Įkraunama...
Įkraunama...

Tuoj nebeliks stebuklų?

Aš asmeniškai iš stebuklų tikiuosi naujų atradimų, arba išdavų apie tai, kad yra kažkas giliau nei materija. Mokslais kartais tai patvirtina ir kažką pagrįsdamas, ir nesugebėdamas pagrįsti.

Didžiausias ir galbūt man asmeniškai skaudžiausias dalykas, jog psichologai, antropologai ir kt. mokslininkai artėja prie išvados, kad esame per buki suteikti stebuklams reikšmę, t.y. tikėjimas tėra išgyvenimo garantas - vėlgi - materialaus, biologinio išgyvenimo garantas. Ir nieko daugiau. Joks penas dvasiai, sielos tobulėjimui ir t.t. Pagaunat?

Jei norite diskutuoti, tikrai būtų malonu, jog perskaitytumėte. O kartais ir komentarus:
http://www.technolog...e...&highlight=

Čia įkeliami autoritetingesni straipsniai nei delfi ar dar koks šlamštas.
Atsakyti
Noriu paklausti temos autores, o ka jums asmeniskai duoda tokiu klausimu kelimas ir "kamavimasis", kad galbut stebuklu nera. Jeigu siandien tvirtai issiaiskintumete, kad ju nera ar del to jusu motyvacija gyventi sumazetu? ir pvz meile pasauliui?
atleiskite, kad nesekiau visos temos, bet galbut galetumete trumpai ivardyti, ka laikote "stebuklu", kas asmeniskai jums yra stebuklas? 4u.gif
Atsakyti
Nežinau, ieškau tvirtumo, ramybės. Ir ieškojimas, ir neieškojimas atsakymų kamuoja.
Atsakyti
O kodel jus taip kamuoja butent tokie klausimai, taip ir neivardijote kas jums yra stebuklas. Kas turi nutikti, kad jus tai pavadintumete stebuklu, kaip jus suvokiate stebuklo reiskini? 4u.gif
Atsakyti
Stebuklas būtų tai, jeigu atsitiktų koks reiškinys, savo prigimtimi teikiantis žmogui gera, dora, naudinga, teikiantis ramybę, kurio mokslininkai nesugebėtų paaiškinti, ir ko negalėtume įkišti į sąmonės ribas. Noriu neįmanomo.

Arba norėčiau, kad mokslininkai sugebėtų aptikti žmogaus energiją, energiją vandenyje, nemarią energiją. Vėl - noriu neįmanomo.

Noriu, kad mokslininkai paneigtų, jog tikėjimas - tėra instinktas, o ne tai, ko prašosi dvasia.

Norėčiau, kad jie nerastų smegenyse dalies, kuri atsakinga už tikėjimą, juk jau ir meilę spėjo sugrūsti į tuos du kepalus.

Norėčiau, kad išgydytų šaltinio vanduo. Kiekvieną.

Norėčiau pajausti kitą dvasią, ir tai nebūtų šizofrenijos simptomas.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2012 07 20, 15:22)
Stebuklas būtų tai, jeigu atsitiktų koks reiškinys, savo prigimtimi teikiantis žmogui gera, dora, naudinga, teikiantis ramybę, kurio mokslininkai nesugebėtų paaiškinti, ir ko negalėtume įkišti į sąmonės ribas. Noriu neįmanomo.

Arba norėčiau, kad mokslininkai sugebėtų aptikti žmogaus energiją, energiją vandenyje, nemarią energiją. Vėl - noriu neįmanomo.

Noriu, kad mokslininkai paneigtų, jog tikėjimas - tėra instinktas, o ne tai, ko prašosi dvasia.

Norėčiau, kad jie nerastų smegenyse dalies, kuri atsakinga už tikėjimą, juk jau ir meilę spėjo sugrūsti į tuos du kepalus.

Norėčiau, kad išgydytų šaltinio vanduo. Kiekvieną.

Norėčiau pajausti kitą dvasią, ir tai nebūtų šizofrenijos simptomas.


Aciu uz issamu atsakyma, labai idomus jusu troskimai, manau ilgainiui tikrai taps realybe. Pirmiausia ne mokslininkai bet zmones, turintys parapsichologiniu sugebejimu jau ismoko ta energija apciuopti,tai pat jie sukure sistema, kaip paprasti zmones gali siu sugebejimu mokintis. Kaip galima pajusti energinius srautus ir pan. Juk jau israstas prietaisas, fotografuojantis aura, ar tai nieko nereiskia? Argi tai nera aptikta zmogaus energija smile.gif Yra labai lengvas pratimas kaip is dalies pamatyti savo energija. Reikia prieblandoje (man veikia ir sviesoje) istiesti savo ranka i lubas ir idelbti i jas akis toje vietoje, kur baigiasi pirstu galiukai, reikia zvelgti taip, kad matyti salia tu pirstu galiuku, bet nesufokusuoti zvilgsnio nei ties ranka, nei ties pirstais. Ar zinote toki "bereiksmi" zvilgsni, kai ziuri i viena taska, bet tarsi nieko nematai. Va tada manoma pamatyt pirstus gaubiancia energetika:) Man pavyko susikaupus , nors jokiu gebejimu neturiu...
Toliau sakote, kad mokslininkai meile sukiso i tuos du kepalus. Tai kodel kai jauciuos vienisa ar pergyvenu del savo santykiu atrodo, kad skauda sirdi (dusia), ar kiekviena sirdies kertele? Kodel neatrodo jog skauda kazkuria kepalu dali? Dvasininkai ta sriti vadina sirdies cakra...
As dvasiu matyt ir jaust nenoriu nes man tai ivarytu baimes priepuoli : ))) bet daznai buna jausmas, kai atrodo jog namuose esi ne vienas... nezinau kolkas sizofrenijos man niekas taip pat nepripazino smile.gif
Bet as esu tiesiog tikra, kad egizstuoja astralinis pasaulis ir jis reiskiasi ivairiais budais, tereikia noreti pastebeti. ax.gif
Na o mokslas dar daug sykiu savo teorijas patvirtins ir paneigs smile.gif Manau bus surasta ir parodyti viena diena ir tai, apie ka jus kalbate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2012 07 20, 16:22)
Stebuklas būtų tai, jeigu atsitiktų koks reiškinys, savo prigimtimi teikiantis žmogui gera, dora, naudinga, teikiantis ramybę, kurio mokslininkai nesugebėtų paaiškinti, ir ko negalėtume įkišti į sąmonės ribas. Noriu neįmanomo.


Tokių reiškinių yra, tik jie tokie akivaizdūs, kad nevertinami kaip stebuklai. Pvz. meilė, tikėjimo poveikis žmogui, dorybingo gyvenimo būdo poveikis gyvenimo kokybei. Kaip žmonės atsigauna, prisikelia naujam gyvenimui padedami Dievo, dvasininkų ir to, kad pritaiko dvasinio gyvenimo principus savo kasdieniniam gyvenimu. Galingi dalykai nutinkantys, pvz.:

http://m.lrytas.lt/?...l...1003&view=2

QUOTE
Draugas įkalbėjo mane nuvažiuoti į jo butą ir pažiūrėti filmukų apie Dievo šlovinimą. Na, galvoju, važiuojam, jei taip nori. Bet aš važiavau ne dėl filmukų ar kad labai susidomėjau Jėzumi. Man tada Jėzus buvo dzin. Važiavau įsitikinti, ar jo bute tikrai nebedaroma kaifo.

Aš, senas narkomanas, narkotikus užuosdavau iš kvapo. Jausdavau, kokio kvapo prisigėrę tapetai.

Kai nuėjau pas jį į namus, iš karto pajutau: jokio narkotikų kvapelio, nesimatė specialių puodų, kitų indų. Tik Biblijos.

Skambėjo šlovinimo dainos. Man labai patiko šlovinimo daina „Za vsio zaplačeno“(„Už viską sumokėta“), kuri buvo atliekama kalėjimo dainų stiliumi. Ta daina suvirpino kažkokią širdies stygą.

Pramiegojo „šyrkę“

- Tuomet dozę leisdavausi kas tris valandas. Leidausi ir pas draugą: klausiausi šlovinimo dainų ir man tai atrodė kaip maloni pramogėlė. Atėjo vidurnaktis. Vidurnaktį visada susileisdavau naktinę, kiek mažesnę, narkotikų dozę ir eidavau miegoti. Lygiai po trijų valandų nubusdavau ir vėl įsileisdavau.

Tą patį pakartodavau 6 valandą. O 9 valandą ryto jau reikėdavo leistis dienos dozę – didesnę porciją.

Prieš užmiegant draugas pasiūlė pasimelsti už mane, kad Dievas man duotų ramybę. Jei nori, sakau, melskis. Aš pats nežinojau nė vieno maldos žodžio. Užmigau ir atsibudau 7 valandą. Galvoju: nieko sau.

Narkomanai niekada nepramiega. Jie kaip žadintuvai. Nebent susileidžia krūvą relaniumo ir sedukseno. Tai buvo pirmas ženklas, kad kažkas atsitiko.

Vos tik atsikėlęs susiradau švirkštą ir atlikau įprastą procedūrą. Dienai bėgant dar keletą kartų susileidau, ir narkotikai baigėsi. Aš žinojau: jei pasiliksiu tame bute be narkotikų, bus ragas.

Prasidės žiauriai kankinančios „lomkės“. Klaiki būsena, kai pradedi „minti dviratį“. Kojos negali būti vienoje vietoje, rankos negali, ašaros bėga, prakaitas pila, atrodo, kad kiekvieną ląstelę suktų įkaitintomis žnyplėmis. Bet tai tik fizinis skausmas. Po jo ateina klaiki dvasinė tuštuma.

Draugas ragino pasilikti bute. Sako, Jėzus tau jau padėjo – tu pramiegojai dvi savo „šyrkes“ (narkotikų įsileidimus). Sako, bandyk toliau. Nusprendžiau pasilikti, nors netikėjau, kad kas nors bus.

Vakare, prieš naktį, pradėjo darytis blogai. Visi ėmė melstis už mane, ir aš užmigau. Ir atsibudau paryčiais. Pirmi mano žodžiai buvo: žinai, tas tavo Dievas – tikras burtininkas. Aš žinojau, kaip narkomanas, kad tai, kas įvyko, negalėjo įvykti, nes žmogus to negali padaryti savo valia. Draugas sako: Jėzus padarė tau stebuklą. Ir paragino eiti pasimelsti.


Kalbant apie mokslinę konkretiką, pvz. mantros/meditacijos poveikis žmogui yra tyrinėjamas mokslininkų. Vienas tokių tyrimų pvz.

http://rsw.sagepub.c...3/1/27.abstract

QUOTE
David Wolf (Dhira Govinda dasa), for his Ph.D. in Social Work at Florida
State University, conducted an experiment on the value of chanting the Hare
Krsna maha mantra. Through newspaper ads he recruited about 90 participants
who were previously unfamiliar with the Hare Krsna maha mantra. They were
divided into three groups. One group chanted the maha mantra three rounds per
day, which takes about 25 minutes, for 28 days. Another group chanted three
rounds per day of a mantra that Dr. Wolf concocted, and the third group
didn't chant any mantra. Each group completed a packet of surveys before the
first day of chanting, after the 28th day, and 4 weeks after the 28th day. In
the packet was a standardized survey measuring stress, a survey measuring
depression, and a survey, developed by Dr. Wolf, that assesses the Vedic
psychological constructs of sattva, or goodness, rajas, or passion, and
tamas, or darkness. In accord with Vedic theory, the maha mantra group
decreased their stress, depression, and tamas, and increased their sattva,
compared with the other two groups. The factors of gender and age were
statistically controlled in this experiment. This experiment provides some
evidence for the use of the Hare Krsna maha mantra as a therapeutic tool.
After Dr. Wolf's oral defense, several professors and graduate students
commented that they were impressed with Dr. Wolf's incorporation of spiritual
practice into scholarly scientific pursuits.


QUOTE
Arba norėčiau, kad mokslininkai sugebėtų aptikti žmogaus energiją, energiją vandenyje, nemarią energiją. Vėl - noriu neįmanomo.


Jo, čia problematika išorinė vs. vidinė. Išorinis tyrimas atliks tik išorines energijas, o vidinės mūsų energijos - mes patys jas jaučiam, ir patys esam iš jų sudaryti.

QUOTE
Noriu, kad mokslininkai paneigtų, jog tikėjimas - tėra instinktas, o ne tai, ko prašosi dvasia.


Nepaneigs, jie nori viską paaiškinti per fiziką, chemiją, biologiją. Ne jų tai darbas, nei polinkis.

QUOTE
Norėčiau, kad jie nerastų smegenyse dalies, kuri atsakinga už tikėjimą, juk jau ir meilę spėjo sugrūsti į tuos du kepalus.


Ne, jeigu kažkokios smegenų dalys aktyvuojasi, ir atitinkama biochemija aktyvuojasi, esant meilei ar tikėjimui, tai panašu kaip pvz. žmogus kai rašo, naudoja ranką, bet ranka nėra rašymo šaltinis - šaltinis mintyse. Kitaip sakant, reikia skirti priemones ir reiškinio esmę, tikrąjį šaltinį. Be priemonių negalėtų pasireikšti dalykas, bet priemonės nesudaro dalyko.

QUOTE
Norėčiau, kad išgydytų šaltinio vanduo. Kiekvieną.


Geras noras :)

QUOTE
Norėčiau pajausti kitą dvasią, ir tai nebūtų šizofrenijos simptomas.


Gal ir įmanoma, norint.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2012 07 20, 16:22)
Stebuklas būtų tai, jeigu atsitiktų koks reiškinys, savo prigimtimi teikiantis žmogui gera, dora, naudinga, teikiantis ramybę, kurio mokslininkai nesugebėtų paaiškinti, ir ko negalėtume įkišti į sąmonės ribas. Noriu neįmanomo.


Ne tik kad įmanoma, bet ir vyksta nepaliaujamai. Nagi skaitykit naujausią pasaulinę periodinę literatūrą...
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2012 07 20, 16:22)
Arba norėčiau, kad mokslininkai sugebėtų aptikti žmogaus energiją, energiją vandenyje, nemarią energiją. Vėl - noriu neįmanomo.

Ne tik įmanoma, bet ir vyksta tyrimai : energetiniai virpesiai, aukštų dažnių impulsai maldos, giesmių, meditacijų, mantrų giedojimo metu ir t.t. ir pan.
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2012 07 20, 16:22)
Norėčiau, kad jie nerastų smegenyse dalies, kuri atsakinga už tikėjimą, juk jau ir meilę spėjo sugrūsti į tuos du kepalus.

Juk smegenys - mūsų kompiuterio labai svarbi dalis. Kaip gali smegenys nedalyvauti bet kuriame žmogaus sąmoningame ar pasąmoniniame procese rolleyes.gif ?
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2012 07 20, 16:22)

Norėčiau, kad išgydytų šaltinio vanduo. Kiekvieną.



Jis ir išgydo kiekvieną. Tą, kuriam to reikia.
Kaip ir Šv. rašte parašyta : kas turi ausis - te klauso.
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2012 07 20, 16:22)
Norėčiau pajausti kitą dvasią, ir tai nebūtų šizofrenijos simptomas.

Na, su ta šizofrenija tai yra įvairiai tongue.gif . Kai prieš 2000 metų žinomiems asmenims pasirodė Šventa Dvasia, angelai ar archangelai, tai jų nelaikome šizofrenikais mirksiukas.gif . Jei kažkas ima kalbėti apie tokius reiškinius savo gyvenime dabar, lengvai imame juos vadinti šizikais. Taip kad, jei ir Kristus savo Esybe pasirodytų kažkam, kuo skubiau pasistengtume tokį supakuoti į baltą maišą be rankogalių mirksiukas.gif Ir pačiai pajautimas kažko stebuklingo, deja, asocijuojasi su šizofrenija...
...Tai ...ar norim stebuklo ar bijom šizofrenijos? Kiekvienam pagal tikėjimą 4u.gif
Atsakyti
Jei zmogus pamato tikra stebukla, pati Dieva, kodel jam pripaiso liga??? g.gif
Angelu deja nemaciau, tik zmones , kurie apsimeta angelais 4u.gif Beja, kai ju nepripazisti angelais, tada prasideda netgi grasinimai ax.gif
Man kaip tik atrodo,kad temos autorius visai nenori tiketi stebuklais, o nori,kad mokslininkai paneigtu visus stebuklus ir tiek 4u.gif
Nors vienas postas apie gana grazius troskimus rodo,kad norite visai paprastu dalyku, kurie labai imanomi 4u.gif Su tikejimo pagalba, juk zmones stipriai tikedami savo jegomis ir Dievu, pasveiksta 4u.gif
Pajusti kita dvasia-tikrai nesizofrenijos simptomas 4u.gif Paprasciausiai daug mokslininku nepaaiskinamu dalyku yra lengviausiai nurasyti kokiai nors ligai, ypac siai 4u.gif
Atsakyti
sizofrenija buna tada, kai zmogus nepajegia adekvaciai reaguoti i tai, ka mato. tai sutrikdo visa jo esybe. jis pradeda elgtis maniakiskai, paranojiskai, isteriskai, jo smegenys nepajegia susitvarkyti su reiskiniul. tada tai - sizofrenikas. yra sviesiu zmoniu, kurie mato astrala, mato dar daugiau, taciau nera ligoniai, nes geba su tuo susidorot. tame skirtumas.
(P. S. sizofreniku niekas nekisa i baltus marskinius be rankoviu siais laikais. cia pasenes stereotipas, vartojamas filmuose ar kvailose istorijopse. jie net nepavojingi, jei su jais zmoniskai elgtis - o nenuosirduma ir kita negatyva jie pajunta greiciau nei kiti, jautrumas juk didesnis)
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 07 23, 06:45)
(P. S. sizofreniku niekas nekisa i baltus marskinius be rankoviu siais laikais. cia pasenes stereotipas, vartojamas filmuose ar kvailose istorijopse. jie net nepavojingi, jei su jais zmoniskai elgtis - o nenuosirduma ir kita negatyva jie pajunta greiciau nei kiti, jautrumas juk didesnis)

Nežinau, ką su jais šiais laikais daro, vartoju metaforas, kalba vaizdingesnė, gal ir mintis kai kam aiškesnė ax.gif
Esmė tame, kad labai daug žmonių priima tik tuos stebuklus, kurie buvę prieš tūkstančius metų, o mūsų epocha paliekama beviltiška stebuklams.
Kažin kodėl? g.gif mirksiukas.gif (visi šventieji raštai pasaulyje parašyti remiantis stebuklų istorijomis)
Atsakyti
QUOTE(Febrez @ 2012 07 23, 03:27)

Pajusti kita dvasia-tikrai nesizofrenijos simptomas  4u.gif Paprasciausiai daug mokslininku nepaaiskinamu dalyku yra lengviausiai nurasyti kokiai nors ligai, ypac siai  4u.gif


Būtent,kad psichiatras tai įvardins šizofrenija ir pasiūlys vaistų nukišti tokius matymus giliau(o ir kriepsis būtent tie, kuriems tai trukdo, ar nori patvirtinimų). Tik kur ta riba, kai pacientas skiria, kad tikrai junta, o ne įsivaizduoja?
Bet būna, kad junta ir jo nevargina....Jei pats sugeba skirti šį pasaulį nuo anapusinio, tai kokios problemos? Apibendrintai-noriu matau, noriu -ne smile.gif
Atsakyti