Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Eimutė @ 2012 09 08, 20:54)
Nu kaip čia taip smile.gif Pas mus man rodos toks pats.
Nėr brangios šitos rankenėlės. Vnt gal kiek virš/iki 10 lt kainuoja. Bet man gražios. Tokios pat pas mus virtuvėje sudėtos.


Jei tik tiek tai baika smile.gif As galvojau kokia 30 lt kainuoja, o pas mus ju 16 smile.gif
Atsakyti
Nemėgstu seilėtis, bet natulionos virtuvė man patiko- nors maniškė bus šviesi, vien dėl šiaurinės pusės. Bet jei būtų galimybės leidusios (didesnis plotas, daugiau šviesos) būčiau ir aš tokią tamsią rinkusis thumbup.gif . Beje- grindys taip pat labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2012 09 08, 19:40)

ar cia man taip atrodo,bet lyg palange paskutiniam stalciui atsidaryt truko g.gif ,nes mes ir susidurem su tokia problema,teks pjauti stalciu doh.gif

Atsakyti
Tai kad netrukdo- stalčius juk žemesnis- prasideda po palange. Virš jo lenelė užrdėta.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 09 09, 14:11)
Tai kad netrukdo- stalčius juk žemesnis- prasideda po palange. Virš jo lenelė užrdėta.

oi atsiprasau doh.gif nepastebejau
Atsakyti
Sveiki sveiki sveiki smile.gif . Pradedu savo galveleje planuoti ir savo virtuve ir galvoju ar galima internete kurnors savo mintis sudelioti su paprasta kokia programele ? Gal kas pagelbetu siuo klausymu ?
Atsakyti
Labai smagu pasidairyti po jau padarytas virtuves thumbup.gif O gal kuri nors galit parekomenduot gamintojus Vilniuje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(skristinute @ 2012 09 09, 15:47)
Sveiki sveiki sveiki smile.gif  .  Pradedu savo galveleje planuoti ir savo virtuve ir galvoju ar  galima internete kurnors savo mintis sudelioti su paprasta kokia programele ? Gal kas pagelbetu siuo klausymu ?

as dariausi su kitchendraw wink.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 09 08, 08:53)
na parodysiu ir savo virtuve  smile.gif
turiu silpnybe tamsios spalvos baldams  smile.gif
tai stai kas gavosi
9 kvadratu virtuve, saldytuvas imontuojamas, salia indaplove, papildoma spintele sugalvota kai supratau kad neturiu kur kisti mikrobanges  ax.gif tai virsuj mokrobange, apacioj visa kita technika (nemazai pasirodo turim smulkios technikos)  smile.gif

dar truksta kai ko ir langai neaprengti (nesugalvojau dar kas ten bus) ir kedziu nera  ax.gif




tiktai grazi virtuve! koks jusu plokstes kodas?
Atsakyti
Panos ateinu su galvos skausmu gal kas turite ir jau naudojates kuomet imontuojama kaitlente yra dedama kampe o po ja orkaite 4u.gif ar patogu ar grazu kazkaip as taip noriu o vyras sako kazki ar patogu bus tai sedziu ir mastau del tos vietos uztai niekaip brezinuko nepabaigiam doh.gif
Atsakyti
Nu negi taip sunku paskaityti keleta post'u is eiles doh.gif doh.gif doh.gif

QUOTE(Smailiukas @ 2012 09 09, 19:10)
tiktai grazi virtuve! koks jusu plokstes kodas?

QUOTE(natuliona @ 2012 09 08, 20:28)
na ka as zinau  blush2.gif pabaksnuojau pirstu kokias spalvas imam ir viskas  blush2.gif



Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2012 09 09, 20:28)
Panos ateinu su galvos skausmu gal kas turite ir jau naudojates kuomet imontuojama kaitlente yra dedama kampe o po ja orkaite 4u.gif  ar patogu ar grazu kazkaip as taip noriu o vyras sako kazki ar patogu bus tai sedziu ir mastau del tos vietos uztai niekaip brezinuko nepabaigiam doh.gif

Nežinau ką turit omenyje kampe, bet pas mane toks variantas 20 cm. nuo sienos jau 10 metų, jokio nepatogumo nejaučiu, nebent, toks, kad kartais nusitaško 2 sienos riebalais biggrin.gif
Atsakyti