Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nepakanka atvirukų... Tagai,swapas

Kadangi jau ne vienai pasireiškė ir tagų,swapo liga,tai šioje temoje rodomės,ką gavom/ siunčiam. Įdedam nuotrauką ir parašom nicką iš kur atvirukas smile.gif
taginamės šiame forume http://forum.postcro...play.php?fid=67
Sėkmės ir sėkmingų atvirukų mainų 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadinka: 28 birželio 2012 - 13:51
Labas,o jei taguose pirmam temos lape neraso kiek siust atviruciu?Kiek siust????
Atsakyti
QUOTE(siga05 @ 2012 06 29, 20:03)
Labas,o jei taguose pirmam temos lape neraso kiek siust atviruciu?Kiek siust????

tada jau pagal susitarima. Bet paprastai buna parasyta. Jei nerasciau nurodyto skaiciaus, tai siusciau viena 4u.gif
Atsakyti
ooo smagumelis kad tokiea tema gime bigsmile.gif
vistik tie tag'ai labai jau sazines ir pasitikejimo reikalas, tai reik viesint tokius nedorelius, siunciancius kokias nesamones doh.gif
na ir pagirt reikia nepamirst biggrin.gif

as va vakar gavau pirmuosius du tagus bigsmile.gif
5 atviruku mix'a is toxic_foxik tai likau apzavite apkereta ir visaip kitaip patenkinta smile.gif o juk ji Baltaruse biggrin.gif
bet jau taiip fainai pasistenge i favoritus paziurejo smile.gif zodziu jau geriau ne tiketis neimanoma...

na ir kita is meerjam tai gavau atviruka is favoritu toki koki tikejaus su graziu tekstu smile.gif nenuvle.. smile.gif

na laukiam kitu atkeliaujanciu... smile.gif
Atsakyti
tvikse,parodyk ir mums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2012 06 29, 13:00)
Atejau issiliet  doh.gif  Jau kaip nemegstu sitos personos.... (nediam_nori), uzkisa mano mylimiaus tag'us su savo nenormaliais norais, paskui kabo vos ne savaite, nieks netag'ina, nes neturi, jau ne karta yra buve, akd praso zmones jos duoti ir kitokiu variantu, nors ji daug visko praso. Zodziu kai tik pamatau, kad paskutine zinute jos, net nejungiu puslapio, nes ir taip zinau, kad nieko neturesiu  doh.gif
PVZ




QUOTE(Kisute @ 2012 06 29, 16:32)
Šita persona man 5mix tage atsiuntė krūvą baisutiškiausių reklamų, kurios nei biesam netinka. Jei dar kartą mane užtagins, pulsiu tagint ją ir sakysiu: tai kaip? šiukšles siunčiam ar normalius atvirukus?? cool.gif



QUOTE(pincius @ 2012 06 30, 09:21)
o va del nediam_nori tai ji mane uztagino...laisku tage tai neivykde reikalavimo...o tris is pasirinktos temos...nu reklaminiai du is triju...dar plakata Caribu piratu atsiunte  biggrin.gif



QUOTE(Kisute @ 2012 06 30, 09:44)
Na, su ta nediam_nori matyt taip jau yra. Reikia ją vis pataginti, kai tik pamatot...  lotuliukas.gif 
Rusai tai savo forume visą juodąjį sąrašą yra pasidarę.



QUOTE(pincius @ 2012 06 30, 11:49)
kiek pastebejau taguose dazniausiai tie patys dalyvauja...ypac rusai, kinai...baltarusai...neidomu...



QUOTE(jugeta @ 2012 06 30, 18:24)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ką tik gavau jos žinutę, kad pas ją nenukeliavo mano tagas... Vajei vajei... Nebepamenu ką siunčiau... Reikia pakartotinį siųsti...

Per žinutes ji prašė, kad patyrinėčiau jos profilį ir pagal jį atsiųsčiau...  Čia tame 5x cards tag....

ale atsidarau vėl- nu kad prisiršius... Po jūsų visų komentarų nenoriu pagal jos profilį siųst....


parkeliu is anos temos visai neprasta info smile.gif

ach tai ta nori tada gaus nuo manes kvardratines ofrmos atviruka su Miltiniu ir aina ji piaklon tada su tokiais reikalavimais ir tokiais siuntinejimais.. doh.gif
Atsakyti
na pasirodau ka gero priasitaginau prisiswapinau per itin trumpa karjera situ dalyku biggrin.gif kolkas sekasi nerealiaii! bigsmile.gif
tikiuos kasnors paseks mano pavyzdziu ir irgi pasirodys smile.gif

wwap'as su laurentu zymiuoju biggrin.gif ka tikejaus ta ir gavau smile.gif labai nudziugino smile.gif

user posted image

dar vienas tag'as su velgi Baltaruse smile.gif happybobo is forumo smile.gif tikrai nenuvyle zmogutis smile.gif ko tikejaus ta ir gavau smile.gif superine man ta serija thumbup.gif

user posted image

Na ir smagusis tag'as gautas is toxic_foxik smile.gif
Baltaruse, o va kaiip pasistenge bigsmile.gif wub.gif jau geriau tikrai tiketis nebegaleciau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ir aš prisiTAGinau iki kaklo lotuliukas.gif na jeigu visi atvirukai atkeliaus tokie, kokių tikiuosi, tai laimės užteks iki metų galo lotuliukas.gif
Atkeliavo pirmieji iš vokietaitės Kaeferliiii wub.gif
http://www.flickr.co...157629497221718
http://www.flickr.co...157629569988324

Tiesa, mažas pastebėjimas rolleyes.gif Didžioji dalis mano išsiųstų atvirukų pagal užtagintųjų norus yra iš Salomėjos parduotuvės thumbup.gif Labai populiarūs jie tarp tagintojų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiupis: 01 liepos 2012 - 20:10
=wishlist tag=

Nuo prancuzes stess29, vakar gautas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Passion*: 02 liepos 2012 - 10:22
ilgokai nesitaginu, tai tik akim permečiau temoje postus dėl tos n-nori.. ir ką.. sėdžiu sau prie ežerų ir bac ateina pranešimas, kad gavau u2u..

akurat smile.gif



Subject: 5 mix cards
From: nediam_nori
To: jurslan
Folder: Inbox
Sent: 30-6-2012 at 05:30 PM
Message:
hello. It is quite a long time you tagged me in this tag... I still haven“t received your cards

grįžtu namo, atsidarau dėžutę.. ir randu iš jos seną padėką.. ir siunčiu jai, su prierašu pasitikrint smile.gif
gavau vakar atsiprašymą.. tik netikiu aš juo smile.gif nifiga ten ji nesusimaišė nick'ais.. neužsirašius musėt kažkur varnelės nuo ko gavo nuo ko ne..


oh, jurslan.! I am so sorry now I am totally embarassed.! can you please forgive me.? there was a girl with a similar name and I accidentally wrote the username wrong. How terrible, sorry for bothering you

atsimenu, kad atrinkau gražumynų tai n-nori, visus pagal norus ir išsiunčiau.. o pati gavau baltarusiškas "vintažines" puokštes penkias.. kas ir atmušė mane nuo tag'ų smile.gif

Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2012 07 03, 09:33)

oh, jurslan.! I am so sorry  now I am totally embarassed.! can you please forgive me.? there was a girl with a similar name and I accidentally wrote the username wrong. How terrible, sorry for bothering you




Tai jaučiu, kad su manimi sumaišė lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes maniškio ji taip ir negavo, bent jau nerašė kad gavo doh.gif
Atsakyti
žodžiu ir jai per daug tag'ų smile.gif susimakalavo moteris smile.gif
Atsakyti