Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 19 tema

Apklausa: Kiek jums metu? (136 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 07 10, 06:33)
Mano oda normali. tai man ir vasarai tinka emulsinio vasko nr2 ir ester de surce misinys.


misinys Nr2 su ester de sucre ir mano riebiai odai tinka , bet butent misinys, su vienu Nr2 persunkus kremas vasarai
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 07 10, 09:40)
misinys Nr2 su ester de sucre ir mano riebiai odai tinka , bet butent misinys, su vienu  Nr2  persunkus kremas vasarai


Man kazkaip kiek bandziau emulsiniu vasku nei vienas neatiko ant veido odos. schmoll.gif Vis jausdavau vaska. O kai nusiziurejau proporsijas misinio Nr2 ir ester de surce Jusu bloge ir isbandziau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 07 10, 09:40)
misinys Nr2 su ester de sucre ir mano riebiai odai tinka , bet butent misinys, su vienu  Nr2  persunkus kremas vasarai



Taip pat turiu riebia oda ax.gif tai man vasarai visai neblodai tiko 3% Olivem 1000 su 10 % alieju ir 0,2% ksantano. Absoliuciai jokia plevele nesijaucia, susigeria akimirksniu.
Tiesa nakciai jau norisi truputi riebesnio kremuko (amzius blush2.gif )
Atsakyti
Ar jūs jaučiate specifinį ester de sucre kvapa? Ar man gal tik atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Sidabražolė @ 2012 07 10, 17:19)
Ar jūs jaučiate specifinį ester de sucre kvapa? Ar man gal tik atrodo?

nu vat, kaip visoms skirtingai.

man su ester de sucre per riebus kremas gaunasi, blizga spuogiukai maži kyla...mano odai patiko Nr. 2 emulsiklis iš AZ.

žinoma, dar bandysiu ester de sucre su kitais aliejais, bet daug vilčių nededu jau , kad tiks mano veido odai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andrearoma: 10 liepos 2012 - 18:34
QUOTE(andrearoma @ 2012 07 10, 16:13)
nu vat, kaip visoms skirtingai.

man su ester de sucre per riebus kremas gaunasi, blizga  spuogiukai maži kyla...mano odai patiko Nr. 2 emulsiklis iš AZ.

žinoma, dar bandysiu ester de sucre su kitais  aliejais, bet  daug vilčių nededu jau , kad tiks mano  veido odai.


o koki ester de sucre % naudojote? man atrodo si emulsikli geriausia derinti su kitais emulsikliais, vaskais arba polimerais, naudojant mono variante jo reikia labai daug vos ne 20%, kas nera gerai, nes pirma - jo HLB gana aukstas (berods 12), antra - jo sudetyje yra stearino rugsties, kuri didesniame % gali kimsti poras, sukelti spuogelius. O gal Jums tiesiog netiko sis esteris rolleyes.gif
Atsakyti
alioniuk matau esat cia tai uzklausiu blush2.gif 4u.gif

kaip darei patrazoliu istrauka g.gif pas drauge uzmaciau petrazoles zydi g.gif gal tuos ziedus galima butu padziovinti ir uzpilti aliejumi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 10 liepos 2012 - 20:04
QUOTE(zydrem @ 2012 07 10, 18:03)
alioniuk matau esat cia tai uzklausiu blush2.gif  4u.gif

kaip darei patrazoliu istrauka g.gif pas drauge uzmaciau petrazoles zydi g.gif gal tuos ziedus galima butu padziovinti ir uzpilti aliejumi g.gif


Gaminau istrauka tik is dziovintu petrazuoliu lapeliu trigliceriduose (is AZ), principas tas pats kaip su aliejais, sausa zaliava uzpilti ir laikyti tamsioje vietoje, karts nuo karto pakratyti indeli
is tikruju tai gana retai gaminu istraukas ax.gif , gal kas is merginu dar papildys
Atsakyti

QUOTE]man nesigauna gerai su vasku- vandeni ir alieju sujungti doh.gif po poros bandymu net nemeginu blush2.gif [/QUOTE]

Zydre, gal proporcijos netinkamos g.gif
Su biciu vasku gaminu kuno sviesta ir visada gaunasi . Idedu Pvz. 100 g receota:
25 g sviestmedzio
25 g kokoso
10 g alyvuogiu
10 g monoi ( arba morku jeigu vasara)
28 g H2O
2 g glicerino
8 l casgard
10-15 l kokosokvapo ( arba EA pasiriktinai)
Po duso, ant silto dregno kuno labai gerai.[
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2012 07 11, 10:20)
Su biciu vasku gaminu kuno sviesta ir visada gaunasi . Idedu Pvz. 100 g receota:

Rima, čia 100g produktų, bet kur vaškas? Kiek dedi, kokį procentą? Ar čia tik aliejų ir vandens mišinukas? g.gif Man gavosi su vašku, bet tikrai labai reikia atitaikyt proporcijas... Vienas kremukas su vašku šiek tiek "rasojo", atsiskyrinėjo vanduo, juk dar ir nuo naudojamų aliejų daug priklauso, sviestmedis pvz. jau ir pats vienas gerai vandenį laiko. smile.gif
Atsakyti
[quote=Rima44,2012 07 11, 10:20]
QUOTE]man nesigauna gerai su vasku- vandeni ir alieju sujungti doh.gif po poros bandymu net nemeginu blush2.gif [/QUOTE]

Zydre, gal proporcijos netinkamos g.gif
Su biciu vasku gaminu kuno sviesta ir visada gaunasi . Idedu Pvz. 100 g receota:
25 g sviestmedzio
25 g kokoso
10 g alyvuogiu
10 g monoi ( arba morku jeigu vasara)
28 g H2O
2 g glicerino
8 l casgard
10-15 l kokosokvapo ( arba EA pasiriktinai)
Po duso, ant silto dregno kuno labai gerai.[
[/quote]


aha Rimut dar vasko kiek dedat parasykit 4u.gif
reikes gal pabandyti blush2.gif
man netgi ne visa laika gaunasi sitas kremas blush2.gif http://naturaltouch....kremas/7-1-0-18 nezinau, bet tikriausiai neatitaikau temperaturu doh.gif neturiu termometro ax.gif


bet kaip rasiau anksčiau biciu vaskas man thumbup.gif tepalui kur kulnims/pedom darau biggrin.gif ir dabar laukiu is kaimuko atvažiuojant medaus ir vasko sviezutelio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 11 liepos 2012 - 10:24
QUOTE
Rima, čia 100g produktų, bet kur vaškas? Kiek dedi, kokį procentą?



Ot tai grybelis, pacio svarbiausio neparasiau doh.gif
vasko - 5.2 g

gaunasi riebus sviestas, bet kartais odai kaip tik tokio ir reikia.
Atsakyti