Įkraunama...
Įkraunama...

Kada švenčiate gimtadienį?

Apklausa: Aš savo gimtadienį švenčiu: (463 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
svenciu geguzes pabaigoje...sako kad ziema,kai salta zmones daugiau mylisi,todel vaiku daugiau siltu sezonu gimsta lotuliukas.gif nors maniskiai ne ziema,o rudeni mane meistravo lotuliukas.gif o mes savo mazaja ziema meistravom,gavosi rudeni lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as vasarine bet ant ribos biggrin.gif rugpjucio 26d.gimiau sekmadieni ir lygiai vidurdieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 05 01, 22:47)
vasario 28... tada tureciau svesti, bet jau keli metai kaip visai nesvenciu  schmoll.gif  tik siaip pasveikina draugai ir artimieji..

aš tai rugpjūtį ax.gif irgi kaip tu nešvenčiu, paskutinį kartą tikrai jau galima sakyti švenčiau savo 10 metukų jubiliejų bigsmile.gif net aštuoniolikos nešvenčiau audringai schmoll.gif nekenčiu savo gimtadienių schmoll.gif mėgstu tik kitus sveikinti smile.gif
Atsakyti
aš taip pat nešvenčiu gimtadienių, tik per jubiliejus, bet draugai ir tėvai visada atlekia pasveikinti...
tai nėra kur dėtis- savaime gaunasi baliukas... biggrin.gif
šį kartą taip pat buvo ... balandžio 14d. bigsmile.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
aš gimus per patį vasaros vidurį, kai ėjau į mokyklą, tai labai liūdėdavau, kad manęs klaėj nieks nesveikino
Atsakyti
ziemuze esu balta tongue.gif
Atsakyti
Aš vasaros pradžioje - birželio 3d. O kadangi sūnų pasigimdžiau sau dovanų(birželio 4d.), tai jau beveik 15metų savo gimtadienio kaip ir nešvenčiu schmoll.gif
Atsakyti
Svenciu pavasari, kovo 2d. .. smile.gif wink.gif
Atsakyti
Švenčiu rudenį, rugsėjo 1d. ax.gif
Atsakyti
vasarą, rugpjūčio 16 ax.gif
Atsakyti
vasara gamtoj bigsmile.gif saslykas, sviezios darzoves ... essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
Švenčiu vasarą, liepos mėn. thumbup.gif
Atsakyti