Įkraunama...
Įkraunama...

"Diena su mama"

nu prajuokinot mane su tais komentarais lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif visiems konkurso dalyviams!!!
Ir sveikiname laimėtojas bigsmile.gif

first.gif I-ąją vietą laimėjusi nuotrauka - "Pokalbis su angelu" apdovanojama supermama.lt aukso medaliu, o Evitai - firminis supermama.lt puodelis! good.gif

user posted image

second.gif II-ąją vietą laimėjo nuotrauka - "Mes angelus baltus paliksim ant sniego
Lai neša jie džiaugsmą į širdį kiekvieno"

user posted image

ji apdovanojama sidabro medaliu, o daidorai atiteks firminis supermama.lt puodelis! good.gif

Beje, I-II vietų laimėtojos jūsų didžiausio dėmesio ir įvertinimų susilaukia jau ne pirmą kartą - abi yra laimėję I-ąsias vietas ankstesniuose konkursuose thumbup.gif

third.gif III-ąją vietą laimėjo nuotrauka - "Mama, mama, aš skrendu!
Noriu leistis ant bangų!"
Ji apdovanojama bronzos medaliu, o Agneza - firminiu supermama.lt puodeliu! good.gif

user posted image

--------------------------------

!!! Šįkart prizų atsiėmimas vyks Vilniuje, parašysiu laimėtojoms SuperMamos telefono numerį.

Iki susitikimų kituose konkursuose bye1.gif
Atsakyti
Nuoširdžiai norim su dukra padėkoti visoms balsavusioms už mūsų nuotraukėlę! smile.gif Ko gero maloniausia buvo skaityti nuoširdžius komentarus, ačiū jums visoms 4u.gif O tą naktį, po to kai vakare buvo daryta ši foto, mes tikrai vos netapom angelais...Aciu! :*
Atsakyti

 i 
Kad nebūtų taip nuobodu laukti kito konkurso, labai kviečiame visus pabalsuoti konkurse "Iš nėštukės dienoraščio" už vieną labiausiai patikusių pasakojimų va čia :) AČIŪ!
Atsakyti
Sveikinam nugalėtojas. 4u.gif
Nuotraukos tikrai thumbup.gif tik man asmeniškai pati pačiausia- Mes angelus baltus paliksim ant sniego... wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojams 4u.gif wub.gif 4u.gif wub.gif 4u.gif wub.gif

Ačiū visiems, kurie balsavo už mūsų nuotraukytę. aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Evita @ 2006 05 15, 08:39)
O tą naktį, po to kai vakare buvo daryta ši foto, mes tikrai vos netapom angelais...Aciu! :*

kaip suprasti blink.gif . Ar kas nors baisaus įvyko? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Evita @ 2006 05 15, 09:39)
O tą naktį, po to kai vakare buvo daryta ši foto, mes tikrai vos netapom angelais...Aciu!

unsure.gif džiaugiuosi, kad viskas baigėsi laimingai wub.gif aš tą irgi išgyvenau, žinau ką tai reiškia unsure.gif

SVEIKINU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jūs vertos pirmos vietos user posted image

taip pat sveikinu antros ir trečios vietos laimėtojus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ačiū visiems balsavusiems už mūsų nuotraukytę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2006 05 15, 09:02)
kaip suprasti blink.gif . Ar kas nors baisaus įvyko? blink.gif

Būtų įvykę.spėjom evakuuotis...
Džine, o kas jumi buvo nutikę?
Atsakyti
Ačiū už mano trijulės įvertinimą ir skirtus balsus , nors ir nelaimėjom, bet taip malonu wub.gif wub.gif wub.gif
Sveikinam nugalėtojas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Evita @ 2006 05 15, 09:39)
Nuoširdžiai norim su dukra padėkoti visoms balsavusioms už mūsų nuotraukėlę! smile.gif Ko gero maloniausia buvo skaityti nuoširdžius komentarus, ačiū jums visoms  4u.gif O tą naktį, po to kai vakare buvo daryta ši foto, mes tikrai vos netapom angelais...Aciu! :*



o kas buvo ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evita @ 2006 05 15, 12:45)
Džine, o kas jumi buvo nutikę?

labai sirgo mano vidurinėlis.
Atsakyti