Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o kampelis - 84

QUOTE(skirmule @ 2012 07 31, 15:44)
289,65  doh.gif ne visai protinga aišku iš mano pusės baigiantis atostoginiams taip išlaidaut.. fool.gif


pavarei blink.gif na užtat ilgam turėtų užtekti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 07 31, 14:57)
merginos, turiu kelis atliekamus postcardstore rinkinukus, gal kuri norit perpirkti?

Kokius? Žiūriu keksiukai taguose ant bangos...
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 07 31, 15:04)
Kokius? Žiūriu keksiukai taguose ant bangos...


mix it up turiu, dar pažiūrėsiu tiksliai kitus, ar pilni.
Atsakyti
Laba diena, tetos

Iškišiu galvą iš pogrindžio. Atostogos. Turiu pasiūlymą, gal kuri nori per pusę imti čia sleepy hat aprašytą Elliot Erwitt rinkinį? Nes jame yra 50 atvirukų, 25 rūšys po 2 vnt. Per pusę gaunasi 18 Lt. centus suapvalinau. Plius pašto išlaidos, jei tektų siųst. Ką sudomins, rašykit až 4u.gif
O šiaip atvirukai siunčiami, kai laiko yra, o vat SM jau tik viena akim kartais permetu. Perdegiau. cool.gif
Beje, visas su Rūtos pergale! Valiooo!
Atsakyti
QUOTE(liniote @ 2012 07 31, 14:31)
Trumpam grizau namo, tai rodykit kokiems truksta is Anvaros, gal man reiketu g.gif biggrin.gif

ok, einu skaičiuoti smile.gif
Atsakyti
Einu į paštą ir visą kelią lydi krepšinio komentatoriaus balsas. Atviri langai smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
šiandien traukiau vieną adresą (kažkaip vangiai registruoja) ir ištraukiau D.Britaniją smile.gif Plymouth bigsmile.gif ten kur gyvena auksinė mergaitė Rūta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelie @ 2012 07 31, 16:12)
Turiu pasiūlymą, gal kuri nori per pusę imti čia sleepy hat aprašytą Elliot Erwitt rinkinį?


Atvirukai jau turi šeimininkę bigsmile.gif
Atsakyti
statistika smile.gif
kol kas tik 10 merginų panoro įsigyti iš Anvaros ir tik 1as atvirukas perkopė 20 vnt g.gif savęs neskaičiavau dar, rašysiuos paskutinė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivamm @ 2012 07 31, 20:51)
statistika smile.gif
kol kas tik 10 merginų panoro įsigyti iš Anvaros ir tik 1as atvirukas perkopė 20 vnt g.gif  savęs neskaičiavau dar, rašysiuos paskutinė ax.gif


blink.gif aš galvojau jau bent koks 30 bus
o šiaip jei ką, tai poto galėsim pasikoreguoti, jei tau nebus perdaug darbo aišku. nes bent Trakų ir Kryžių kalno, pajūrio daug panašių buvo. tai turbūt bus galima permesti iš kelių rūšių į vieną
Atsakyti
QUOTE(sleepy hat @ 2012 07 31, 21:57)
blink.gif aš galvojau jau bent koks 30 bus
o šiaip jei ką, tai poto galėsim pasikoreguoti, jei tau nebus perdaug darbo aišku. nes bent Trakų ir Kryžių kalno, pajūrio daug panašių buvo. tai turbūt bus galima permesti iš kelių rūšių į vieną

gera idėja, jei niekas neprieštaraus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sleepy hat @ 2012 07 31, 21:57)
blink.gif aš galvojau jau bent koks 30 bus



Visos atostogauja ax.gif gal dėl to taip vangiau vyksta užsakymai...


Aš pati tvardausi, nes planuojam krikštynas rudenį- tai iki to pasižadėjau nieko papildomai nepirkti blush2.gif apart pašto ženklų.. Siųsti iš to ką turiu...


Gal sakau ir kitos dėl to kukliai tyli, kam atostogų planai, kam kitokios šventės g.gif ax.gif 4u.gif

Atsakyti