Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

biggrin.gif ooooooooooo kiek norinciu TU PACIU baciuku wub.gif

Zosse, fainuoles tapkutes, labai puosnios, spalvytes suderintos wub.gif

Romap, katinukai wub.gif

Aislu, inkariukai kaip visada thumbup.gif

QUOTE(Luety @ 2012 09 22, 15:20)
o jei mergaites kuri rasit krokodilo zvyneliu tikslia schemute,prasau paskelbkit cia.Aciu.


o idetoje nuorodoje netiksli zvyneliu schema? as neziurejau, nemeginau pagal ja dar
http://www.rankdarbi...ilo-zvyneliais/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 23 rugsėjo 2012 - 08:49
Atkeliauju su paprastom kojinytėm

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 09 23, 07:47)
biggrin.gif ooooooooooo kiek norinciu TU PACIU baciuku  wub.gif

Zosse, fainuoles tapkutes, labai puosnios, spalvytes suderintos  wub.gif

Romap, katinukai  wub.gif

Aislu, inkariukai kaip visada  thumbup.gif
  o idetoje nuorodoje netiksli zvyneliu schema? as neziurejau, nemeginau pagal ja dar
http://www.rankdarbi...ilo-zvyneliais/

Egzotikaa,schema labai tiksli.Ir as taip galvojau,bandziau daug kartu,bet man nesigavo.Tada apacioj to puslapio radau klausima mergaites,gal yra video tos schemos,ir radau nuoroda i youtoobe,vat tada ir supratau,kur suo pakastas,Pabandyk paziuret,viska suprasi.As tada pagal ja issimezgiau pavyzdeli ir isejo labai puikiai.
Atsakyti
audraV, wub.gif wub.gif wub.gif fainuoliskos kojinytes, tok mieli, zaismingi tie auliukai wub.gif


QUOTE(Luety @ 2012 09 23, 14:58)
Egzotikaa,schema labai tiksli.Ir as taip galvojau,bandziau daug kartu,bet man nesigavo.Tada apacioj to puslapio radau klausima mergaites,gal yra video tos schemos,ir radau nuoroda i youtoobe,vat tada ir supratau,kur suo pakastas,Pabandyk paziuret,viska suprasi.As tada pagal ja issimezgiau pavyzdeli ir isejo labai puikiai.


s dar net nemeginau nerti biggrin.gif ateiciai uzsaugau, kai prireiks, kad nereiktu tad ieskotis lotuliukas.gif imesk nuoroda jei turi, kur video mirksiukas.gif


Atsakyti
Stai cia,krokodilo zvyneliu rasto video.Deja tik anglu kalba,bet labai aiskiai viskas pasimato cia
Atsakyti


o čia suaugusiam:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Idejoms is interneto, be schemu:

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(text @ 2012 09 24, 02:01)
o čia suaugusiam:



Na manau,kad tikrai suaugusiems.Man labai grazu,bet nemoku graziai batuka numegzt,dabar mezgu kojine paprastai su zemu atnareliu,ir apmegsiu aukstyn siuo rasteliu.
Murce,man asmeniskai nepatinka tokie geleti. schmoll.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 09 23, 23:09)
audraV,  wub.gif  wub.gif  wub.gif  fainuoliskos kojinytes, tok mieli, zaismingi tie auliukai  wub.gif



Ačiū 4u.gif . Labai gerai sisinaudoja siūlų likučiai smile.gif
Atsakyti
"Matančios" kojinės...
user posted image
Atsakyti
Niu nerealūs kūriniai! thumbup.gif

Romap, gal galėtum katinėlių schemutę įmesti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2012 09 21, 10:37)

bet pati batuka kaip padaryt, neisgalvoju.. Nosiukus nezinau kaip taip graziai padaryt..


man kažkiek patys batukai panašūs į Egzotikos įdėtus batukų schemų temutėje 181 žinutėj (tik "žvyneliniuose" batukuose nėra to aprėminimo, kraštelio ) g.gif
http://www.supermama...?...&p=58097115
Atsakyti