Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

O per kiek laiko jums padaro virtuvinius?a? nes musiskis sake iki lapkricio 1d nespes g.gif o as jau lapkriti noreciau namuky kukuoti g.gif
esu juodai pasimetusi del medziagos vistiek g.gif gal imsim italiska plokste, ganetinai nebloga atrodo ir viskas doh.gif spalva bus musu dramblio kaulo ir stalvirsis tamsus g.gif
http://www.mgbaldai....italikos-plokts
is cia spalvyte onda 003, ir surf man tekstura labai idomi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnestar: 05 rugsėjo 2012 - 09:56
QUOTE(Agnestar @ 2012 09 05, 10:55)
O per kiek laiko jums padaro virtuvinius?a?

3 savaites nuo to laiko kai atejo konstruktorius ir viska tiksliai ismatavo smile.gif lygiai po 3 savaiciu jau montavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 09 05, 09:55)
O per kiek laiko jums padaro virtuvinius?a? nes musiskis sake iki lapkricio 1d nespes  g.gif o as jau lapkriti noreciau namuky kukuoti  g.gif
esu juodai pasimetusi del medziagos vistiek  g.gif gal imsim italiska plokste, ganetinai nebloga atrodo ir viskas  doh.gif spalva bus musu dramblio kaulo ir stalvirsis tamsus  g.gif
http://www.mgbaldai....italikos-plokts 
is cia spalvyte onda 003, ir surf man tekstura labai idomi.


Priklauso nuo to, kaip gamina... Ir kiek „didele“ firma ir pan. (kaina taip pat atsisuka i tai).

Pvz. Jeigu gamina „spintuciu“ principu, tai, speju, turi prisigamine „zagatofkiu“, kurias sukomplektuoja, „dagamina“, jeigu kazko specifinio truksta ir uzdeda stalvirsi.
Tada gamyba vyksta greitai (kaip kazkas sake, kad „Easy Kitchen“ (lygtais) siule per savaite pagaminti)...
Taciau tokia gamyba turi viena minusa - salyginai nemazai „plocio“ sueina dviguboms spinteliu sienelems (grubiai po 18 mm ant kiekvienos spinteles)...

O jeigu „zagatofkiu“ nera, o darbo yra - gali buti, kad gamyba uztrunka...
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 08 30, 08:21)

*Ką gero-blogo žinot apie gruoblėtą stalviršį, "apelsino tipo"? Sakė atsparus ibrėžimams. O gal kokių minusų yra?



čia vis gyrėt šitą stalviršį, o iš kokios jis medžiagos yra? Nes žiūriu kol kas man siūlo Termopal dėti, ar ir jis būna tokių rūšių - apelsino tipo? g.gif gal kas galit kokią foto įmesti, kaip jis atrodo?

Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 09 05, 11:00)
3 savaites nuo to laiko kai atejo konstruktorius ir viska tiksliai ismatavo  smile.gif lygiai po 3 savaiciu jau montavo  smile.gif

Vaaau smile.gif mums darys draugas musu, jis daro virtuvinius, p[atenta turi ir tiek. ne firma ir pan. Pats vietoj MDF Nedazo, o sake dazymas buna kad uztrunka ir 1.5men-realu? g.gif dar pats darbas, tai per 2men imanoma, bet sunkiai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vittie @ 2012 09 05, 11:38)
čia vis gyrėt šitą stalviršį, o iš kokios jis medžiagos yra? Nes žiūriu kol kas man siūlo Termopal dėti, ar ir jis būna tokių rūšių - apelsino tipo? g.gif  gal kas galit kokią foto įmesti, kaip jis atrodo?

http://www.termopala.../heavymetal2-49 as sita nusiziurejusi esu, jei sneku apie ta pati grubleta stalvirsi, tai jis man paliko nebloga ispudi g.gif
Atsakyti
QUOTE(vittie @ 2012 09 05, 11:38)
čia vis gyrėt šitą stalviršį, o iš kokios jis medžiagos yra? Nes žiūriu kol kas man siūlo Termopal dėti, ar ir jis būna tokių rūšių - apelsino tipo? g.gif  gal kas galit kokią foto įmesti, kaip jis atrodo?


Zinokit nieko negaliu pasakyt, minejo turbut kokia ta medziaga, bet as pamirsau jau ax.gif jau kai padarys normalu projekta, eisim i parduotuve rinktis spalvu ir t.t. tai tureciau gyvai pamatyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 09 05, 12:01)
Vaaau smile.gif mums darys draugas musu, jis daro virtuvinius, p[atenta turi ir tiek. ne firma ir pan. Pats vietoj MDF Nedazo, o sake dazymas buna kad uztrunka ir 1.5men-realu?  g.gif dar pats darbas, tai per 2men imanoma, bet sunkiai  doh.gif


Mes virtuvinio lauksim du menesiu (pagal sutarti). Dazymas sake trunka tris savaites.
Atsakyti
Mums virtuvini gamins 30 darbo dienu, nuo avanso pervedimo. Jau puse laiko praejo, laukiu nesulaukiu.
Atsakyti
QUOTE(vittie @ 2012 09 05, 10:38)
čia vis gyrėt šitą stalviršį, o iš kokios jis medžiagos yra? Nes žiūriu kol kas man siūlo Termopal dėti, ar ir jis būna tokių rūšių - apelsino tipo? g.gif  gal kas galit kokią foto įmesti, kaip jis atrodo?


Tai yra auksto slegio laminatas.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 09 05, 12:01)
Vaaau smile.gif mums darys draugas musu, jis daro virtuvinius, p[atenta turi ir tiek. ne firma ir pan. Pats vietoj MDF Nedazo, o sake dazymas buna kad uztrunka ir 1.5men-realu?  g.gif dar pats darbas, tai per 2men imanoma, bet sunkiai  doh.gif

nesąmonė. MDF dažo apie 2-3 savaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2012 09 04, 23:46)
mes kaip tik dabar pas juos esam uzsisake virtuves baldus,dar nelabai galiu ka pasakyt apie kokybe ir pan,nes baldelius gausim tik spalio men.

Aš irgi ten užsisasakius, ot sutapimas doh.gif Irgi laukiam spalio antroj pusėj blush2.gif
Aš tai gavau rekomendacijas, o ir šiaip pasirodė, kad žino ką daro.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 09 05, 15:24)
Aš irgi ten užsisasakius, ot sutapimas doh.gif Irgi laukiam spalio antroj pusėj blush2.gif
Aš tai gavau rekomendacijas, o ir šiaip pasirodė, kad žino ką daro.


mes irgi spalio antroj pusej biggrin.gif laukiam. Tik keista,kad internete apie juos praktiskai jokiu atsiliepimu nera,arba as ieskot nemoku g.gif
Atsakyti