Įkraunama...
Įkraunama...

"Diena su mama"

QUOTE(Keiti @ 2006 04 29, 08:40)
Įkėliau nuotraukytę, o kaip ją patvirtinti? Pirmą kartą dalyvauju konkurse blush2.gif

desineje puseje yra toks melynas rutuliukas su raidele "i", jei gerai prisimenu blush2.gif Ja paspaudi ir viskas ax.gif
Atsakyti
Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif Oi, merginos, nusiraminkit!!! Sesutes cia, sesutes!!! friends.gif O mamytes nesimato, nes ji fotografavo. T.Y. liko uz kadro. bet buvo salia. doh.gif Pagavau ta vyresniosios zvilgsni...nesusilaikiau. Labai jau man pasirode grazi si nuotrauka. Ir nepozavo mano mergaites. Pagautas kadras. Sorry, jei kurios pyksta, kad mamos nera salia. Jei administracija leis, pakeisiu, arba kita atsiusiu. Pavasariniai linkejimai visoms! 4u.gif
Atsakyti
Matau, kaip vėl bandoma "išknist" kažką... Argi negalima apseit be to. Kituose forumuose kažkodėl to nepastebėjau. Gal ten jauna mama, gal ir sesutė, koks skirtumas. Mane labai dažnai laiko nepilnamete ir eidami pro šalį nusistebi "tokia jauna, o jau vėžina". Nekreipiu dėmesio, ir gerai, kad laiko jaunesne nei esu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirta @ 2006 04 29, 10:18)
Gal ten jauna mama, gal ir sesutė, koks skirtumas.

Jei sesutė, yra skirtumas.
Nors nuotrauka iš tiesų labai graži.
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 04 29, 12:20)
Jei sesutė, yra skirtumas.
Nors nuotrauka iš tiesų labai graži.

Turėjau omeny, kad vos tik prasidėjus konkursui, visos tuoj pat ima šnipinėti, ieškoti prie ko prisikabinti. Jei taisyklėse nurodyta, jog turi būti mama, tai vat mamytė ir parašė, kad nuotraukytę pakeis. Kodėl toks gražus konkursas negali apsieit be šurmulio
Papildyta:
Pastebėjau, kad vienos mamytės net nedalyvauja, o kabinėjasi ne tas žodis. Tai tas, tai tas vis netinka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2006 04 28, 21:29)
Nepyk, bet nesupratau, ka norejai pasakyti ax.gif  koki efektai akivaizdus?kokie filtrai?


nepykstu.

kiek klaidina bendrosios dalyvavimo konkurse taisykles cituoju:
"Fotokonkurse nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kurios buvo apdorotos naudojant fotomontažą (foto nuotraukų jungimas į vieną atvaizdą, pašalinių objektų įtraukimas į kadrą kompiuteryje, papildomos grafikos ir kitų dailės elementų naudojimas). Gali būti pakoreguotas ryškumas, pašalintas "raudonų akių" defektas, ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui,"

ir sie moderatores zodziai: "ne, vienas dalyvis atsiunčia vieną įprastą nuotrauką (kuri nėra patobulinta jokiomis spec. programomis"

vat cia man ir truksta konkretumo. Taip ir lieku nesupratusi, juk mazai kas naudoja filtrus ant objektyvu, dazniausiai visi sie spec efektai gaunami naudojant viena ar kita programa.
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2006 04 29, 12:44)


tongue.gif taip tai taip tongue.gif
nuotrauku su spec. efektais pastebejau, bet nelabai tikiu, kad ten buvo naudojami filtrai ant objektyvo. Todel ir kabinejuos tongue.gif
Aj, bet gi teisejas (moderatorius) visada teisus... O sau pasilieku "dziaugsma" patersti eteri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2006 04 29, 00:18)
Jooooo labai juokinga lotuliukas.gif . Aš net nepastebėjau, kokios jūs smalsios, ne tik nuotraukas žiurit, bet ir datas ištyrinejat thumbup.gif . Smagu, kad mamyte stengiasi. Jei neturėjo tinkamos, tai žinoma reikejo nusifotografuoti. O, dėl puodų, tai aš pati nepagaminu pietų kol nesudedu vaikui ant grindu puse virtuvės. Bet ir geresnių nuotraukų nematau. Visos fotkintos panašiai, tik datų nėra. Juk buitinės kasdieninės, supozuotos nuotraukos. biggrin.gif

lotuliukas.gif

Visos puikios, nesvarbu kur, kada ir kokiomis aplinkybėmis fotografuota.

thumbup.gif drinks_cheers.gif Nieko bloga tame tikrai neizvelgiu tik siaip juokas paeme mirksiukas.gif As pati zinau kaip gamindavau valgyt, puse virtuves ant zemes budavos, dabar jau mes isaugom is to amziau, puodai nebeidomu biggrin.gif

Super konkursas ir cia man labiausiai dominuoja visgi buitines nuotraukos, profesionalios man kazkaip nelabai sitam konkursui tinkamos, mano aki labiau traukia visokie smagumynai ir tiesiog namuose paciu darytos nuotraukytes, turiu jau keleta "isimilejusi" ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaingrida @ 2006 04 29, 02:14)
blush2.gif
blush2.gif  Oi, merginos, nusiraminkit!!!  Sesutes cia, sesutes!!! friends.gif O mamytes nesimato, nes ji fotografavo. T.Y. liko uz kadro. bet buvo salia.  doh.gif Pagavau ta vyresniosios zvilgsni...nesusilaikiau. Labai jau man pasirode grazi si nuotrauka. Ir nepozavo mano mergaites. Pagautas kadras.  Sorry, jei kurios pyksta, kad mamos nera salia. Jei administracija leis, pakeisiu, arba kita atsiusiu. Pavasariniai linkejimai visoms! 4u.gif

Nuotrauka , pagautas kadras tikrai labai saunus, tik va jau ar ji tinkama siam konkursuis tegu sprendzia patys moderatoriai, malonu kad zmones patys prisipazysta smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buuuchepaula @ 2006 04 29, 15:47)
nuotrauku su spec. efektais pastebejau, bet nelabai tikiu, kad ten buvo naudojami filtrai ant objektyvo. Todel ir kabinejuos  tongue.gif
Aj, bet gi...  O sau pasilieku "dziaugsma" patersti eteri  4u.gif

Galbūt ne tiek teisus, kiek nelabai profesionalus nuotraukų "gaminime" mastau.gif Taigi ir nepastebi to, ką pastebėjai tu mirksiukas.gif
Atsakyti
Turbūt kaip tik taip ir yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buuuchepaula @ 2006 04 29, 12:42)
"ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui[/b],"

juk mazai kas naudoja filtrus ant objektyvu, dazniausiai visi sie spec efektai gaunami naudojant viena ar kita programa.


taisyklėje yra žodis "fotografuojant", ten kalbama tik apie fotografavimo momentą, o ne apie tai, kas daroma vėliau su padaryta nuotrauka.
Atsakyti