Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių šalių mamų pokalbiai

QUOTE(volpe @ 2014 03 18, 17:44)
aciu uz pasiulyma,bet mano mama lietuvoje 15 metu dirbo kauno kalnieciu poliklinikoje stomatologiniam vaiku skyriuje,tai jei kartais tektu i lietuva vaziuoti dantu taisyti,tai turiu viena gera gydytoja.o suaugusiems tai yra vienas gydytojas prie pat kauno kliniku,jis mano vyrui labai gerai sutaise.
o dabar tai eisim pas sita,nes vaikams iki 12 metu visas taisymas yra nemokamas.o sita gydytoja,pas kuria buvome siandien ,man visai nebloga pasirode.is karto apsake,kad nereikia traukti,reikia gydyti ir apvilkti ,kad daugiau neputu ir neuzpuliuotu,nes jei istrauksime,tai neliks vietos.o vat anas ,rupuze,is karto tik traukti ....
a :anas dar apreke,kodel as du pieninius dantis istraukiau,sakau: o kaip ju netraukti,jei kiti du po apacia auga i burnos puse.  sako: nepergyvenk,patys atsistatys.....aha: atsistatys su tavo istatytais briketais,kuriu kainos nezmoniskos.....jau dabar ,sukandimas geras,o tu jau putojies,kad jai briketu reikia......

nu zodziu
aha,cia italija,cia nuostabu: jus turbut pataikete ant kokio streiko,kad nebuvo traukiniu...na cia gi megsta streikuoti,ypac pries kaledas smile.gif

O pas mus UK tai ir briketai vaikams nemokami,ir taisymas.Tik kad jie tuos dantis nori lupti.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 03 18, 12:30)

Nu gi ten pas jus daug kas pagerina vyksta lotuliukas.gif .Mano drauge sugalvojo tarukiniu nuvaziuoti is Alghero i Sassari tai atejus i stoti jai buvo pasakyta kad sendien taraukinio nebus ateiti rytoj. lotuliukas.gif Kita diena tai nuveze ir parveze thumbup.gif .O mums pirma karta ten bunant tai vaziojant i oro uosta neatvaziavo autobusas.Kaip nulekem su bilietais rankose i kasas tai mums specialiai iskviete autobusa ir mus tik du nuveze i orouosta lotuliukas.gif .Bet lekem visi besikaltodami kaip isproteja. lotuliukas.gif
O pernai kaip issinuomavom nama tai seimininkai landziojo istisai.Nezinau ar mus ten skaiciavo,ar svara ziurejo,bet buvo savotiskai.Taip kad Jums ten padarys  tik neaisku kada lotuliukas.gif .

ax.gif jo zinau kaip cia viskas vyksta juk beveik 14 metu it sedziu biggrin.gif nu su traukiniais cia joooooo gal tik vienas vaziuoja g.gif mb ir is oristano kol dasibelde namo doh.gif plius iki musu nevaziavo nes pop potvynio begiai buvo sugadinti g.gif
tikiuosi iki kito pavasario datvarkys buta lotuliukas.gif

volpe apie kokius jis briketus kalba blink.gif juk taviske per maza schmoll.gif man atrodo deda tik tada kai nuolatiniai jau buna visi sudyge, nes dennio vienas augo sleivas as ir galvojau briketus det, bet daktaras sake negalima plius gali augdamas issitiesinti (taip ir nutiko) smile.gif


mano denise visa susijaudinus ryt darzeli svente tetes diena, tai mb eis i darzeli sventes svesti bigsmile.gif pas mus vienuoles visad per tecio, mamos diena surengia koki koncerta darzeli, vaikuciai dainuoja, poto mes zaidziam su vaikuciais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanatica: 18 kovo 2014 - 17:17
QUOTE(Fanatica @ 2014 03 18, 18:14)
ax.gif jo zinau kaip cia viskas vyksta juk beveik 14 metu it sedziu biggrin.gif nu su traukiniais cia joooooo gal tik vienas vaziuoja g.gif mb ir is oristano kol dasibelde namo doh.gif plius iki musu nevaziavo nes pop potvynio begiai buvo sugadinti g.gif
tikiuosi iki kito pavasario datvarkys buta lotuliukas.gif

volpe apie kokius jis briketus kalba  blink.gif juk taviske per maza  schmoll.gif man atrodo deda tik tada kai nuolatiniai jau buna visi sudyge, nes dennio vienas augo sleivas as ir galvojau briketus det, bet daktaras sake negalima plius gali augdamas issitiesinti (taip ir nutiko) smile.gif
mano denise visa susijaudinus ryt darzeli svente tetes diena, tai mb eis i darzeli sventes svesti bigsmile.gif pas mus vienuoles visad per tecio, mamos diena surengia koki koncerta darzeli, vaikuciai dainuoja, poto mes zaidziam su vaikuciais wub.gif

As savajai briketus sudejau keturiolikos nuemem septyniolikos.
Oi kaip ten graziai sveciate teveliu diena. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 03 18, 16:50)
As savajai briketus sudejau keturiolikos nuemem septyniolikos.
Oi kaip ten graziai sveciate teveliu diena. 4u.gif

as nepamenu man sake kad artai nuo 12 ar 13 metu juos tik galima deti g.gif nes dar maniskiui 11 metu o jis dar ne suvisais nuolatiniais, tai manau kai sudygsta tai ir buna apie toki amziu g.gif

jo dukra eina pas vienuoles i darzeli, tai jos prigalvoja, pries pora metu vaikuciams ir mamytems iseiga suorganizavo buvom parke, poto piknika darem bigsmile.gif

buvom isleke su dukra apsipirkti tai silta lauke +22 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanatica: 18 kovo 2014 - 18:09
QUOTE(Fanatica @ 2014 03 18, 17:14)
ax.gif jo zinau kaip cia viskas vyksta juk beveik 14 metu it sedziu biggrin.gif nu su traukiniais cia joooooo gal tik vienas vaziuoja g.gif mb ir is oristano kol dasibelde namo doh.gif plius iki musu nevaziavo nes pop potvynio begiai buvo sugadinti g.gif
tikiuosi iki kito pavasario datvarkys buta lotuliukas.gif

volpe apie kokius jis briketus kalba  blink.gif juk taviske per maza  schmoll.gif man atrodo deda tik tada kai nuolatiniai jau buna visi sudyge, nes dennio vienas augo sleivas as ir galvojau briketus det, bet daktaras sake negalima plius gali augdamas issitiesinti (taip ir nutiko) smile.gif
mano denise visa susijaudinus ryt darzeli svente tetes diena, tai mb eis i darzeli sventes svesti bigsmile.gif pas mus vienuoles visad per tecio, mamos diena surengia koki koncerta darzeli, vaikuciai dainuoja, poto mes zaidziam su vaikuciais wub.gif

cia gi italja: kiekvienas dirba pagal savo metodika....as pas ji daugiau ir nevedziau panos,sakau: kam jai kazkokie aparatai burnoj,o jis pradejo,kad atseit sukandimas bloga sir pan....prirase nuotrauku padaryti,uz jas butu reikeje 130 euro suploti,sakau: tai kad nemokami sie tyrimai,o jis : ne,sitie yr aSPECIALUS!!! matei: specialus!!!!tai nepasitikejau as juo,ir nebevedziau,nors jau buvo prirases ka ten reikia tvakryti.
tai pasitariau su drauge,jos mergaitei siuras gomurys,tai ji jau nuo 5 metu deda aparata,kad praplatintu,tai nuvedziau aps jos gydytoja: ktia istorija,kitas mastymas ,nieko enbereikia,sukandimas geras,ir pan.na zodziu: diena ir naktis..
ir pas mus siandien silta buvo,bet vejuota,kadangi mes netoli kalnu tai toks vejas visai nepavasarinis......
Atsakyti
ei ,merginos : kaip einasi!???atejo savaitgalis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2014 03 21, 18:14)
ei ,merginos : kaip einasi!???atejo savaitgalis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po truputi einasi biggrin.gif

vakar pas mus kai dejo lietus su ledais o siandien vel apie +25 rolleyes.gif

lekiu nes vaiku kamabari tustini vakare kai gris mb ardysim vaiku kambari baldus ir svetaines rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatica @ 2014 03 22, 17:07)
po truputi einasi biggrin.gif

vakar pas mus kai dejo lietus su ledais o siandien vel apie +25 rolleyes.gif

lekiu nes vaiku kamabari tustini vakare kai gris mb ardysim vaiku kambari baldus ir svetaines rolleyes.gif

Sveikutes mielosios!pas mus irgi krusa sendien buvo.Vaziavom uz Londono nes sendien prasidejo car boot sale.Pirmas seis metais tai nuvarem po pievas pabraidyti.Nieko nepirkom,prisiziurejom savartynu ir parvarem namo namo statyti.MB visai nusivares su tom statybom.O as su siukslynu namuose. doh.gif .Kaip ten pas jus at i pabaiga remontai?O kokioj parapijoj tas jusu namas bus?
Papildyta:
QUOTE(volpe @ 2014 03 21, 20:14)
ei ,merginos : kaip einasi!???atejo savaitgalis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Man savaitgalis irgi darbymetis.Darau dar visokius darbelius savo mazajam verslui.Taip kad darbas darba veja.Bet jau sakiau kad reikia kur nors sparnus truputeli kelti.Man prasidejo kelioniu abstinencija biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 03 22, 15:30)
Sveikutes mielosios!pas mus irgi krusa sendien buvo.Vaziavom uz Londono nes sendien prasidejo car boot sale.Pirmas seis metais tai nuvarem po pievas pabraidyti.Nieko nepirkom,prisiziurejom savartynu ir parvarem namo namo statyti.MB visai nusivares su tom statybom.O as su siukslynu namuose. doh.gif .Kaip ten pas jus at i pabaiga remontai?O kokioj parapijoj tas jusu namas bus?


nu bet faina bus kai baigsis statybos bigsmile.gif

kas del buto nieko nezinau, praeita sav kai buvom tai labai mazai padaryta, sake uosviui kad sio men pabaigoj uzbaigs, nors ten nesunkus darbai like, isimti duris ir uzmurinti ir balkone atskirti ir uzmurinti. man jau nervinis edimas prasidejo doh.gif plius sunus jau nuo vasario pabaigos pas uosvius, ir jau laukia nesulaukia, skambineja po nezinia kiek kartu i diena, o ir as jau jo pasiilgau verysad.gif

kelsimes i miesteli Mamoiada jis salia Nuoro smile.gif
Atsakyti
fanatika: dai dai ,po truputi,tikiuosi,kad kuo greiciau jus ten nusibildesit.vargsiukas mazis....butu arciau,galetum lekti vakare.....
pas mus nuo +27 nukrito iki +5tai salta,niuru....vakar vejas siaubingas nuo kalnu puses pute........o va rytojui lietu pranesa.........kaip niekada noriu saules!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Fanatica @ 2014 03 22, 20:40)
nu bet faina bus kai baigsis statybos bigsmile.gif

kas del buto nieko nezinau, praeita sav kai buvom tai labai mazai padaryta, sake uosviui kad sio men pabaigoj uzbaigs, nors ten nesunkus darbai like, isimti duris ir uzmurinti ir balkone atskirti ir uzmurinti. man jau nervinis edimas prasidejo doh.gif plius sunus jau nuo vasario pabaigos pas uosvius, ir jau laukia nesulaukia, skambineja po nezinia kiek kartu i diena, o ir as jau jo pasiilgau verysad.gif

kelsimes i miesteli Mamoiada jis salia Nuoro smile.gif

O tai kodel mazaji ten laikot?
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2014 03 25, 11:07)
fanatika: dai dai ,po truputi,tikiuosi,kad kuo greiciau jus ten nusibildesit.vargsiukas mazis....butu arciau,galetum lekti vakare.....
pas mus nuo +27 nukrito iki +5tai salta,niuru....vakar vejas siaubingas  nuo kalnu puses pute........o va rytojui lietu pranesa.........kaip niekada noriu saules!!!!!!!!!!!

aha jauciu jau pirmadieni kelsim sparnus bigsmile.gif
pas mus ir atsalo vakar vejas labai didelis maestrale buvo, skalbinius ispuste po visa kiema, teko savo trusikus rankiot nuo medziu lotuliukas.gif

QUOTE(I.Elija @ 2014 03 25, 11:16)
O tai kodel mazaji ten laikot?

jis cia nuo kokio lapkricio pradejo su asarom i mokykla eiti, tai kol iskamantinejom kas nutiko, pasirodo vaikai atstumdavo ji nezaisdavo su juo per pertraukas, saipydavosi is jo, nes jis toks letokas pas mane, ir labai jautrus, sake ir mokytojos del kiekvieno suklydimo tyciodavosi, kad va mazi vaikai zino tokius dalykus o tu ne ir tt, tai kad daugiau nestresuot perkelem ji i Mamoiada ir pokol mes nepersikelsim pas uosvius gyvena, va jau menesis laiko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanatica: 25 kovo 2014 - 15:24