Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių šalių mamų pokalbiai

Feja niekadeja su gimtadieniu!!!!
user posted image


Fanatika,jau pas mane daznai sveciai buna,ale pas tave dar dazniau lotuliukas.gif

Labukas 4u.gif
Atsakyti
As jau ryt i LT thumbup.gif gal pasiseks su oru ir juroj issimaudysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2012 07 27, 10:27)

Fanatika,jau pas mane daznai sveciai buna,ale pas tave dar dazniau lotuliukas.gif

Labukas 4u.gif

nu jau vakar relax pasidariau visa diena prie juros pragulejau, o vakare miesteli koncertas buvo tai buvom iseja pasizmonet grizom 3.30 val ax.gif aisku visi is lovos islipom neseniai biggrin.gif o siandien vakare vel svente tai eisim pasivaikscioti smile.gif

labos as su kava rytine biggrin.gif
Atsakyti
hi.gif
Na pas Fantika taip jau , ten judesys , bet ir salis , pietus..... Gi ten amziais visi migruoja smile.gif Pas mus sveciu nera daznai smile.gif Nes as nemegstu ....
O dar jei valgyt reiktu jiem daryt nusisaunu su duru rankena .
Kaip musu atostogautojam sekasi?
Ana diena pasiziurjeua apie Brazilija, ale kai noreciau ten gyventi ....... pasapnuosiu ir praeis ....
Sianakt naktinen , einu kokiu makaronu isvirti vyram wink.gif Bo paskum pjauna be peilio kad ner ko valgyt .
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2012 07 29, 08:09)
Sianakt naktinen , einu kokiu makaronu isvirti vyram wink.gif Bo paskum pjauna be peilio kad ner ko valgyt .

makaronai ir vyrai ,kaip vyras ir zmona lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas, is lovos as nu naktele jomajo jau sakiau eisiu kur i vonia miegot doh.gif net su pajungtu ventiliatorium per karsta buvo blink.gif
mes po 2 dienu sventes thumbup.gif super buvo prisilinksminom rolleyes.gif siandien diena man tavrkymosi diena nes per sventes nieko nepasidariau rolleyes.gif
Atsakyti
labas rytas,

giega ar dirbsi siandiena? Man reikia i ta puse vaziuoti, tai sakau ir tave aplankyciau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2012 07 30, 08:29)
labas rytas,

giega ar dirbsi siandiena? Man reikia i ta puse vaziuoti, tai sakau ir tave aplankyciau ax.gif  biggrin.gif

Dirbu dirbu,gali atvaziuot bigsmile.gif

Fanatika,linksma jums bigsmile.gif Mes ir sestad fainai pasisedejom su Rytu londonietem mirksiukas.gif

Labukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2012 07 30, 10:23)


Fanatika,linksma jums bigsmile.gif Mes ir sestad fainai pasisedejom su Rytu londonietem mirksiukas.gif

Labukas 4u.gif

aha bet siandien nefaina nes betvarke namuose doh.gif apacia jau susitvarkiau virsu kuopsiu popietu doh.gif

aha maciau kelias foto fb fainai matosi kad pasisedejot.... o pasisedejimas buvo be vyru, nes vien moteros foto biggrin.gif
Atsakyti
Be vyru biggrin.gif Mergvakaris buvo lotuliukas.gif Jie gi SM nesedi,tai ko i baliu turi eit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2012 07 29, 15:54)
makaronai ir  vyrai ,kaip vyras ir zmona lotuliukas.gif

tongue.gif Va cia brungioji kaip pasiziuresi is kokios puses lotuliukas.gif

QUOTE(giega @ 2012 07 30, 11:35)
Be vyru biggrin.gif Mergvakaris buvo lotuliukas.gif Jie gi SM nesedi,tai ko i baliu turi eit lotuliukas.gif

essen.gif matem ....... gathering.gif Pas visu baliai festivaliai...... o man jokios sventes sad.gif Va suvalgiau jogurta ir svente .... lotuliukas.gif

Fanatica kiek silumos ? vacation4.gif Pas mus jau atsalo smile.gif su megstiniu siandiena , ir po pukine kaldra miegojau mega_shok.gif

Kai naktis buvo nu ir na....Mat gi algu savaiutgalis ! tai visis girti priemime, policijos pilna, smagu. Galvos sudauzytos, kraujai taskosi, mergos kai sliopkes.... fool.gif Kas darosi , tiek gerti kad nei vardo nei pavardes nebezino... scare.gif

Iseigines , gal ir sivakara sveciu sulauksiu g.gif
Atsakyti
siuo metu pavesi +38 unsure.gif vakar tikrai karsciau buvo jei ventiliatorius nepadejo wacko.gif
Atsakyti