Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės, sekretorės ir joms prijaučiančios

QUOTE(aistuliaa @ 2012 08 28, 08:12)
Kas pas jus įstaigose tvarko mokinių registrą? Pačios ar pavaduotojos ugdymui?


Pas mus yra darbuotoja atsakinga už registrus.

QUOTE(aistuliaa @ 2012 08 28, 10:17)
Nebepamenu ar čia visos tik mokyklose dirba, ar yra ir darželiuose... Jei yra, jei vaiko ateina paimti nepilnametis brolis/sesuo, teta, dėdė, na, kas nors, as turi būti tėvų sutikimas/prašymas?


Bent jau mano vaiko darželyje toks prašymas reikalingas.
Atsakyti
[quote=jusda,2012 08 28, 14:21]
Pas mus yra darbuotoja atsakinga už registrus.
Bent jau mano vaiko darželyje toks prašymas reikalingas.
[/q

butinas prasymas.. ypac, po atvejo kaune...
Atsakyti
sveikos, iki kada skaiciuojasi atostogu laikotarpis: ar iki tos dienos kada moteris iseina i dekreta?? Ar nuo tos dienos kada prasideda vaiko priežiūros atostogos.
Pvz. as isidarbinau 2009 m. 10 men. 5 d. i dekreta isejau 2010 m. kovo 1 d. tai kaip man skaiciuotis kiek turiu atostogu?? ar iki 03.01 ar iki 05.02( tada isejau i vaiko priežiūros atostogas) aciu
Atsakyti
QUOTE(ugnele78 @ 2012 08 28, 15:58)
sveikos, iki kada skaiciuojasi atostogu laikotarpis: ar iki tos dienos kada moteris iseina i dekreta?? Ar nuo tos dienos kada prasideda vaiko priežiūros atostogos.
Pvz. as isidarbinau 2009 m. 10 men. 5 d. i dekreta isejau 2010 m. kovo 1 d. tai kaip man skaiciuotis kiek turiu atostogu?? ar iki 03.01 ar iki 05.02( tada isejau i vaiko priežiūros atostogas) aciu


pas mus visa amziu skaiciuoja nuo priemimo dienos.. tai nuo 2009-*10-05 iki 2010-10-04. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2012 08 28, 02:00)
pas mus visa amziu skaiciuoja nuo priemimo dienos.. tai nuo 2009-*10-05 iki 2010-10-04.  smile.gif

ir pas mus skaiciuojasi nuo priėmimo dienos, taip ir turi buti smile.gif bet kai zmogus iseina vaiko priežiūros atosotgu juk tie metai neieina i atostogas. todel ir noriu pasiskaiciuot likuti ka turiu dar iki isejimo i dekreta:)
Atsakyti
QUOTE(ugnele78 @ 2012 08 28, 16:58)
sveikos, iki kada skaiciuojasi atostogu laikotarpis: ar iki tos dienos kada moteris iseina i dekreta?? Ar nuo tos dienos kada prasideda vaiko priežiūros atostogos.
Pvz. as isidarbinau 2009 m. 10 men. 5 d. i dekreta isejau 2010 m. kovo 1 d. tai kaip man skaiciuotis kiek turiu atostogu?? ar iki 03.01 ar iki 05.02( tada isejau i vaiko priežiūros atostogas) aciu


Atostogų laikotarpis skaičiuojamas iki vaiko priežiūros atostogų.
Darbo kodekso 170 straipsnis.
Darbo stažas kasmetinėms atostogoms gauti
3) laikas, per kurį pagal įstatymus darbuotojui išsaugoma darbo vieta (pareigos) ir mokama stipendija arba kitos išmokos, išskyrus laiką, kai darbuotojas yra išėjęs vaiko priežiūros atostogų;
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2012 08 28, 15:20)
butinas prasymas.. ypac, po atvejo kaune...


4u.gif
Atsakyti
Tikrai nėra tvarkančių mokinių registrą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2012 08 28, 20:59)
Tikrai nėra tvarkančių mokinių registrą?  unsure.gif

as naujoke mokiniu registre,bandysiu ir susigaudyti kaip ka reikia ten suvesti.
Atsakyti
QUOTE(office @ 2012 08 28, 22:39)
as naujoke mokiniu registre,bandysiu ir susigaudyti kaip ka reikia ten suvesti.


Aš irgi naujokė, buvusi sekretorė paaiškino kai ką, neatrodo sudėtinga smile.gif mokytojų registras taip pat man priskirtas

----------------------------------------------------------------------------

Gal kas turit įsakymo dėl darbo pažymėjomų keitimo pavyzdį kokį? rolleyes.gif ar galima jį taip paprastai parašyti, ar reikia vadovautis kokiu tarybos posėdžiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 29 rugpjūčio 2012 - 08:45
Dar aš su tais pažymėjimais doh.gif

Yra punktas - darbdavys (įgaliotas asmuo), kaip tą asmenį įgalioti? Tam pačiam įsakyme dėl keitimų pažymėjimų prirašyti?
Atsakyti
Sveikos,

reikia perkelti darbuotoju kasmetines atostogas remonto laikotarpiui.

ar gali darbuotojas rasyti:"prasau perkelti mano kasmetines atostogas įstaigos remonto laikotarpiui" ar butina nurodyti, kada tas remontas bus?

(kol kas neaisku, kada bus remontas, tik zinoma, kad rudeni doh.gif)
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2012 08 29, 13:08)
Dar aš su tais pažymėjimais  doh.gif 

Yra punktas - darbdavys (įgaliotas asmuo), kaip tą asmenį įgalioti? Tam pačiam įsakyme dėl keitimų pažymėjimų prirašyti?


mano nuomone, kam pagal pareigybės aprasyma priklauso tas darbas (pvz. personalo vadovas) , tas igaliotas ir tada niekur rasyti nereikia. bet jei pareigybes aprasyme nera, tuomet rasyciau isakyme
Atsakyti