Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išmokyti žmoną, kad nemeluotų?

Manau vienintelė išeitis: stiprinti santykių stiprumą nuolat bendraujant. Galbūt yra kažkokie kompleksai apie kuriuos nenorite kalbėti ir susidaro nepatogumo jausmas? Galbūt per dažnos pavydo scenos vyksta. Vienintelė išeitis nuolat domėtis savo žmona ir tada jai bus smagiau pasipasakot viską kai žinos, kad galės jumis pasitikėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujiena_7 @ 2012 09 12, 16:03)
Manau vienintelė išeitis: stiprinti santykių stiprumą nuolat bendraujant. Galbūt yra kažkokie kompleksai apie kuriuos nenorite kalbėti ir susidaro nepatogumo jausmas? Galbūt per dažnos pavydo scenos vyksta. Vienintelė išeitis nuolat domėtis savo žmona ir tada jai bus smagiau pasipasakot viską kai žinos, kad galės jumis pasitikėti smile.gif

kaip jau minejome keiskis pats, pasikeis ir zmona
Atsakyti
QUOTE(saras13 @ 2012 07 05, 19:11)
Noriu patarimo, kaip ismokyti zmona kad nemeluotum? g.gif


sunkus atvejis.. doh.gif cia tokia moteru rusis yra lotuliukas.gif man paciai kartais geda uz kitas bobas, kad vairuoja kaip debiles, kad cypauja kaip mazvaikes, kad parinasi del kvailu nereiksmingu mazmoziu, kad meluoja ir tai daro nemoksiskai, issiduoda.. blink.gif visokio brudo buna zemej sioj.. siuo atveju tau nepasiseke - uzsirovei ant to "gerio" lotuliukas.gif sveikinu - patirtis, kad ir bloga, bet visada i nauda buna thumbup.gif tikiuosi kad vaiku neturit..
Atsakyti
Kvailas klausimas. Niekaip neįmanoma atpratint meluot. Geriauias ką galima pasiekt, tai kad nemeluos bet ir nedasakys ko nenorės. Tik pasakose buva pilnas abipusis atvirumas biggrin.gif
Atsakyti
Manau, reiketu paciam buti atviram, bet ne per daug, nes, jei tapsi "atvira knyga", tada busi nuobodyla zmonai ir ji tokia tau paciam. Turi buti dalyku, kuriu nebutina pasakotis vienas kitam.
Atsakyti
"....Tau daug sykių sakiau- moterys meluoja geriau..."
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2012 11 02, 16:57)
"....Tau daug sykių sakiau- moterys meluoja geriau..."

thumbup.gif mirksiukas.gif Siaip sis bruozas budingas labiau vyrams tongue.gif Taigi jei meluoja moteris, tai tik priversta vyro elgesio ar mastymo, tam tikrai yra priezastis rimta ax.gif Siap sau mes to nedarom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulis21 @ 2012 11 11, 18:58)
thumbup.gif  mirksiukas.gif  Siaip sis bruozas budingas labiau vyrams  tongue.gif  Taigi jei meluoja moteris, tai tik priversta vyro elgesio ar mastymo, tam tikrai yra priezastis rimta  ax.gif  Siap sau mes to nedarom  cool.gif

Didesnio nusikalbėjimo dar neteko matyti doh.gif Iš orkestro: nekalta aš, aplinka kalta, o dar ir pats jis pas mane atėjo bigsmile.gif
Autoriui, jei meluoja ji, meluos ir toliau, jums belieka arba su tuo susitaikyti ir prisitaikyti arba tašeles jau po truputi krautis. Kaip kroshkyte jau minėjo, toks jau čia moters porūšis. Ir tikrai ne jūsų čia kaltė, na nebent su kuvalda už kiekvieną nepatinkantį žodi jai pakaušį talžot g.gif Tada įbauginta moteris, nesugebanti pabėgti, gali pradėti smarkiai meluoti, kad tik pakartotinai į dantis negautų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fainulkina: 12 lapkričio 2012 - 00:02
QUOTE(Naujiena_7 @ 2012 09 12, 15:03)
Manau vienintelė išeitis: stiprinti santykių stiprumą nuolat bendraujant. Galbūt yra kažkokie kompleksai apie kuriuos nenorite kalbėti ir susidaro nepatogumo jausmas? Galbūt per dažnos pavydo scenos vyksta. Vienintelė išeitis nuolat domėtis savo žmona ir tada jai bus smagiau pasipasakot viską kai žinos, kad galės jumis pasitikėti smile.gif


Labai pritariu šioms mintims 4u.gif . Yra tekę matyti vyriškių, kurie aprėkia žmoną vien už tai, kad namie lėkštė sudužo doh.gif , tai kaip tokiam pasakyt, kad mašiną aplamdytum? lotuliukas.gif

Ai, mano vyras man nieko nepriekaištauja ir nemoko gyvent, tai galiu viską jam pasakyt thumbup.gif , bet jis man ne viską pasisako g.gif , o kad meluotu, tai nepastebėjau smile.gif
Atsakyti
Nemeluoja, o nepasako tiesos biggrin.gif taigi tik pačio nervus saugo, padėkoti dar reiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Melyne™ @ 2012 12 02, 17:00)
Nemeluoja, o nepasako tiesos  biggrin.gif taigi tik pačio nervus saugo, padėkoti dar reiktų  biggrin.gif

biggrin.gif teisingai, paskakyk kokiam pavyduoliui, kad su kitu buvai kavagerio ar dar, o tuoj bus ojojoj kokia tirada pavydo biggrin.gif tai geriau as tyliai sau pasibusiu, o pasakysiu, kad buvau su drauge biggrin.gif
Ir jam ramu ir mano galva sveika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saras13 @ 2012 07 05, 18:11)
Noriu patarimo, kaip ismokyti zmona kad nemeluotum? g.gif

Jei jus itariate, kad ji meluoja, tomet iseina, kad ji nemoka meluoti lotuliukas.gif
Jums tiesiog pasiseke biggrin.gif
Atsakyti