paieskot, kodel taip svoris auga g.gif naktim jau senai nevalgo, ismiega 9-11 val. "bezprabudna"  thumbup.gif , o sveria 10.5 kg. ir 70cm  doh.gif ir vis dar nesivarto...kumpiukai persunkus turbut  biggrin.gif

thumbup.gif vaikiukas,nu ir ko tie gydytojai nori,lai dziaugiasi kad auga tongue.gif o del vartymosi ateis laikas ir apsivers kaip ruoniukas lotuliukas.gif

QUOTE(auduse @ 2008 02 13, 00:29)
manoji atsivarte irgi nuo tryju , tai dabar vartytis nebenori  doh.gif  jai tik sedet ir stovet  doh.gif bet va ant puoduko pasodinau siandien , tai labai nepatiko jai , sedejo sedejo ir nuo puodo persisukus vertesi ir graziai nutume keturpescia o po to atsigule  smile.gif tai ir prasidejo , visa diena bandymus daro , pasodini , pasedi ir pukst is sedimos padeties ant pilvo  smile.gif na sonu ji ten kazkaip pasivercia  , o gulet tai nepatinka visai  doh.gif

mano irgi gulet nenori,o sedet dar nesedi doh.gif ui tie leliukai kokie nekantrus.O taviske jau sedi pati?
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 02 12, 17:21)
labuka. niu va grizom is daktaro sverem 9.400, o ugis 69cm. As klaausiau daktaro ar reikia nerimauti, nes mes nesivartome, g.gif  tai jis sake iki 6 men vartysimes. Sakau mes druckiai, tai jis kvatojos is musu sako turbut nematei druckiu doh.gif . nes mes nakti kelemes valgyti biggrin.gif

oho kokie jus dideli ax.gif
Atsakyti
mano grazuole jau irgi vartosi i visus sonus ir puses smile.gif zvygauja,cypauja, ciumpa uz zaisliuko."Kalboje" atsiranda skiemenu "be", "me", "gu".Sedeti bando, bet mama blogiete dar neleidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiste @ 2008 02 11, 14:30)
man gydytoja sake (mano panele irgi keliasi apie 5-6 kartus) kad mergyte nori isitikinti, kad mama salia (miegame kartu),kad pienukas salia, tada nurimsta ir vel miega  tongue.gif  . Sako galima pabandyti vaikuti atpratinti - neduoti valgyti ir tiek aisku gali verkti ar panasiai  g.gif  , bet as geriau duosiu. o jau ir duodu po du kartus is tos pacios kruties  smile.gif  vis man keltis nereikia taip daznai  ax.gif

Sia savaite vaikstom i masazus good.gif tai sunelis matyt labiau pavargsta ir nakti maziau keliasi,o kai atsikelia duodu vandens,vietoj pieno ax.gif ir jisai uzmiega,Tai dabar maitinu du kartus thumbup.gif ,o veliau bandysiu visai nakti nemaitint 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
mes tai nakti viena karta keliames valgyti mirksiukas.gif ir miegoti einam kokia 8 val. todel ryte anksciau keliames 7 val doh.gif , bet uztai nakti thumbup.gif iki 4 val. ismiega , o tada keliames essen.gif it toliau puciam i aki lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytės. Mane domina vienas dalyjas. Mano panelei dabar 5 mėn ir savaiė tuoj bus. Man draugė sakė, kad beveik visi leliukai 5, 6 mėn kiša kojytes į burnytę. Sakykit, ar jūsų kiša mažyliai? Nes mano mažoji, net į savo kojytes labai nerealguoja, jei aš paduodu, ji pasižiūri ir paleidžia, bet tkrai nesiruošia kišt į burnytę. Ar tai blogai ar čia mano draugė nusipezėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shrekiuke: 14 vasario 2008 - 16:13
Labas mamites su valentino diena jus. Gero jums Valentino. shrekiuke maniskis kisa i burna kojite, bet nemanau kad tai didele beda jai nekistu. Pas daktore dar nebuvome. Bet sveriau jau pas mus 10kg. ir 2 dantukai apacioj. Pas dukra dar anksiau islindo.
Atsakyti