Įkraunama...
Įkraunama...

Meilužės: sanitarės/guodėjos/kekšės/draugės ir...

o cia jau psichologu konsultaciojs prasidejo:)
As tik viena noriu pasakyti,kad vyras gali myleti savo zmona,o gali ir jau nebe.Lygiai taip pat kaip zmona. Taciau jie gali nebemyledami vienas kito toliau sekmingai gyventi del vaiku. O kodel reikia ziureti tik savo poreikiu?va nebemyliu,nebesu mylimas ir vsio skiriames.Patenkinus si poreiki kencia vaikai,netik antra puse.Ir nepasakokit,kad issiskyrus vistiek su vaikais bendraujam....
jei kazkuri puse tokiom salygom turi meiluze/meiluzi,tai velgi abieju reikalas ar jie nori susest ir pakalbet ar imanoma tarpusavio santykiuose kazka pakeist,ar leist viska toliau teket sena vaga.As neisivaizduoju,kaip zmona gali puse metu ir daugiau nepastebet kad vyras turi kita,lygiai taip pat ir jei vyras nepastebetu ka daro jo zmona.Tokiu atveju jie viens kitam neberupi arba nebesirupina vienas kitu,bet gyventi seimoje patogu,jungia vaikai,gal net bendri darbai ir pan. O ardyti viska del jausmu nesutinku kad verta.
Atsakyti
QUOTE(diletant @ 2012 07 20, 23:37)
Aš nebijau, tik žmona nenori, kad Ją paleisčiau, Ji viską planuoja į ateitį, jaučiu, kad Jai patogu taip gyventi, kad susitaikiusi su tokia padėtimi ir kai siūliau kažką keisti (pvz. eiti pas psichologus), ji atsisako (jei tau reikia, tai ir eik...). Be to bijau kad nepavyks išlaikyti tokio ryšio, koks yra dabar su vaikais, kad ir su Ja...
Kai uždaviau šį klausimą, kažkada, ji atsakė, kad nebemyli...

Esi jai statusas. Tik tiek....
Bet norą ;ikti dėl vaikų suprantu kuo puikiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2012 07 21, 01:54)
* Pats paklausei...... pats ir atsakei**

Tik klausymą neteisingai uždavei. Reikėtų klausti: ko aš neteksiu.........? Ir galiu tau (tik hipotetiškai) atsakyti - nieko, nes viską jau esi praradęs ko netekti galėtum, o visa kita - ko prarasti nebegali, tik pasikeis aplinkybės. Baimė slypi tavyje, niekur kitur, o baimės priežastys........ g.gif  g.gif  Ar tau svarbus tavo socialinis statusas prieš aplinkinius? Svarbiausiai PRIEŠ SAVO IR JOS TĖVUS? Jei taip, o aš manau kad statusas tau labai svarbus, nes kitaip reikėtų pripažinti, kad nesugebėjai suvaldyti tokio "projekto" kaip savo šeima ir tai stipriai pakenktų tavo įvaizdžiui -  tobulo, perspektyvaus ir........  Labiausiai pats savo akyse kristum, nes nu kaip čia gaunasi - su dideliais projektais tu susitvarkyti gali, o čia svarbiausias tavo gyvenimo projektas..............o tau sakoma: aš tavęs nebemyliu.

Gal yra ne taip, bet man taip atrodo.

Ir dėl šito Tu teisus. Socialinis statuso praradimo baimė labai svarbi, kaip ir kitos mano baimės. O be to yra didelė baimė ar pavyks susitvarkyti gyvenimą viską sugriovus, nes man nesisekė kurti savo gyvenimą - kaip pats sakei, svarbiausias gyvenimo projektas, kurtas tiek metų "šeima" sugriuvo, niekada nebuvau net priartėjęs, prie norimo rezultato. Todėl prarasti tai ką turiu, netikint, kad pavyks sukurti kažką naujo, alternatyva manęs negundo. Geriau gyventi griuvėsiuose po stogu, nei visai ant lietaus. Arba geriau žvirblis rankoje, nei erelis danguje...
Papildyta:
QUOTE(argriva @ 2012 07 21, 07:05)
o cia jau psichologu konsultaciojs prasidejo:)
As tik viena noriu pasakyti,kad vyras gali myleti savo zmona,o gali ir jau nebe.Lygiai taip pat kaip zmona. Taciau jie gali nebemyledami vienas kito toliau sekmingai gyventi del vaiku. O kodel reikia ziureti tik savo poreikiu?va nebemyliu,nebesu mylimas ir vsio skiriames.Patenkinus si poreiki kencia vaikai,netik antra puse.Ir nepasakokit,kad issiskyrus vistiek su vaikais bendraujam....
jei kazkuri puse tokiom salygom turi meiluze/meiluzi,tai velgi abieju reikalas ar jie nori susest ir pakalbet ar imanoma tarpusavio santykiuose kazka pakeist,ar leist viska toliau teket sena vaga.As neisivaizduoju,kaip zmona gali puse metu ir daugiau nepastebet kad vyras turi kita,lygiai taip pat ir jei vyras nepastebetu ka daro jo zmona.Tokiu atveju jie viens kitam neberupi arba nebesirupina vienas kitu,bet gyventi seimoje patogu,jungia vaikai,gal net bendri darbai ir pan. O ardyti viska del jausmu nesutinku kad verta.

drinks_cheers.gif Ir aš nematau prasmės ardyti...
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 07 21, 02:16)
permainu jis bijo. daug zmoniu bijo permainu. jei liks kaip yra, bent zinos, isivaizduos daugmaz kas laukia (bent hipotetiskai). tos desperatiskos saugumo paieskos.

Diletantas, as tau paslapti pasakysiu: nera saugumo isoreje, niekur jo nera, tik savyje ta galima atrasti. tau kaip dvasingam turetu daeit sitas. nera jokiu garantiju, niekada ir niekur ir su niekuo. tu niekada negali buti tikras. bet savyje tu esi saugus a priori. tiesiog del to, kad esi. pamastyk apie sita. tada pajegsi priimti sprendimus. nes anyway, nieko nera patikimo. lygiai taip pat nieko nera pavojingo. dar yra svarbu tai, kad turi prisiimti atsakomybe uz savo gyvenima. kol nepadarysi sito - klejosi visokias nesamones apie meile/nemeile ir gyvenimas taskys tave kur panorejes. subresti niekada nevelu.
nu as sita priejau po ne vieneriu metu ieskojimu.
neklauskit tik apie mano ex, as ji tiesiog paguldziau miegot po ilgo pokalbio.
bet uztat turiu dar viena sampes buteli smile.gif geresnes sampes, nei galiu sau nusipirkti smile.gif

Oi, patikėk, jau seniai priaugau prie to lygio, kad esu savyje saugus, nebijau bet kokios situacijos, tačiau rinkdamasis, noriu pasirinkti geriausią variantą, kad nukentėtų kuo mažiau žmonių. Dėl savęs bijau mažiausiai, tačiau bijau dėl kitų... Todėl ir paminėjau pirmiausiai vaikus, žmoną, kitus žmones, kurių gyvenimus mano sprendimai gali įtakoti. Todėl ir atsakomybę pirmiausiai jaučiu dėl kitų gyvenimo, o aš išgyvenčiau bet kuriuo atveju, nes esu užsigrūdinęs ir gebantis džiaugtis tuo ką turiu. O mano "žygiai" buvo dėl to, jog MB nesvarbu tai ką jaučiu, o man to trūko... Be to, širdžiai sunku įsakinėti, gali valdyti tik savo elgesį... Nors, prisipažinsiu, priėjau tą lygį, kai valdytis jau nebenorėjau, kaip aprašinėjo Publicum 47, kad buvo nesvarbu ar sužinos žmona, net slapčia norėjau, kad sužinotų, kad suprastų, kad manęs visiškai netenkina esama mūsų santykiuose padėtis, kad galbūt tai pastūmėtų sprendimui... Ir man svarbiausia buvo emocinių, o ne kūno geismo spragų užpildymas... Todėl viskas ir nenusirutuliojo tolyn, o dabar baigia visai sunykti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diletant: 21 liepos 2012 - 07:30
Trumpai, bijai, nieko nekeisi. Taip ir vegetuosi. I6semta.
Atsakyti
QUOTE(Fatina @ 2012 07 20, 23:25)
Oi ne meilužė - mylimoji pasirodo kad  doh.gif




Meiluzes virsmas mylimaja ... g.gif O dar sakoma ,jausmai cia niekuo deti,tik seksas irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(diletant @ 2012 07 20, 23:27)




Trumpai Drutai . Teisingai .
Papildyta:
QUOTE(diletant @ 2012 07 20, 23:29)
Visa bėda, kad ta kita moteris manęs nemyli... Taip, kad sprendimo ir nėra... Tenkinuosi tuo ką gaunu iš gyvenimo ir man gerai...



Nemyli g.gif ? doh.gif vadinas jei myletu ,jau seniausiai butumet pasipustes padus . kadangi dabar neturit geresnio varianto ,tai nesiskiriat su zmona ,nes taip patogu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(diletant @ 2012 07 20, 23:38)
Kodėl viskas būtinai turi būti reikalinga? Kai tikrai myli, norisi mylimą žmogų versti laimingu, netgi be grįžtamojo ryšio.
Papildyta:




Stai kas ! nelaiminga meile jus paverte filosofu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(argriva @ 2012 07 21, 05:05)
o cia jau psichologu konsultaciojs prasidejo:)
As tik viena noriu pasakyti,kad vyras gali myleti savo zmona,o gali ir jau nebe.Lygiai taip pat kaip zmona. Taciau jie gali nebemyledami vienas kito toliau sekmingai gyventi del vaiku. O kodel reikia ziureti tik savo poreikiu?va nebemyliu,nebesu mylimas ir vsio skiriames.Patenkinus si poreiki kencia vaikai,netik antra puse.Ir nepasakokit,kad issiskyrus vistiek su vaikais bendraujam....
jei kazkuri puse tokiom salygom turi meiluze/meiluzi,tai velgi abieju reikalas ar jie nori susest ir pakalbet ar imanoma tarpusavio santykiuose kazka pakeist,ar leist viska toliau teket sena vaga.As neisivaizduoju,kaip zmona gali puse metu ir daugiau nepastebet kad vyras turi kita,lygiai taip pat ir jei vyras nepastebetu ka daro jo zmona.Tokiu atveju jie viens kitam neberupi arba nebesirupina vienas kitu,bet gyventi seimoje patogu,jungia vaikai,gal net bendri darbai ir pan. O ardyti viska del jausmu nesutinku kad verta.


Geriau numirčiau, nei gyvenčiau su nemylimu. O kalbos apie vaikų baisias kančias - tik savo pačių infantilumo, negebėjimo priimti sprendimus dangstymas. Nė vienas vaikas nuo to nemirė. Matosi su tėvais, yra mylimi, kaip ir anksčiau. Kur kas labiau traumuoti užauga matydami pastovų melą ir apsimetinėjimus. O ir tėvai taip gyvendami - be meilės, be aistros - gyvi pasilaidoja. Ar laksto kiekvienas sau su partneriais iš šalies. Kaip vaikams augti tokioj šeimoj? Ko jie išmoks.

QUOTE(Montekrista @ 2012 07 21, 06:31)
Trumpai, bijai, nieko nekeisi. Taip ir vegetuosi. I6semta.


Tą patį sakau 4u.gif
Ir pats kankinsis, ir žmoną pjaus savo dūsavimais ir nuskriausto šuns žvilgsiu. Oi, baisu ir įsivaizduot, kaip reikėtų gyventi su tokiu vat visaip kaip teigiamu ir nuolat išmaldos laukiančiu. Ir dar su pasididžiavimu deklaruojančiu, kad vis tai daro dėl manęs ir vaikų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 21 liepos 2012 - 09:11
QUOTE(~Aylin @ 2012 07 20, 23:38)
prisiminiau posaki, kad pagal tai, kiek atauge koju plaukai galima pasakyti, kiek moteris be :seksas:  biggrin.gif





biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diletant @ 2012 07 20, 21:29)
Visa bėda, kad ta kita moteris manęs nemyli... Taip, kad sprendimo ir nėra... Tenkinuosi tuo ką gaunu iš gyvenimo ir man gerai...


Klausei vakar, ką meluoji sau. Va, paryškinau raudonai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 07 21, 09:42)
Geriau numirčiau, nei gyvenčiau su nemylimu...

Pritariu. Nėra gerai, nei kai moteris, nei kai vyras gyvena tokiomis aplinkybėmis vien iš patogumo ar/ir dėl vaikų. Tiek vaikams, tiek abiems partneriams geriau gyventi laimingoje šeimoje.

Nenoriu tikėti, kad žmona patenkinta dabartine situacija. Ar nebus taip, kad iš tikro abu laukia, kol kitas imsis to lemiamo žingsnio ir pasakys, kad viskas, gana jau?
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2012 07 20, 19:16)
Jie zino ko nori. Cia, tik mes nezinom ko jie nori.  doh.gif  Gera straipsni skaiciau. Ko reiketu pasimokyti is meiluzes. Toks sokiruojantis pagal pavadinima, bet kiek tiesos. Vyrai iesko priesingybes. Jei zmona rami, jiems reikia uragano, jei zmona uraganas iesko ramios meiluzes. Paskui vel viskas is pradziu.
Ir manau, cia nei naktinis makiazas, nei rytinis nepades.  schmoll.gif
Gal, todel jie taip neskuba skirtis, ir afisuotis? Pavargsta nuo vienos, gryzta pas kita. Nusibosta tyli pelyte, eina ieskoti bombos?  g.gif


Įdėk nuorodą, įdomu 4u.gif

Na iš dalies nesutinku su nuolatiniais reguliariais kardinaliais pokyčiais, čia labai individualu. Visų pirma, tas pakeitimas iš ramios į temperamentingą, čia gal būtų tikslesnis apibūdinimas, sąlygoja ne nuobodulys, o suvokimas, kad ne to temperamento žmogus šalia, tai slegia, sunku susigyventi.
Todėl užskaitau dėl to, kad meilužė tik kaip prieskonis, bet jokiu būdu ne pamaina žmonai. O jei rimtai užsiknisa, tada skiriasi ir toliau gyvena su sau tinkamu temp.

Bet vyrai vengia neprognozuojamų psichių, ir tai faktas. Gal koks berazumnis per klaidą susideda, bet kas turi proto vengia kaip maro. Kol santykių pradžia gal ir įdomu, o vėliau nežinia ko sulauks. Tikriausiai vizito į ligoninę, kur guli serganti žmona, kad jai pasakytų "traukis, tu jau praėjęs etapas, nuo šiol jia gyvens su manimi, mes mylime vienas kitą, ir aš laukiuosi" ir pan.
Atsakyti
Sedziu as dabar su buderbrodu rankoje ir skaitau jusu postus..ne visus aisku, pasirinktinai.
Jolki matalki, kokie sunkus vyru gyvenimai. Ne veltui, oi neveltui (kaip ir sakiau) jie atejo i mamkas. Nonoreciau,vyro vietoje, gyventi su moterimi ,kuri manes nemyli. Negaleciau. Ieskociau kitos moters, kuri prisilietus prie manes suvirpetu.
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 07 21, 10:15)
Įdėk nuorodą, įdomu 4u.gif




Pasakyk tu man teisybe del ko jau kelinta tema tokia uzvedi? Nors ir esi pritempta prie vyro reikalavimu, vistiek jis dairosi i kitas?
Atsakyti