Įkraunama...
Įkraunama...

Ant nosies- penkeri

Jo. aktyviai čia smile.gif
taigis mokykloje pusė bėdos. Man tik tas lakstymas nuvežt paimt ima erzinti smile.gif gerai bus kai pats pradėsvaikščiot savarankiškai smile.gif o dar vakar sudėjau pasirodo ketvirtadienio pamokas tai visai tikriausiai man pervargimas jau gaunasi....smile.gif
Atsakyti
na mum irgi i nauja ritma sunkokai sekasi, siemet jau mazius pareiske kad nenori i mokykla, tingi doh.gif tas pats su muzikine doh.gif na bet kaip sakoma neturi ponaitis pasirinkimo ir turi keliauti ax.gif
Atsakyti
ku ku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2015 10 18, 21:54)

Net nustebau pamačius žinutę šitoj temoj lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš nustebau pamačiusi tavo paraše sūnelį dar 1 wub.gif Kaip sekėsi gimdymas? Prisimenu kad su Domu nelengvai buvo.
Kodėl FB išėjai iš grupės?
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2015 10 19, 16:38)
Aš nustebau pamačiusi tavo paraše sūnelį dar 1  wub.gif Kaip sekėsi gimdymas? Prisimenu kad su Domu nelengvai buvo.
Kodėl FB išėjai iš grupės?

Gerai, turiu 4 mėnesių auksą wub.gif Su gydytojų priežiūra lengvai ir greitai viskas buvo
Su ta fb grupe tai anekdotas buvo kažką paspaudžiau ir neberadau kur ten jūs, po to į darbus įlindau ir kažkaip užsimiršo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 10 19, 21:13)
Gerai, turiu 4 mėnesių auksą  wub.gif Su gydytojų priežiūra lengvai ir greitai viskas buvo
Su ta fb grupe tai anekdotas buvo kažką paspaudžiau ir neberadau kur ten jūs, po to į darbus įlindau ir kažkaip užsimiršo  blush2.gif


Pridėsiu tave. nors mes ten irgi retai bendraujam.
Atsakyti
KU KU smile.gif
sveikos,
kaip gyvenat?
kaip antrokai mūsų gyvena????
taip smagu būtų ką išgirsti apie jus ir apie juos...
kaip mokslai, kokius būrelius lankot, kokie pasiekimai ir t.t.
kaip sveikatos, ypač Karinutės tos bėdelės.... ?

na parašyki ką nors ką? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 17 lapkričio 2015 - 10:57
Na mano jau ketvirtokas biggrin.gif į mokyklą nenori eiti, į muzikinę nenori, į lietuvių mokyklą irgi, bet nelabai kas jo klausia biggrin.gif
Groja gitara jau vieną egzaminą turi, vasarį laukia antras. Šiaip išdykęs ožys su nuomone tvirta tai linksma
Atsakyti
sveikos
V-rinė, o taviškis ką lanko? Kaip jūs?
Kibele, kaip ketvirtokas, year 3 juk, ane? O šiaip koks skirtumas kaip vadinsim, visi juk bendraamžiai, tik sistema kita. Kaip mažasis šeimos narys?
Keista čia sm rašyt smile.gif
Turiu lėkt, vėliau dar įlysiu. (Čia buvusi premium jei ką biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(~dorote~ @ 2015 11 17, 19:18)
sveikos
V-rinė, o taviškis ką lanko? Kaip jūs?
Kibele, kaip ketvirtokas, year 3 juk, ane? O šiaip koks skirtumas kaip vadinsim, visi juk bendraamžiai, tik sistema kita. Kaip mažasis šeimos narys?
Keista čia sm rašyt smile.gif
Turiu lėkt, vėliau dar įlysiu. (Čia buvusi premium jei ką biggrin.gif)

Pas mus primary 4, bet tikriausiai tas pats tik kitaip pavadinta bigsmile.gif

Mažasis ne toks jau ir mažas 5 mėnesių sukaktį jau atšventė wub.gif šiaip skiriasi vaikai kaip diena ir naktis
Atsakyti
Ar ramesnis? Kuo skiriasi?
Auga tie vaikai greitai, net per greitai, mano mažoji išvis gruodžio gale 3 jau bus ir nuo sausio i darželį po biškiuką pradės, tai man tie 3 metai taip greit pralėkė, sunku patikėt. Geras laikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~dorote~: 17 lapkričio 2015 - 20:24