Įkraunama...
Įkraunama...

Moterų vardai su priesaga -utė

Vienintelis Birute normaliai skamba.. tik siuo metu is mados isejes, gal kada sugris.. Visi kiti nee schmoll.gif Ypac Danute, kuo Dana netiktu... Suaugusiam zmogui keistai tokie vardai skamba.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 07 21, 12:19)
Kad yra vardas Dana.

Žinau ir Danutę (dažniau Dana vadinamą), ir Birutę, ir dvi Sigutes. Normaliai skamba tie vardai, nuostabos nekelia smile.gif



QUOTE(applejuice @ 2012 08 06, 18:35)
Vienintelis Birute normaliai skamba.. tik siuo metu is mados isejes, gal kada sugris.. Visi kiti nee  schmoll.gif  Ypac Danute, kuo Dana netiktu... Suaugusiam zmogui keistai tokie vardai skamba.

Žinau tik vieną Dana ir begale danučių, todėl man šis vardas daug gražesnis ir įprastesnis
Atsakyti
vieną giminės Birutę už akių visi Bira vadina, didelė tokia moteriškė, netinka jai ta -utė. iš tos pačios serijos ir Žibutė. mano nuomone, jei negali pavadint vaiko Žiba, tai ir Žibute nevadink. smile.gif
Atsakyti
Na, Birute tokia didele stora grubia uz akiu visi vadindavo B i r k a..... nu klaiku... o Zibute - tai net nebuc pagalvojus, kad cia galetu buti vardas... nors siaip man visai graziai nuskambetu..... juk anglai Violet vadina - o juk cia tas pats augalas.. g.gif
Atsakyti
Mano mama Ramutė ir labai gerai jai tas vardas skamba
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2012 08 06, 18:35)
Vienintelis Birute normaliai skamba.. tik siuo metu is mados isejes, gal kada sugris.. Visi kiti nee  schmoll.gif  Ypac Danute, kuo Dana netiktu... Suaugusiam zmogui keistai tokie vardai skamba.


nenormaliai, baisiai, bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
man siaip truputi keista tie mazybiniai vardai. Juk vadinti namie gali bet kaip, o tas zmogus uzaugs ir jam su tuo vardu visa gyvenima gyventi reiks. Pvz kokia Rimute, nu butu Rima ir normaliau viskas.
Atsakyti