Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam....

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 06, 15:48)
Aš išlipus, bet vietos nerandu. Neramumas kazkoks, matyt oras veikia g.gif Žodžiu, blogai jaučiuos verysad.gif

man irgi kažkokia beryšio diena doh.gif nieko neina dirbt, trinuos iš kampo į kampą, namai kaip iš po karo ale man visai dzin doh.gif jei kas ateis neįsileisiu lotuliukas.gif
Papildyta:
Giedre.vs ar tik nebus broliuko iš tos begalinės aistros mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,

aš kaip visada depresevota, bet kištelėjau nosyte viską paskaityt.

Kas dėl kyšio? Tai mano nuomonė tokia, jog jos taip ir lepinam, neduosi nieko nebus. Aš gyvenime irgi kyšių neduodu. Gimdžiau du kartus, ir abu kartus man pakliuvo geros akušerės , kuriuos maniau nusipelnė padėkos, tai po visko vyras kaip padėka ir apdovanojo. Ir taip visa laika elgiuosi, manau jei visi taip darytų, tai savo pareigas atliktų kokybiškiau, o ne taip , kad iškart parodo, duok kyšį arba nieko nebus. O jei visi duotų po to , manau kokybė iškart pagerėtų.

Daugiau nieko naujo, sėdim namučiuose, jau baigia mažasis prasirgt vėjaraupius, o ketvirtadienį išvažiuojam prie jūros. Tikiuosi viskas vyks savo vaga, nes ši vasara tai tikrai pilna nelaimių, reikia tikėtis jog pasibaigė.
Atsakyti
man ir diena be rysio, prarasta kazkokia... gulineju, laukiu dienu raudonuju, sveikatos nera schmoll.gif o dar oras slegia dusnuma
Atsakyti
Nors tiek paguodėt, reiškia ne aš viena išplerus šiandien...
Atsakyti
O as numigau popietuko kartu su savo vaiku blush2.gif
Nes buvau pikciau uz sirse doh.gif
Negaliu ne4rvuoja maniskis, kad ne per ten pinigus siunte, man galva kvarsino, ne ten ejau, kai pagaliau nuejau ten, tai mat savaitgaliais tokiu kl neaptarnauja, siandien nuejau, tai anglai netaip jo pavarde uzrase, del to pinigu negavau, nu bl bl......
Atsakyti
QUOTE(paciute @ 2012 08 06, 17:37)
O as numigau popietuko kartu su savo vaiku blush2.gif
Nes buvau pikciau uz sirse doh.gif
Negaliu ne4rvuoja maniskis, kad ne per ten pinigus siunte, man galva kvarsino, ne ten ejau, kai pagaliau nuejau ten, tai mat savaitgaliais tokiu kl neaptarnauja, siandien nuejau, tai anglai netaip jo pavarde uzrase, del to pinigu negavau, nu bl bl......


Vaje, bet jau sutvarke viska? Ar vel is naujo viska turi daryt?
As pamenu kai banke dirbau tai su WU nebudavo bedu, o cia per kur siunte?
Atsakyti
Ai panos ant tos blogos ir ne kokios nuotaikos isgeriam martinio biggrin.gif

user posted image

Man irgi kazkokia diena tragiska ,pasijutau blondiniu blondine schmoll.gif atvaziavo vyriokas del signalizacijos -tai jis man aiskina ,kad akumuliatorius cia kaltas ,kad taip atsitiko ,nes aparatai rodo ,kad signalke tvarkoj.... schmoll.gif nu niekaip nepatikesiu ...bet ryt pajungs ja man tai pats pamatys ,kad ji kaukia nei is sio nei is to...kad ir dabar sirena masinoj atjungta ,o pultelis namie pypsi ir rodo ,kad klykia masina doh.gif doh.gif
Atsakyti
Taip gerai numigau posmelį, atsikėlus lėkiau skalbinių susirinkt nes grynai lietus pareina g.gif
Papildyta:
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 08 06, 18:13)
Ai panos ant tos blogos ir ne kokios nuotaikos isgeriam martinio  biggrin.gif

user posted image

Man irgi kazkokia diena tragiska ,pasijutau blondiniu blondine schmoll.gif atvaziavo vyriokas del signalizacijos -tai jis man aiskina ,kad akumuliatorius cia kaltas ,kad taip atsitiko ,nes aparatai rodo ,kad signalke tvarkoj.... schmoll.gif nu niekaip nepatikesiu ...bet ryt pajungs ja man tai pats pamatys ,kad ji kaukia nei is sio nei is to...kad ir dabar sirena masinoj atjungta ,o pultelis namie pypsi ir rodo ,kad klykia masina  doh.gif  doh.gif

geriau norėčiau alaus šalto stiklinę drinks_cheers.gif o tu blondė ar ne? blush2.gif jei taip tai nesuk galvos, gi supras tas meistriukas lotuliukas.gif
Atsakyti
zaibais spjaudos, jungsiu jauciu kompa lauk g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas77 @ 2012 08 06, 18:51)
zaibais spjaudos, jungsiu jauciu kompa lauk  g.gif

spjaudosi ir pas mus, bet atsijungiau nuo elektros ir kol baterija gyva dar pasėdėsiu g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti