Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 19 tema

Apklausa: Kiek jums metu? (136 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Dariau su olivem 1000. Kaitinau vel, maisiau, bet kaip liko taip liko sutrauktas vaskas, pagalvojau gal netinka cia rozmarinai, del to
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 08 04, 07:47)
Norejau paklausti.  blush2.gif
Nusipirkau http://www.aroma-zon...e_neutreBIO.asp, ar reikia kokiu priedu, ar uztenka tik EA?
Kazkur maciau riebalinio sl. atstatytoja, berods taip vadinasi, todel susimasciau, gal ir cia jo reikia.  g.gif


Vistiek noriu paklausti............. biggrin.gif
Dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 08 08, 16:28)
Man vis neduodavo ramybes keramidai is AZ...visgi tai ne tie vertingi keramidai, o tiesiog "parodija"...

Na, panašiai ir su kofermentu Q10, juk jo ten vos 0,1-1 proc. Va todėl man patinka pirkt pas amerikonus, kad gali gaut gryno produkto, to paties Q10 dabar noriu... Daugelis gatavų pagerinimų realiai skiedaliukai... schmoll.gif 4u.gif

Nežinau, Ramiele. Šiaip neturėtų netikt rozmarinai, niekuo tas EA neypatingas, ne koks GSE, kuris ne visur tinka. Nebent kokybė pavedė... Nežinau. g.gif
Fukse, dėl to rieb. sluoksnio atstatytojo - jo privalumas, kad putojančiose bazėse gerai tirpsta, pasiskirsto, bet viskas priklauso, kam naudosi, ką gaminsi... Man putokliai neprilipo, nei su atstatytoju, nei be. Niekas nėra būtina, bet ten apačioj pažiūrėk, išsiversk jei reikia - yra krūva receptų, pagalvok ko maždaug panašaus ar tokio pat nori, vadinas ir medžiagų tau tų/panašių reikia. Naudoja ne tik EA, toks grynas daugiau mažiau sausins, deda ir sviestus bei aliejus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 08 rugpjūčio 2012 - 20:16
QUOTE(Ramiele @ 2012 08 08, 18:43)
Dariau su olivem 1000. Kaitinau vel, maisiau, bet kaip liko taip liko sutrauktas vaskas, pagalvojau gal netinka cia rozmarinai, del to



Esu ir as su Olivem panasiu sposu turejusi schmoll.gif Mano atveju buvau jo tiesiog padauginusi. AZ rekomenduoja naudoti ne daugiau 8%. Man labiausiai pasiteisina 6% ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2012 08 08, 20:59)
Esu ir as su Olivem panasiu sposu turejusi schmoll.gif  Mano atveju buvau jo tiesiog padauginusi. AZ rekomenduoja naudoti ne daugiau 8%. Man labiausiai pasiteisina 6% ax.gif

O as galvojau kad gal per mazai jo idejau kad sutrauke tai dar biski dadejau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Vis skaitineju Jusu patarimus, bandymus ir mokinuosi, mokinuosi 4u.gif
Vakar viena krema "makalavau" ir uzradau hidroglicerinini agurku ekstrakta, kuri kazkada pirkau, kai dar visai "dundukas" buvau blush2.gif Patiko receptas (paprasta, kaip tik gerai isbandyt "jegas") : Agurkų ekstraktas : 30.00 %/ Vanduo : 67.36 %/
Ksantanas : 2.00 %/Chlorodilo pudros (dėl spalvos - nebūtina) : 0.04 %/ Ekokonservanto : 0.60 %. Bet kazkaip pagalvojau, kad gal bandyti jo deti ir i krema- i antraja faze, kai dedami konservantai. Kremas tikrai isejo liuksinis (geriausias, is kiek esu sumixinus), taciau po pirmo uzsitepimo pamaciau, kad paciame kreme atsirado tokios baltos demes, lyg koks sviestmedis butu dalinai susisukes atgal blush2.gif
Gal kas galit pasakyt, kas cia galejo atsitikt? Ir gal kuri zinot, kaip is tiesu teisingai tuos ekstraktus naudot? smile.gif
(kremos sudetis: sviest/coco/jojoba/tamanu/avieciu/kofeinas/agurku ekstraktas/o1000/vit E/ geranium EA)

QUOTE(BlueFire @ 2012 08 08, 16:14)
o kam tada visos rekomendacijos kad vaikus reikia vos ne kas pora valandu SPF50 tepti? na suprantu jei vaikas ryzas, saules  nemegstantis


Taip pat butu idomu suzinoti, nes man toks pat klausimas kazkada kilo blush2.gif
Atsakyti
Apie saulę galiu kalbėt be galo, visoj temoj netilps. Taip, ji pavojinga, taip, reikia saugotis, ir naudotis su protu. Atsargiai, pagal savo odą, amžių, sveikatą, ligas, vartojamus vaistus. Taip, nuo saulės atsiranda genetiniai pakitimai odoje. Bet jie gali atsistatyti. Jei taip greit nepataisomai kistų genai, seniai žmonija būtų išnykusi ar visai išsigimusi. Ne viskas, ką visi sako, yra tiesa, ir mediciną, medikus deja tai taip pat liečia. Farmacijos kompanijos meluoja, papirkinėja, klastoja tyrimų duomenis... Medikai net amerikoje be reikalo operuoja širdis - nes jiems apsimoka. Tas pats su apsauga nuo saulės. Mūsų platumoje šiek tiek pasibūti saulytėj galima. Kieno oda "ryža", žinoma ne. Jie tokie yra ir tiek, jautresni, ir vėžys jiems labiau gresia. Normalios pigmentasijos žmogui pabūti saulėje nuo 20min. iki maždaug dviejų valandų, kai oda apsipranta, laikoma kad yra saugu. O kepintis saulėje su SPF 50 dešimt valandų - nesaugu. Nes veikia net tik UV spinduliai, bet ir infraraudonieji,perkaitimas gresia... Ai, sunku man čia aiškint ir bijaus gaut velnių už erezijas. Paskaitykit daktarą mercolą angliškai apie saulę, apsaugines priemones, odos vėžį, ir vit. D, suprasit ir nereiks man aiškint. Veidą saugot reikia visada, jis per gyvenimą daugiausia spindulių sugaudo. Bet aš renkuos ne kremus, o kepurę plačiais kraštais kai deginuos, ar net visai rankšsluostuku užkloju. Nemėgstu tų košių. Šiaip kasdien dedu pudrą su apsauga.
Medikai negali paaiškinti, kodėl lauko darbininkai, kurie daug būna saulėje, rečiau serga odos vėžiu. Biurų darbuotojai, miestiečiai - dažniau. Iš dalies tai paaiškinama tuo, kad visus metus nematę saulės puola stačia galva be saiko. O gal jų labiau sutrikusios imuninės sistemos, miesto gyvenimas ne į svaikatą, ir nuolatinis saulės trūkumas taip pat.
Kiek žinau (pasakojo dermatologė, bet tyrimų duomenų nemačiau, neskaičiau), paskutiniais metais pavojingos melanomos ypač daug nustatoma spėkit kurioj kūno vietoj? Ant kojų padų, ir ji ypač pikta ir greit plintanti visam kūne. Nedrąsiai nedrąsiai kaltina batus, avalynę, ne saulę. Kojų padai - na kaip kempinė, kur aktyviai skiriasi prakaitas, ir kartu gana lengvai galima įvesti į kūną įvairias medžiagas. O apie kokybišką, odinę avalynę deja ne visi gali svajoti. Ir tokia neaišku kuo apdirbta, kuo dažyta... Žodžiu, ne taip paprasta su ta saule ir odos vėžiu kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Man kartais (negražiai gal nuskambės, bet kad taip yra) juokingai atrodo, kai cigaretės iš lūpų nepaleidžianti mamytė čipsus su kokakola kemšantį vaiką teplioja kremu nuo saulės. Kas labiau kenkia kažin, saulė ar dūmai su sintetiniu maistu... Ne į temą, atsiprašau. Turiu kalnus nuorod, įdedu vieną
Žinoma, jei vistiek taip jau gaunas, kad visą dieną būnat pajūry - kremo nuo saulės reikia. Bet vaikus dar labiau reikia marškinukais aprengt, kepurytes uždėt, tegul ir maudos su baltinukais, nes vandeny ypač greit dega.
Neklausykit,mergaitės, ką aš sakau, pasidomėkit pačios plačiau, ir žvelkit plačiau kas ką sako galvodamos, o kas už viso to slypi. Interesai, pinigai. Ar galit įsivaizduoti, kokios sumos išleidžiamos toms apsauginėms priemonėms? Kaip dabar imt ir pasakyt, kad gal nelabai jų reikia? 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Agne/Ramute, už išsamų atsakymą. Tavo komentarus ir nuomone visada įdomu skaityti. Aš tau siūlau susikurti savo bogą, nes tu turi daug patirties ir energijos šnekėti ir rašyti grožio, sveikatos ir teisingo gyvenimo būdo temomis. Manau, kad turėtum daug skaitytojų.

Taip pat norėčiau Alioniuko perklausiti apie keramidus is AZ. Ar tai tas pats "Phytokératine"? Ir kodėl AZ keramidai tik parodija?
Atsakyti
Suprantu, del "erezijos"- kiekvienas turi savo nuomone kuri pagrista arba isgirsta "reklama" arba perskaitytomis "tonomis knygu". Jusu nuomone, ir bent jau tie uzsiminimai tikrai naudingi- vercia susimastyti ir ieskotis kitos "medalio puses"- aciu, Agnė/Ramutė 4u.gif (ant lauzo Jus nedeginsim uz protingas mintis blush2.gif ax.gif )

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 08 08, 23:42)
Apie saulę galiu kalbėt be galo, visoj temoj netilps.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basttet: 09 rugpjūčio 2012 - 07:52
[quote=alioniukas,2012 08 08, 16:28]
papasakokite daugiau, kaip seniai slenka? gal buvo kazkokiu permainu gyvenime - nestumas, stresas ir panasiai? Nors plauku slenkimo priezasciu gali buti daug, taciau tos priezastis dalinasi i dvi grupes. Ir priemones taip pat labai skyriasi smile.gif

Atrodo, kad neturejau jokiu stresu, permainu, bet tokiom bangom, tai slenka, tai lyg sumazeja slinkti. Pradejau naudoti cemeryciu vandeni, bet nezinau ar cia man labai pades.
Atsakyti
QUOTE(Žvynožara @ 2012 08 09, 08:36)
Ačiū, Agne/Ramute, už išsamų atsakymą. Tavo komentarus ir nuomone visada įdomu skaityti. Aš tau siūlau susikurti  savo bogą, nes tu turi daug patirties ir energijos šnekėti ir rašyti grožio, sveikatos ir teisingo gyvenimo būdo temomis. Manau, kad turėtum daug skaitytojų.




QUOTE(Diem @ 2012 08 09, 08:52)
Suprantu, del "erezijos"- kiekvienas turi savo nuomone kuri pagrista arba isgirsta "reklama" arba perskaitytomis "tonomis knygu". Jusu nuomone, ir bent jau tie uzsiminimai tikrai naudingi- vercia susimastyti ir ieskotis kitos "medalio puses"- aciu, Agnė/Ramutė  4u.gif  (ant lauzo Jus nedeginsim uz protingas mintis  blush2.gif  ax.gif  )


Dėkui, mergaitės. Teisybę pasakius, seniai pati noriu tą blogą pasidaryti. Kai tik pradėjau domėtis ir čia skaityti, labai patiko Alioniuko, Palominos blogai, o dabar ir Neringos. Tik iš pradžių dar nebuvo man ką ten rašyti, o paskui ilgai stabdė mano kompiuterinis bukumas... blush2.gif Na ir su jumis pliurpti patinka 4u.gif
Bet jau pradėjau ir prisistatau. Nedaug dar jame įrašų, jie ne tokie kaip man norėtųsi, bet viskas su laiku tikiuos pasitaisys. Daug įvairių pasigamintų priemonių seniai sunaudotos ir nenufotografuotos, net ir man pačiai nebeįdomios. Surinkau ką turiu iš pakampių, spintelių, šaldytuvo, po truputį aprašau ir įkeliu, kas atrodo bent kiek verta dėmesio. Gal dar kada susikaupsiu ir apie saulę papliurpsiu, dar šį bei tą...
Jis yra čia
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 08 11, 12:21)
Dėkui, mergaitės. Teisybę pasakius, seniai pati noriu tą blogą pasidaryti. Kai tik pradėjau domėtis ir čia skaityti, labai patiko Alioniuko, Palominos blogai, o dabar ir Neringos. Tik iš pradžių dar nebuvo man ką ten rašyti, o paskui ilgai stabdė mano kompiuterinis bukumas... blush2.gif Na ir su jumis pliurpti patinka 4u.gif
  Bet jau pradėjau ir prisistatau. Nedaug dar jame įrašų, jie ne tokie kaip man norėtųsi, bet viskas su laiku tikiuos pasitaisys. Daug įvairių pasigamintų priemonių seniai sunaudotos ir nenufotografuotos, net ir man pačiai nebeįdomios. Surinkau ką turiu iš pakampių, spintelių, šaldytuvo, po truputį aprašau ir įkeliu, kas atrodo bent kiek verta dėmesio. Gal dar kada susikaupsiu ir apie saulę papliurpsiu, dar šį bei tą...
Jis yra čia


Nuostabu! Saunuole good.gif
Atsakyti