Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai priklausantys 6 m. vaikams.

g.gif Aš irgi ketinu savo šešiametį savaitės bėgyje skiepyti.J ūs čia sprendžiat gana rimtą problemą ,bet aš manau,kad gydytojas taip pat išmano apie skiepus ir tikiuosi galima juo pasikliauti.
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 05 14, 17:12)
saule100, nuuuu... blush2.gif  blush2.gif  tik musu visu pastangomis galime rasti visa informacija ir padaryti teisinga spredima ...ane?  4u.gif



Aga drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 05 05, 10:34)
aisku...butu labai idomu
labai domiuosi vakcinoprofilaktika...tik kad lietuviu puslapiuose labai maziau informacijos, skatau rusiskai ir angliskai smile.gif



Taigi va, Rituška, tiksliai, 6 metų skiepas Difterija+stabligė be kokliušo komponento, bent jau maniškės sveikatos byloj priešmokyklinėj tokie duomenys.
Atsakyti
nu va...gerai, nes is tikruju kokliusas vyresnems vaikams nepavojingas..ir kazhkiek imuniteta dar like...aciu uz informacija...
Atsakyti
Laikrašty perskaičiau apie naujai patvirtintą skiepų kalendorių, pagal kurį 6-7 metų vaikai bus skiepijami nuo kokliušo. Ar girdėjot?
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2008 01 14, 21:57)
Laikrašty perskaičiau apie naujai patvirtintą skiepų kalendorių, pagal kurį 6-7 metų vaikai bus skiepijami nuo kokliušo. Ar girdėjot?


Taip, toks skiepas jau yra, bet dar sena daro kai pasibaigs daris nauja. Jis daug geresnis nes pagal paskutinius tyrimus nustatyta jod reikia ir 6 metu vaikams vakcinos su kokliusu kad susidaritu pakankamas imunitetas. Darant sena skiepa reikejo 3ju duriu: 1MMR vakcina ( timai raudonuke parotitas ) 2 IPV (poliomelitas) 3 DT ( difterija stablige). O nauja vakcina skiepijantis tik 2u duriai: 1 MMR 2 IPV+DTP-kokliusas. Tikrai geras dalikas thumbup.gif

As savo vaikui toki skiepa dariau mokama~70lt pries 4 metus.

pagaliau valstybe apsirupino kokibiskais skiepais thumbup.gif
Atsakyti
Aš saviškę jau paskiepijau tais 3 dūriais. Tai dabar reiks dar ir ketvirto?
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2008 01 16, 18:48)
Aš saviškę jau paskiepijau tais 3 dūriais. Tai dabar reiks dar ir ketvirto?


jau nebe schmoll.gif atskirai kokliuso vakcinos nebera.
Atsakyti
QUOTE(notado @ 2008 01 17, 20:16)
jau nebe  schmoll.gif  atskirai kokliuso vakcinos nebera.


tai dabar maniškė liks nepaskiepyta nuo kokliušo?
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2008 01 18, 11:33)
tai dabar maniškė liks nepaskiepyta nuo kokliušo?


jei didžioji dalis vaikų pasiskiepys, neapsirgsit ir jūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2008 01 16, 18:48)
Aš saviškę jau paskiepijau tais 3 dūriais. Tai dabar reiks dar ir ketvirto?

Manoji irgi atlaikė tuos tris dūrius doh.gif, nugi nežinojau, kad dar naujas yra, o be to tų naujų ateity dar bus daugybė, gaila tik vaiko, kad tris dūrius turėjo ištverti, bet nepravirko, nes norėjo įrodyti, kad moka iškentėti wub.gif .
Atsakyti
Teko girdėti apie šiuos skiepus,aš tikrai neturiu nieko prieš.Manau jie žino ką daro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DRUGELIS DRAUGELIS: 20 sausio 2008 - 17:46