Įkraunama...
Įkraunama...

Gražūs vyrai

QUOTE(Ramzetė @ 2013 12 29, 13:20)
Joseph Morgan
user posted image

Iš lovos neišspirčiau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mistyly @ 2013 12 29, 16:56)
Šiaip kalbant apie skirtingus skonius, esmė yra ir tame, kad dauguma dedam įvairių patinkančių aktorių nuotraukas ir mes esam mačiusios filmų su jais. Nuotraukoje vyras gali pasirodyti visiškai nesimpatiškas, bet kai žiūri filmą su juo tau gali patikti jo manieros, charakteris, balsas, talentas ir panašiai. Juk nevien išvaizda daro žmogų gražiu smile.gif Todėl čia yra labai subjektyvus dalykas smile.gif

Būtent, tikrai ne tiek ir daug žmonių mus apžavi vien tik iš nuotraukų. Kartais atvirkščiai, labai faini ir charizmatiški žmonės nuotraukose ypatingai baisūs. Pvz. gyvai man visada patiko ir imponavo Scooter grupės vokalistas, RHCP Anthony Kiedis, o įvedus į google images pagalvotum, kad kažkokie bobos, gėjai ar dar kas nors biggrin.gif
O šiaip, kad ir kiek aš vyrų matyčiau filmuose, ant scenos ar kur kitur, daug gražuolių, bet kol kas nelabai randu man įsimintinesnių už Randy Orton. Vyras su charizma, figūra, stiliumi, vidiniu atsipalaidavimu, ramybe, puikiu balso tembru, pasitikėjimu. Tikra žvaigždė ir žavuolis. Geriausia vertinti iš video:
http://www.youtube.c...h?v=TAbafTAVpJE
Atsakyti
QUOTE(mistyly @ 2013 12 29, 16:56)
Šiaip kalbant apie skirtingus skonius, esmė yra ir tame, kad dauguma dedam įvairių patinkančių aktorių nuotraukas ir mes esam mačiusios filmų su jais. Nuotraukoje vyras gali pasirodyti visiškai nesimpatiškas, bet kai žiūri filmą su juo tau gali patikti jo manieros, charakteris, balsas, talentas ir panašiai. Juk nevien išvaizda daro žmogų gražiu smile.gif Todėl čia yra labai subjektyvus dalykas smile.gif

Va, va. Man mano pačios favoritai nuotraukose nelabai, bet kiek esu mačiusi „gyvai“, tai būtent ten jie ir žavi. wub.gif Išvis, manau, kad net nuotraukose vienai gražus kitai gali atrodyt visai nekoks. Aš, pavyzdžiui, negaliu pakęst jau tokių grynų modeliukų arba per daug moteriškų vyrų, o kitos gal kaip tik svaigsta nuo modelių arba nuo vyrų, su ne tokiais griežtais bruožais. Visoms tas grožio supratimas yra skirtingas. ax.gif

QUOTE(Twista @ 2013 12 29, 18:11)
Dabar mane kažkaip apžavėjęs David Duchovny. Nėra jis gražuolis, bet va kažką turi toookio... Kas žiūri "Californication" - turbūt supras blush2.gif Nes kituose vaidmenyse, kur jis jaunesnis - man ne itin biggrin.gif Nuotraukos to neperteikia, bet matant jį tam seriale - eina sau karsta.gif

Oooo, čia tai jau pritariu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2013 12 29, 14:20)
Joseph Morgan

Labai jau gundantis blush2.gif
Atsakyti
Adam Levine

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Schwarz @ 2013 03 10, 17:26)
Pamenu, kai kokiais 2006 metais pirmą kartą pamačiau "Tokio Hotel" gitaristą - jaunutį visai tokį dar, paaugliuką. O dabar Tom Kaulitz jau visas vyras - gražu žiūrėt. Vienas gražiausių mano matytų vyrų smile.gif

O aš palyginimui įmesiu jo brolį ( a la identiški dvyniai)

user posted image

Na, kaip ?
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2014 01 17, 16:29)


Na, kaip ?



man visai nice mirksiukas.gif
Atsakyti
Man siand nurove stoga Cillian Murphy... Nu taip visiskai doh.gif Parsisiunciau visas Peaky Blinders serijas, nurove dar labiau... tobulas serialas, tobulas Cillian, tobulas soundtrackas.. wub.gif
Ir kaip keista, nepasakysi, kad ispudingas (iki siol mano mylimukas buvo Gerard Butler), bet turi kazka tooookio.. tos akys, ir siaip...lb sexy.. blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monalli @ 2014 01 17, 14:34)
Adam Levine

Sexy one. cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Min* @ 2013 12 28, 18:57)


mmmm kaip jis man patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shviesele @ 2014 02 08, 00:54)
Man siand nurove stoga Cillian Murphy... Nu taip visiskai  doh.gif Parsisiunciau visas Peaky Blinders serijas, nurove dar labiau... tobulas serialas, tobulas Cillian, tobulas soundtrackas..  wub.gif
Ir kaip keista, nepasakysi, kad ispudingas (iki siol mano mylimukas buvo Gerard Butler), bet turi kazka tooookio.. tos akys, ir siaip...lb sexy..  blush2.gif 
user posted image
http://i2.birmingham...ers-5839417.jpg[/img]


Cillian ir man jis grazus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 22 vasario 2014 - 19:25
Kit Harington wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 01 kovo 2014 - 13:54