Įkraunama...
Įkraunama...

Mormonai

QUOTE(Noa @ 2006 04 28, 20:49)


O velniam tada jiems tie įgūdžiai, jei jie tų kitataučių neverbuoja? g.gif

Verbuoja verbuoja,tik netaip ikyriai! Jeigu pajus bent menkiausia susidomejima,paskui sunkoka buna jais atsikratyti,nes jie tikrai mandagus,nesiusi gi ju velniop! bigsmile.gif Mormonu baznycia renka desimtine,nauji nariai jiems reikalingi,nors tai ir laaabai turtinga organizacija isikurusi Jutos valstijoje(sostineje Salt Lake City nesenai olimpines zaidynes vyko).
Atsakyti
O kur jie Kaune yra? Susidomėjau. Kur neit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 04 28, 20:39)
O kur jie Kaune yra? Susidomėjau. Kur neit? smile.gif


lotuliukas.gif niekur neik lotuliukas.gif

alia mataip kaip gyvenime nutinka g.gif ne tik nickai, bet ir avatarai vienodi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 28, 20:41)
alia mataip kaip gyvenime nutinka  g.gif ne tik nickai, bet ir avatarai vienodi  bigsmile.gif

jau ryškiai nebeturi ką sugalvot. vat aš atsimenu, kad jos avataras buvo citrina, o tau matyt su atmintim prastai.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 04 28, 21:39)
O kur jie Kaune yra? Susidomėjau. Kur neit? smile.gif

Mormonų bažnyčia - priešais Saulėtekį. Va ten ir neik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 04 28, 22:13)
Mormonų bažnyčia - priešais Saulėtekį. Va ten ir neik  smile.gif

Gal ne į temą, ale papasakosiu hihihi.gif
Vienžo, buvo užpirktos mišios katalikų bažnytėlėj prie Saulėtekio. Na viskas praėjo kaip turi būt, po to pakvietė visus į kavinukę pabaliavot už velionį a.a. Įpusėjus karštą, įvirsta dar vieni giminaičiai. Taip ir anaip, ko mišiose nebuvot. Taigi buvom, sako, nuėjom į bažnyčią, taip gražiai priėmė, sako prašom paltus duot. Ot , misliju, kokia nauja tvarka bažnyčioj g.gif Patekom į salę, dairomės dairomės, nu nėr savų... O visi tokie jauni, tokie mandagūs, tik įpusėjus apeigas dašuto, kad ne ten... Tai ir prabuvo kiek reikėjo lotuliukas.gif Nugi žiema, bijojo, kad paltų neatiduos hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 04 28, 22:24)
nuėjom į bažnyčią, taip gražiai priėmė,  sako prašom paltus duot. Ot , misliju, kokia nauja tvarka bažnyčioj  g.gif Patekom į salę, dairomės dairomės, nu nėr savų... O visi tokie jauni, tokie mandagūs, tik įpusėjus apeigas dašuto, kad ne ten... Tai ir prabuvo kiek reikėjo lotuliukas.gif Nugi žiema, bijojo, kad paltų neatiduos hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taip ir gimsta anekdotai!
Atsakyti
Tik ten (palei Saulėtekį) man rods ne mormonai, o "naujoji apaštalų" bažnyčia (spėju). Mormonai kitaip vadinami ne naujaisiais apaštalais, o "pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia".
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 26, 21:57)
Vilniaus centre mormonai pastoviai renka aukas savo bažnyčiai. Sugalvoję tobulą melą: prašo aukoti paskaitoms už tyrą meilę...


Tiksliai bigsmile.gif Ir ne tik Vilniaus centre, bet ir palaimingoj Saulėtekio Kamčiatkoj (va kaip gražu: Kaunas ir Vilnius po savo Saulėtekį turi tongue.gif ).
Tai va: sėdėjau aš prieš kokius jau aštuonerius metus mažam bendrabučio kambarėly toj Saulėtekio Kamčiatkoj nepaguodžiamai liūdna, tyra meile bais nusivylus, taurę vyno įsipylus, visus vyrus keikdama --- tik staiga --- kažkas beldžia į duris. Atidarau: bigsmile.gif stovi du labai gražūs vaikinai bigsmile.gif Sako: paaukite už tyrą meilę rolleyes.gif Aš: kOą blink.gif , netikiu aš jokiom tyrom meilėm mad.gif, kas tai yr ...triniti.gif Pasakiau-pasilgailėjau doh.gif Tie gražūs vaikinai visą valandą man pasakojo prie durų, kas ta tyra meilė yr, tada dar porą valandų jau kambarį (teko virt arbatą, nes vyno su manim negėrė) pasakojo, bet man vis tiek neaišku buvo brunette.gif, vėliau jau ir jie patys man nebegražūs tapo, o kai išėjo ---- koks stebuklas, po gerų 3 valandų -- man taip lengva ant dūsios papasidarė, kad ėmiau ir pagalvojau: tyra meilė su vyrais niekaip turbūt nesusijus rolleyes.gif Daba manau: tai kiba tie mormonai pas mane užsukę buvo ir tokį nušvitimą man apreiškė, a g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 29 balandžio 2006 - 02:31
QUOTE(Vailingo @ 2006 04 29, 02:16)
Daba manau: tai kiba tie mormonai pas mane užsukę buvo ir tokį nušvitimą man apreiškė, a g.gif  lotuliukas.gif

Nea, mormonus tau teks pasikviest pačiai. Normaliom sąlygom aukas "už tyrą meilę" renka ar į paskaitas ta pačia tema kviečia munistai. bigsmile.gif
Apie mormonus
Atsakyti
Paskaičiau apie mormonus... Visai įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 04 28, 23:03)
Tik ten (palei Saulėtekį) man rods ne mormonai, o "naujoji apaštalų" bažnyčia (spėju). Mormonai kitaip vadinami ne naujaisiais apaštalais, o "pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia".

Anksciau mormonu baznycia Kaune buvo Saules gatveje,bet girdejau kad dabar kazkur prie Pramones g. persikrauste.Savo baznycia pasistate! smile.gif
Atsakyti