Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

sveikos kepejeles,padekit, sakykit kur Vilniuje nusipirkti baltu Marchlou saldainiu, buvau ir akropolio maximoj,ir paciam akropolyje buvo saldus majai,jau nebera ju, nezinau daugiau kur ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2012 07 25, 08:30)
sveikos kepejeles,padekit, sakykit kur Vilniuje nusipirkti baltu Marchlou saldainiu, buvau ir akropolio maximoj,ir paciam akropolyje buvo saldus majai,jau nebera ju, nezinau daugiau kur ieskoti?


IKI yra rozinai su baltais masyti, bet daugiau baltu, toks rozinis maisas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2012 07 25, 09:30)
sveikos kepejeles,padekit, sakykit kur Vilniuje nusipirkti baltu Marchlou saldainiu, buvau ir akropolio maximoj,ir paciam akropolyje buvo saldus majai,jau nebera ju, nezinau daugiau kur ieskoti?

dar tomas philips buna tokie dideli maisai su baltais saldainukais.man kazkada is ten buvo nupirkus viena geroji mano feja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 07 25, 05:32)
Tai viskas aisku biggrin.gif saunu patinka kepti thumbup.gif
Oj , manes irgi , laukia pirmas 3-ju aukstu tortas, dabar tik galvos skausmas doh.gif  blush2.gif


o kai darysi ta 3 aukstu torta,mar desi kazkokius sutivrtinimus, padukus, siaudelius... ar nereik cia tiek pergyvent ir viskas bus gerai ir be sutvirtinimu unsure.gif kadangi as darysiu paprasta meduti, be jokiu priedu, tai jis gan stabilus, tvirtas tortas, gal nieko nenutiks jei trim aukstais sukrausiu be patvirtinimu ir padekliuku? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 07 25, 10:23)
dar tomas philips buna tokie dideli maisai su baltais saldainukais.man kazkada is ten buvo nupirkus viena geroji mano feja  biggrin.gif


vakar buvau thomas philips - nebera tu saldainiu... kazkada buvo, o dabar jau antras menuo kaip as ju ten nerandu....
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 07 24, 15:55)
Sakykit, ar galima tokiu sviestiniu kremu aptepus tortą jį taip ir palikti, t.y. nieko daugiau (jokios masės) ant viršaus nedėti? Ar nebus neskanu? biggrin.gif ax.gif

O daryčiau pagal tokį receptą:
200 g sviesto
200 g cukraus pudros
1 v. šaukšto romo ar amareto (ar kitokio mėgstamo aromato alkoholio; ar, jei mėgstate dirbtinius aromatus, galima dėti jų)
1 kiaušinio trynio (pagal situaciją galima dėti 2)


O kam gi tie kiausiniu tryniai? Zalius kiausinio trynius deti i kremus nepatarciau del salmoneliozes rizikos. Jei paruosimo procese jie kaitinami vandens voneleje - kitas reikalas.
Jei torta norite tiesiog papuosti sviestiniu kremuku ir nieko daugiau ant virsaus nedeti, tai siulyciau pasigaminti arba Sarlot, arba Sviestini Morengini krema (abieju siu kremu receptai yra virsutineje temoje be komentaru), arba tiesiog i 1 kambario temperaturos sviesto pakeli, isplakus ji iki purumo, palengva srovele sumazinus apsuku greiti pilti kondencuota piena - labai skanus kremas gaunas, galima deti rududu vietoj kondencuoto, tada bus rusvo atspalvio.

erikiuxxx, labai miela, kad prisimeni mano tortukus 4u.gif Kazkaip laiko nera, o gal ir gaila to laiko forumuose komentarus rasyti. Uzeinu, paziuriu - isties grazu, bet parasyti apie kiekviena tortuka atskirai, labai laiko pristinga, o savus imesti kazkaip ir nepatogu, kitu nepakomentavus smile.gif Tai tik paziuriu, kai kuriuos issisaugau, kaip idejas ateities tortukams ir tiek smile.gif
Atsakyti
mergaites, noriu paklaust- ar bokalo krastai man gausis is sokoladines saldainiu mases lipdymui ir dengimui

is sitos :

ŠOKOLADINĖ SALDAINIŲ MARSHMALLOW MASĖ SKIRTA GĖLĖMS IR TORTŲ DENGIMUI (RiMami)

aciu uz atskymus

Atsakyti
QUOTE(versaal @ 2012 07 25, 07:58)
Aciu visom 4u.gif , o del padekliuku, tai sutinku dauguma per margi  blink.gif. Pasitaisysiu ax.gif .

ten keli pries paskutiniai berodz buvo, tiesiog dar graziau atrodytu ant vienspalviu, bet tortai superiniai visi bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif

QUOTE(padima @ 2012 07 25, 08:30)
sveikos kepejeles,padekit, sakykit kur Vilniuje nusipirkti baltu Marchlou saldainiu, buvau ir akropolio maximoj,ir paciam akropolyje buvo saldus majai,jau nebera ju, nezinau daugiau kur ieskoti?

As macia IKI ir CENTE mirksiukas.gif

QUOTE(dani84 @ 2012 07 25, 10:57)
o kai darysi ta 3 aukstu torta,mar desi kazkokius sutivrtinimus, padukus, siaudelius... ar nereik cia tiek pergyvent ir viskas bus gerai ir be sutvirtinimu  unsure.gif  kadangi as darysiu paprasta meduti, be jokiu priedu, tai jis gan stabilus, tvirtas tortas, gal nieko nenutiks jei trim aukstais sukrausiu be patvirtinimu ir padekliuku?  unsure.gif

Dar tiesiog nezinau, bet pirma auksta noretusi sutvirtinti mirksiukas.gif

QUOTE(eda.dita @ 2012 07 25, 12:13)
erikiuxxx, labai miela, kad prisimeni mano tortukus  4u.gif  Kazkaip laiko nera, o gal ir gaila to laiko forumuose komentarus rasyti. Uzeinu, paziuriu - isties grazu, bet parasyti apie kiekviena tortuka atskirai, labai laiko pristinga, o savus imesti kazkaip ir nepatogu, kitu nepakomentavus smile.gif Tai tik paziuriu, kai kuriuos issisaugau, kaip idejas ateities tortukams ir tiek smile.gif


Nebutina komentoti, juk savaip visi grazus, parasai viena sakyni bendrai ir vsio biggrin.gif
Nes nes ,cia savo tortu parada, nes jau labai senai tavo maciau, ir labai daznai pagalvoju apie tave biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 25 liepos 2012 - 13:24
SOS

Kur Vilniuje gauti mėlynos, žydros ir raudonos marcipanų (arba dengimui skirtos masės-dažų?) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2012 07 25, 13:38)
SOS

Kur Vilniuje gauti mėlynos, žydros ir raudonos marcipanų (arba dengimui skirtos masės-dažų?)  blush2.gif


www.delona.lt
Atsakyti
QUOTE(mauzeryte2011 @ 2012 07 25, 13:43)
www.delona.lt

ačiū, bet jie neturi spalvų blush2.gif

O gal kas galit pasakyt, jei dažus pirkčiau, tai kaip tą marcipaninę masę nudažyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2012 07 25, 13:13)
O kam  gi tie kiausiniu tryniai? Zalius kiausinio trynius deti i kremus nepatarciau del salmoneliozes rizikos. Jei paruosimo procese jie kaitinami vandens voneleje - kitas reikalas.

Siltu laiku nepatarciau ir as deti kiausiniu, kurie nebus termiskai apdoroti. Kas del salmoneliozes tai ji ant luksto yra o ne viduje, nuplovus su soda ir siltu vandeniu-viskas ten liuks jei lukstas pries tai nebuvo pazeistas. Nera ko bijoti smile.gif
Atsakyti