Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių šalių mamų pokalbiai

QUOTE(Paranormali @ 2012 08 12, 02:43)
Pabundu.... kai ta sene suskilusia gelda radau smile.gif


doh.gif lotuliukas.gif o ka galvojai rasti sutuoktini is sapno lotuliukas.gif

labos, mes vakar zirgu lenktynese buvo, bet greiciau buvo alaus gerimo lenktynes bet ne zirgu doh.gif as jau po kavos, bet jauciu reik eit dar kokios arbatos pasidaryt, nes truputi nekokios sveikatos unsure.gif
Atsakyti
Labukas

Mes vakar irgi baliuskoj buvom.Turejo but beach party,gavos jeans party lotuliukas.gif Susalom vakare...Gerai kad namai netoli,tai parlekiau persirengt ax.gif

Para,as kojas namie pati susitvarkau,o va antakiu kazkaip vis nedristu,o jei kreivai nupiesiu g.gif Na bet reiks pabandyt kada ax.gif
Atsakyti
mano mazge ryte atsikele su temperatura unsure.gif bet nieko sugirdziau paracetamolio dar lyg jau nieko ax.gif

ai pasiguosiu siandien mb sako ka ten tokio vakar uzvemei kumo zmonai kad uzsiraukus buvo, o man jau kantrybe truko, nes kai jos dukra buna, ka mano vaikai rankoj turi ir ta nori, jei maniskiai neduoda ta zviegia, tada kumo zmona liepia visada denniui kad jis savo daikta jai duotu, ir vakar dennis pasieme lazda tokia, ta kai isiszviege, kumo zmona nuejo paeme jam is ranku ir savo dukrai dave, maniskis i asaras sako mama kodel as visada turiu jai viska duoti, nuejau ir pasakiau grazini lazda nes nesazininga dennio atzvilgiu, ji kad silvia zviegia, sakau nieko pazviegs ir nustos, sakau kad jos uzgaidas patenkinti maniskis turi but nuskriaustas, pas mus namuose ir taspats, kad ir nintendo jis zaidzia, ta zviegia, o kumo zmona liepia ir ta duot doh.gif bet vakar isdejau biggrin.gif
Atsakyti
Fanatica, nu ir gerai, kad isdejei 4u.gif

Mes vakar olimpinese zaidynese buvom, i FB veliau foto sudesiu, laaaabai patiko thumbup.gif o ir lietuvis gerai pasirode, tai liuks nuotaikos ir adrenalino pilna buvo lotuliukas.gif

Para lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif suskilus gelda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 08 12, 12:47)
Fanatica, nu ir gerai, kad isdejei  4u.gif 

Mes vakar olimpinese zaidynese buvom, i FB veliau foto sudesiu, laaaabai patiko  thumbup.gif  o ir lietuvis gerai pasirode, tai liuks nuotaikos ir adrenalino pilna buvo  lotuliukas.gif 

Para  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  suskilus gelda  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kad zinok dakniso, buna aplamai is denises ranku isplesia, o jei denise neduoda, tai ta dar ir musa maniske, tai prie kumo zmonos denisei pasakiau ko stovi, ji tave musa kirsk atgal biggrin.gif

lauksim foto bigsmile.gif
o del paros geldos, kazinau jau perlenke lazda jin lotuliukas.gif
Atsakyti
Fanatica, sudejau 4u.gif

Jo, mane irgi nervintu, jei taip viska savo vaikui imtu, per kitu asaras doh.gif

Giega, jeans party lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
hi.gif
user posted image
QUOTE(Fanatica @ 2012 08 12, 09:51)
doh.gif  lotuliukas.gif o ka galvojai rasti sutuoktini is sapno lotuliukas.gif
auciu reik eit dar kokios arbatos pasidaryt, nes truputi nekokios sveikatos unsure.gif






QUOTE(Fanatica @ 2012 08 12, 13:50)
:
o del paros geldos, kazinau jau perlenke lazda jin  lotuliukas.gif

Esme kad tas vyras toks sexy ir net auksa dovanojo smile.gif lotuliukas.gif O va maniskis tik kavos padaro o auksa pati perkuosi lotuliukas.gif esme tame tas buvo bais sexy vaje vaje .....

Fanatica 4u.gif Zinoma gerai as ta pati buciau padariusi ! Mano vaiku neskriaus niekas .

Mano Milijons LT , o man skambino vakar is modeliu agenturos kad i castinga reik atvaziuoti smile.gif doh.gif Milijona atrinko katalogu castingui, vaikisku rubu . sakau be rugsejo 1 jo nebus UK , nzn sulauksiu skambucio dar , bet pazadejo paskambinti ...... ziuresim .

Siandiena olimpines uzdaro , vel proga isgert drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Atpyliau naktines , tik va is lovos valgyt noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2012 08 12, 14:30)
hi.gif
user posted image
Esme kad tas vyras toks sexy ir net auksa dovanojo smile.gif lotuliukas.gif  O va maniskis tik kavos padaro o auksa pati perkuosi  lotuliukas.gif  esme tame tas buvo bais sexy vaje vaje .....

Fanatica  4u.gif  Zinoma gerai as ta pati buciau padariusi ! Mano vaiku neskriaus niekas .

Mano Milijons LT , o man skambino vakar is  modeliu agenturos kad i castinga reik atvaziuoti smile.gif doh.gif  Milijona atrinko katalogu castingui, vaikisku rubu .  sakau be rugsejo 1 jo nebus UK , nzn sulauksiu skambucio dar , bet pazadejo paskambinti ...... ziuresim .

Siandiena olimpines uzdaro , vel proga isgert drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Atpyliau naktines , tik va is lovos valgyt noriu doh.gif

nu va auksa dovanoja, o kazin ar kavos padarytu lotuliukas.gif
tikekimes paskambins bigsmile.gif faina butu modeliuka turetum wub.gif
as nenoriu po vakar alaus toks sunkumas vandeni turkiu kai pasiutus doh.gif

einu skalbianke isdziausiu, ir kazka pasidaryt reik ba siandien tnginys uzejas, durna kazkokia diena biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-Astreja- @ 2012 08 12, 14:09)
Fanatica, sudejau  4u.gif

Jo, mane irgi nervintu, jei taip viska savo vaikui imtu, per kitu asaras  doh.gif

Giega, jeans party  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

veliau paziuresiu error vis ismeta kai foto bandau uzkraut, internetas mano doh.gif
Atsakyti
Labukas
teisingai,Fanatika,nera cia ko is tavo vaiku atiminet 4u.gif Ir as taip padaryciua mirksiukas.gif

Para,cia gali but analogiska agentura,kaip maniske ejo mirksiukas.gif Ten visus atsirenka lotuliukas.gif Tu uzsinoretum fotkintis ir tave atsirinktu mirksiukas.gif Esme tame,kad uz foto TAU susimoket reikia,ir nekapeikas.Jie pazada,kad paskui ieskos kam tiktu tos foto,bet taip ir nutyla..
Atsakyti
hi.gif
Nzn Giega , bet ten atsiliepimai apie jau geri ten tik vaikus ima iki 12 metu. Ne ten moka vaikui i val iki 50£ , fotkina katalogam next H&M ir ten nzn dar kazkokie.....
bet .nesvarbu vistiek mazius mano ne UK
...... siandiena i darba tingiu sad.gif reik eiti troba prasisiurbti pasidfaryt valgyt , nusimaudyt ir i naktine ...
Tingiu dirbti bet smagu kai algadienis ! smile.gif
Ku dar isgeriau kavos puoda , reiks dar vieno , bet kol kas reik eiti sikine pajudinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2012 08 13, 11:10)
Labukas
teisingai,Fanatika,nera cia ko is tavo vaiku atiminet 4u.gif Ir as taip padaryciua mirksiukas.gif



ale matyt uzsigavo neskambina daugiau lotuliukas.gif

kokie planai treciadieni? o gal pas jus darbo diena? mes jei viskas ok ryt vakare vaziuosim i uosvija, o treciadieni i miesteli salia uosviu zirgu pasirodymas bus ir tt o poto vakariene pas draugus kaime rolleyes.gif

noriu kavos o neturiu verysad.gif
Atsakyti
atmink pas manes kavos turiu daugiau nei duonos smile.gif as verdu valgyt , ir geriu metu arbata smile.gif tipo labai gerai .... padeda klimaksa lengviau p-ernesti smile.gif Be bajeriu wink.gif
Atsakyti