Įkraunama...
Įkraunama...

Ryanair - 14 tema

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 09 07, 20:14)
Nu juokitės, juokitės iš manęs nu pagalvojau taip padaryti o ir vaikas norėtų, gi pasiilgo cepelinų biggrin.gif


Grįžusi papasakokit, kaip jums seksis tuos cipukus nusivežti. smile.gif 4u.gif
Nes dažnai pasitaiko, kad šis klausimas iškyla. smile.gif

O man pasakykit, jei kas atradote būdą, kaip apeiti tuos saugumo kodus Ryanair? 4u.gif Vos ne 10 kartų tenka juos perrašyti ir vis nepataikau, nes neįskaitau... doh.gif Taip praeina noras pirkti. verysad.gif


Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 09 08, 09:54)

O man pasakykit, jei kas atradote būdą, kaip apeiti tuos  saugumo kodus Ryanair?  4u.gif Vos ne 10 kartų tenka juos perrašyti ir vis nepataikau, nes neįskaitau...  doh.gif Taip praeina noras pirkti.  verysad.gif


Skyscanner netinka ?
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
diana1215, ko liudet?! g.gif dukryte, manau, suorganizuos tamstai 'kepurine' atvykimo proga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2012 09 08, 22:42)
diana1215, ko liudet?! g.gif dukryte, manau, suorganizuos tamstai 'kepurine' atvykimo proga wink.gif

neatsibodo? tolerancijos kitokiems nei pats, tai nulis. neturit kur daugiau padjopkinet? pasijuokite ir gana.. nafik cia per kelis puslapius.. lietuviai bash.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 09 08, 08:54)
O man pasakykit, jei kas atradote būdą, kaip apeiti tuos  saugumo kodus Ryanair?  4u.gif Vos ne 10 kartų tenka juos perrašyti ir vis nepataikau, nes neįskaitau...  doh.gif Taip praeina noras pirkti.  verysad.gif

aš refrešinu kol pamatau kad įskaitysiu, bet tikrai nervina doh.gif


o dėl cepelinų.. mintyse pagalvojau kaip fainai! Kad mama pagalvoja taip ir suka galvą dėl manęs ir nori pamaloninti, ir pergyvena prasiveš ar ne, super thumbup.gif
tikrai negražu juoktis cool.gif

o šiaip be padažo tai tikrai neturėtų būti bėdos manyčiau g.gif juk maistas bet koks nieko, kol tai neskystis.
aš vežiaus varškėtukus namo blush2.gif blush2.gif plastikiniam inde ir..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 09 08, 23:25)
o šiaip be padažo tai tikrai neturėtų būti bėdos manyčiau  g.gif  juk maistas bet koks nieko, kol tai neskystis.
aš vežiaus varškėtukus namo  blush2.gif  blush2.gif  plastikiniam inde ir..


Kaune liepe ismest nauja 500 gr. ikru skardine doh.gif
Atsakyti
na skardine dazniausiai liepia ismesti, nes nemato kas yra viduj. nebent atidarytum ir perkratytum kazkur kitur.

zalia ruta, nesupratau, kas cia tau netiko? pamasciau, kaip dukte galetu nustebinti mama ir anglus. juk ji veza cepelinus! wink.gif surprise ne tik dukrai, bet ir mamai visai imanomas
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 09 08, 23:25)
aš refrešinu kol pamatau kad įskaitysiu, bet tikrai nervina  doh.gif
o dėl cepelinų.. mintyse pagalvojau kaip fainai! Kad mama pagalvoja taip ir suka galvą dėl manęs ir nori pamaloninti, ir pergyvena prasiveš ar ne, super  thumbup.gif
tikrai negražu juoktis  cool.gif

o šiaip be padažo tai tikrai neturėtų būti bėdos manyčiau  g.gif  juk maistas bet koks nieko, kol tai neskystis.


Tai ir aš refrešinu, kol atrodo, jau suprasti pradedu. Bet žiūrėk, vis vien ne taip įvestas, pasirodo... doh.gif (Na, matyt medike negalėčiau būti, nes neįskaitau mažiau aiškaus rašto biggrin.gif )

Dėl cepelinų tai tikrai sunku nuspėti, kaip bus traktuojama. Kažkada žinau, žmonės kalbėjo, kad pvz., mėsos gaminiai turi būti tik vakuminėje pakuotėje. Bet pati kiek kartų esu rankiniame vežusi kotletus, kepsnius paprastoje hermetinėje dežutėje - ir neužkliuvo. Tai gal ir cepelinai labai gerai nusausinus, nebūtų traktuojami kaip skystis. g.gif


Atsakyti
mano sese veze i uk balandelius,sunui. mociute anukui isvire lauktuviu nes tas labai megsta. ir viskas buvo ok,manau per galva niekas neduos, juk jei nepraleis grazinsit kokiam atlydejusiam asmeniui, ismesti nereikes
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti