Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nepakanka atvirukų... Tagai,swapas

Net nulėkiau į 5mix tagą pasižiūrėti, ar tos N_nori nėra paskutinės... lotuliukas.gif
Pagavo medžioklinis azartas... Vis tiek aš ją užtaginsiu ax.gif Parašysiu: iš tavęs gavau kažkada daug atvirukų, atėjo laikas atsidėkoti.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisute @ 2012 07 03, 10:01)
Net nulėkiau į 5mix tagą pasižiūrėti, ar tos N_nori nėra paskutinės...  lotuliukas.gif 
Pagavo medžioklinis azartas... Vis tiek aš ją užtaginsiu  ax.gif  Parašysiu: iš tavęs gavau kažkada daug atvirukų, atėjo laikas atsidėkoti....  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Šakės blogiečiams tagintojams - lietuvaitės užsiims mokomąja auklėjamąja veikla lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai imeciau ta miltinio atviruka (nugi kvadratiniu pati norejo biggrin.gif )
ir parasiau as zinau kokius tu siuntineji kitiem, taigi esi sto verta lotuliukas.gif atleisk uz tiesa cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O kokie kiti buvo, jei ne paslaptis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2012 07 03, 10:43)

ir parasiau as zinau kokius tu siuntineji kitiem, taigi esi sto verta  lotuliukas.gif atleisk uz tiesa  cool.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif Įdomu, ką tau atrašys lotuliukas.gif
Atsakyti
as negaliu pasirodyti, kol kas neissiaiskinu su savo scaneriu doh.gif bet gavau is minetos personos tris reklaminius su filmais doh.gif
Papildyta:
tiesa man dar itarima kelia carmenchen , bet tik todel, kad labai daug tagina...
Atsakyti
Nuo carmenchen aš gavau 5mix, ir neseniai, tačiau bandžiau atrasti, kur vokas - niekaip nerandu. Kompe irgi nenuskanuota, kas man nebūdinga... g.gif Tik jau faktas, kad labai sužavėta nebuvau.
Ir dar vieno voko pasigedau, baltarusės...
Ryškiai smegenys pervargo nuo postkrosingo.... lotuliukas.gif
Šiandien gavau svapą baltarusės Nadeleon. Nieko, tokių liaudiškų man patinkančių atsiuntė. Šitą gaunu antrą jau, gal kuri norit keistis? http://www.postcross...cards/BY-506958
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisute: 03 liepos 2012 - 10:53
QUOTE(Kisute @ 2012 07 03, 10:01)
Net nulėkiau į 5mix tagą pasižiūrėti, ar tos N_nori nėra paskutinės...  lotuliukas.gif 
Pagavo medžioklinis azartas... Vis tiek aš ją užtaginsiu  ax.gif  Parašysiu: iš tavęs gavau kažkada daug atvirukų, atėjo laikas atsidėkoti....  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(tvikse @ 2012 07 03, 10:43)
as tai imeciau ta miltinio atviruka (nugi kvadratiniu pati norejo biggrin.gif )
ir parasiau as zinau kokius tu siuntineji kitiem, taigi esi sto verta  lotuliukas.gif atleisk uz tiesa  cool.gif  lotuliukas.gif


Reikejo sita skilti pavadinti LT FBI - auklejamoji jega biggrin.gif

Oi kaip as laukiu kol ji ka nors atrasys biggrin.gif

pincius
, daug yra tokiu kur pastoviai tag'inasi... pvz atlantidochka - super mergina, grazius siuncia,g reit atkeliauja ir labai daznai tag'inasi. Dar man labai patinka mikeyz1, su juo ne karta susitag'inom. Grazius i norus siuncia.
Ziuriu jus cia apie blogiecius, as apie geriecius. Tuoj dar apie viena Itale parasysiu, kai tik rasiu jos nick'a. Ta kur printeriu spausdintus siuncia.
Atsakyti
ez-gi is Turkijos , jeigu neturi graziu savu, tai atspausdina pati. Nera jie siaip baisus, primena atviruka, tik, kad plonoki ir nera uzrasu gale. Siulesi ji man atsiust antra koki nors tikra atviruka (pasakiau, kad ir koks grazus inge look paveiksliukas butu, bet tai ne atvirukas), ale sakiau nereik, tik ateiciai isidemek, kad kitiem gali nepatikt. O as ta Inge look issiunciau vienai musiskiu, bet tai kai dabar sazine grauzia...... !!! Net nezinau kodel taip padariau. Gal , kad pati pakankamai atlaidziai paziurejau i ta print-self, tai pamaniau, kad nieko blogo nebus. Pasitaikius pirmai progai istaisysiu ta klaida.
Atsakyti
Taigi giriuosi ir čia biggrin.gif
Gavau šiandien pirmąjį savo swapą wub.gif Iki šiol negaliu atsigauti nuo tokio gėrio bigsmile.gif Esmė kad aš pati tai moteriškei pasiūliau pasisvapinti, o ji ne tik kad sutiko, bet ir panoro man pirmoji atsiųsti ale per tą laiką pagalvos ko iš manęs norėtų, o galiausiai prikrovė pilną voką tokių gėrių, kad net sapnuoti nesapnavau bigsmile.gif thumbup.gif blink.gif be žado aš.. išties be žado wub.gif Tuos Nouvelle Images atvirukus tikrai rėminsiu ir virtuvėje statysiu wub.gif
user posted image

O mano fėja PC brainspirationhttp://www.postcross.../brainspiration

O jai siųsiu kažką iš mūsų rinkinių (leisiu pačiai išsirinkti), nes minėjo jog girdėjo apie projektą ir būtų garbė jai turėti kažką iš tų atvirukų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiupis: 03 liepos 2012 - 18:41
Mergaitės, jei kas turite šiuos atvirukus, atsiųskite man, ką... ax.gif (neužrašytus) Pagalvojau, kad vieną komplektą noriu turėti sau pilną. Galiu mainais atsiųsti kitų postcardstore arba ką nors šiaip parinkčiau..
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
turiu tą raudoną, mielai perleisiu smile.gif
ir be jokių skolų.. dovanai wink.gif

mes adresą į až, tuoj eisiu į paštą, išsiųsiu.
Papildyta:
radau gimtadieniuose, siunčiu voke raudonąją.
Atsakyti