Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kaune

QUOTE(rajuke @ 2014 01 08, 15:37)
Nuo Vilniaus. Google map'e jau pažiūrėjau kur yra Urmo bazės. Bet gal kasnors nors namo numerį galėtų pasakyti, nes tas pramonės prospektas labai jau ilgas.. Nesuprantu kodėl čia tokia paslaptis. verysad.gif

Tuomet Jums labai paprasta bus rasti...
Ivaziavus i Kauna nuo viaduko, nuo pirmo sviesoforo sukate i kaire ir vaziuojate tiesiai iki antro didelio ziedo, kairiau matysite "Expres market" parduotuve. Prie jos pasistatykite masina, o namas visai salia tos parduotuves ir tuomet skambinkite Rasai... Ar daug maz aisku?
Atsakyti
QUOTE(rajuke @ 2014 01 08, 14:37)
Nuo Vilniaus. Google map'e jau pažiūrėjau kur yra Urmo bazės. Bet gal kasnors nors namo numerį galėtų pasakyti, nes tas pramonės prospektas labai jau ilgas.. Nesuprantu kodėl čia tokia paslaptis. verysad.gif

o tai vilniuje nera geru bureju? kaip tik manau ten didesnis pasirinkimas, bet gal ir brangiau jos ima.
Atsakyti
QUOTE(Ardnase @ 2014 01 08, 14:50)
Tuomet Jums labai paprasta bus rasti...
Ivaziavus i Kauna nuo viaduko, nuo pirmo sviesoforo sukate i kaire ir vaziuojate tiesiai iki antro didelio ziedo, kairiau matysite "Expres market" parduotuve. Prie jos pasistatykite masina, o namas visai salia tos parduotuves ir tuomet skambinkite Rasai... Ar daug maz aisku?



Taip, aišku. Ačiū labai už pagalbąwink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rajuke: 08 sausio 2014 - 18:15
QUOTE(rajuke @ 2014 01 08, 15:37)
Nuo Vilniaus. Google map'e jau pažiūrėjau kur yra Urmo bazės. Bet gal kasnors nors namo numerį galėtų pasakyti, nes tas pramonės prospektas labai jau ilgas.. Nesuprantu kodėl čia tokia paslaptis. verysad.gif


Bent jau pagal Google Maps, to namo adresas yra Taikos prospektas 117.
Atsakyti
QUOTE(malmukas:) @ 2014 01 07, 20:09)
as pas ja buvau lapkriti ar spali, nu ojej oje, tiek nusapaliojo, tiek viska juodom spalvom nupiese, kad vyro nebeturesiu, skau o vaiku bus, nu jei ir bus sako visvien viena auginsi, zodziu tau niekas nieko nepades ir aplamai gyvensi kaip dabar vos vos, nors 2 burejos man visai ka kita sake, ir apie santuoka antra snekejo ir apie 3 vaikus ir2 gimdymus (mano mamai viena bureja ir sake kad man bus 2 gimdymai 3 vaikai), zodziu ta genute man viska sumaise...isvaziavau is kauno nieko nesupratus, tik sugadinta nuotaika...

2 gimdymai trys vaikai,dvynukai ir pagrandukas gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanes @ 2014 01 09, 15:18)
2 gimdymai trys vaikai,dvynukai ir pagrandukas gal biggrin.gif

tai kad viena panele jau auginu biggrin.gif tai nebent kita vyra su kraiciu gausiu biggrin.gif arba nuo kito dvynukai bus biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit parasyt kontaktus sitos burejos kur gyvena Taikos prespekte 117? neskaiciau visu komentar,gera ji bureja? pasako tiesos?kokiom kortom buria?verta eit pas ja? ax.gif

QUOTE(Liebchen @ 2014 01 09, 16:12)
Bent jau pagal Google Maps, to namo adresas yra Taikos prospektas 117.

Atsakyti
QUOTE(stelute88 @ 2014 01 16, 21:43)
Gal galit parasyt kontaktus sitos burejos kur gyvena Taikos prespekte 117? neskaiciau visu komentar,gera ji bureja? pasako tiesos?kokiom kortom buria?verta eit pas ja? ax.gif



po susitikimo su Rasa esu įdėjus čia labai teigiamą aprašymą, kaip viskas vyko. Na dabar, po kelių mėnesių, kai viskas susigulėjo.. tai.. supratau, kad nedaug ką pasakė. Daug ką galima pagal zodiako ženklą atspėti, kurio iškart paklausė. Nematė vieno svarbaus vykstančio dalyko, apie praeities įvykius nieko nepasakė, o aš ir nepaklausiau..

Ar niekas pas tokią Sonatą nesilankote? girdėjau gerų atsiliepimų, įdomu.
Atsakyti
Aš iškart po vizito pas Rasą viską į užrašų knygelę susirašiau, kad neužmirščiau ir dabar man jau pradeda pildytis, jos minėti dalykai 4u.gif
Atsakyti
na o as tingiu savo uzpakali pakelti ir nueiti pas bureja. nezinau kaip mane itrauke on line internetiniai burimai. issiburiau pas 3 burejas. dar laukiu trecios komentaro ir galesiu deti taskus ant i. siaip jau taip buna, kad viena buria, suitriguoja, bet daugiau negali pasakyti, nes neturi to zmogaus ant kurio buri naujos nuotraukos ir t.t. jau prisiekiau, kad sitas kartas bus paskutinis, net jei nepasakys nieko konkretaus.
Atsakyti
Gal galite pasakyti pas kokias burejas on line buriates ir kokie atsiliepimai. Buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(surfe @ 2014 01 19, 22:57)
Gal galite pasakyti pas kokias burejas on line buriates ir kokie atsiliepimai. Buciau dekinga smile.gif

ryt kai sulauksiu 3 burejos atsakymo, pasidalinsiu.
Atsakyti