Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė - 2 dalis

QUOTE(mio999 @ 2008 02 12, 07:22)
aciu tau! 4u.gif Va, sita irgi girdejau (kazkas man buvo minejes), kad jokiu budu ne anksciau issiusti, nei trys menesiai. Labai labai aciu uz info - as jau kaip ir viska uzpildziau, tik laukiu, kada galesiu siusti - dar po menesio tik.
Ar siuntei Fedex? Nes cia, turbut, saugiausias gal budas, nors siaip galima ir DHL ar UPS, ar ne?
Po kiek laiko po to gavai nauja korta? Nes as kaip ir noreciau i LT vaziuoti velu rudeni, tai idomu, per kiek laiko ateina, kad nereiktu ten kazkokiu laikinu popieriu, su kuriais gali isvazineti, tvarkytis.


na va, kaip saunu bigsmile.gif , sekmes tau! 4u.gif

as siunciau per paprasta pasta - tik visa paketa registravau. nebuvo jokiu problemu mirksiukas.gif

jei neklystu dabar, nauja korta laikiau rankose po kokiu sesiu savaiciu nuo mano laiskoo issiuntimo g.gif . zinau, kad buvau nustebus, kad taip greitai. nes pirma laiska gavau gal po kokiu dveiju savaiciu, po to antra laiska gavau po savaites, nuvykau priduoti pirstu ispaudu ir po savaites ar dvieju jau pasto dezutej radau ZK g.gif . zdz tiksliai to laiko neprisimenu, bet tikrai ilgai neteks laukti(gal maksimum pora menesiu), manau, jei visi dokumentai tvarkingi 4u.gif
Atsakyti
Mergytes,

Labai reik jusu patarimo. Ruosiuos rugseji gimdyt ir labai noriu kad mama pributu. Gal zinot ka ir kaip daryt kad mama is lietuvos gautu visa. Pries keleta metu bande kelis kartus prasyt, bet negavo verysad.gif

Prasau padekit....
Atsakyti
na ka cia patarsi, tegul eina - sako teisybe ir tikisi kad gaus. daugiau nieko juk kito nepadarysi smile.gif
Atsakyti
Jauciu cia daugiausia mamyciu ir nestukiu is USA ir UK. sad.gif O gal as ne viena pasirizau gimdyti AUSTRALIJOJE? Butu smagu paplepeti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissMartini @ 2008 02 15, 00:50)
Jauciu cia daugiausia mamyciu ir nestukiu is USA ir UK.  sad.gif O gal as ne viena pasirizau gimdyti AUSTRALIJOJE? Butu smagu paplepeti. biggrin.gif

yra yra mirksiukas.gif

va cia http://www.supermama...?...6563&st=444 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

atsiprašau, jei kartojuosi, bet jūs man paaiškinkit. Kaip čia išeina, kad Lietuvoj moterys gauna permanent residence per kokius 3-4 mėnesius. O K3 išeina gaut tik per kokius 5 mėnesius, turint omeny, kad ši viza tik kaip pagalba laukiantiems sutuoktiniams.

Rankos svyra, nežinau nei ko griebtis. Amerikoj vyras išvis pasimetęs, nes jį iš vienos institucijos siuntinėja į kitą ir visur skirtingai šneka. Kaip viską padaryti kuo greičiau? sad.gif
Tarp kitko, ten sako, kad prašant permanent residence aš galėčiau atvažiuoti ne anksčiau tik kaip po metų. Kaip jums išėjo gaut šitaip greitai?

Prašau, gal galit kas nors man paaiškinti situaciją į AŽ? Kol kas galvojam prašyti K3, nes teoriškai ji gaunama greičiau. Kaip yra iš tikrųjų? Visur tiek daug prieštaravimų :'(

Dėkui iš anksto...
Atsakyti
QUOTE(Ūkanos @ 2008 02 23, 07:03)
Sveikos mamos,

atsiprašau, jei kartojuosi, bet jūs man paaiškinkit. Kaip čia išeina, kad Lietuvoj moterys gauna permanent residence per kokius 3-4  mėnesius. O K3 išeina gaut tik per kokius 5 mėnesius, turint omeny, kad ši viza tik kaip pagalba laukiantiems sutuoktiniams.

Rankos svyra, nežinau nei ko griebtis. Amerikoj vyras išvis pasimetęs, nes jį iš vienos institucijos siuntinėja į kitą ir visur skirtingai šneka. Kaip viską padaryti kuo greičiau? sad.gif
Tarp kitko, ten sako, kad prašant permanent residence aš galėčiau atvažiuoti ne anksčiau tik kaip po metų. Kaip jums išėjo gaut šitaip greitai?

Prašau, gal galit kas nors man paaiškinti situaciją į AŽ? Kol kas galvojam prašyti K3, nes teoriškai ji gaunama greičiau. Kaip yra iš tikrųjų? Visur tiek daug prieštaravimų  :'(

Dėkui iš anksto...

visu pirma tai tu nepasakei kokia tavo situacija mirksiukas.gif ,tai yra ar jus jau susituoke,ar dar tik planuojat? ar jis pilietis ar tik su ZK?.Reikia daugiau info ,kad kazka patarti 4u.gif
Atsakyti
Mes susituokę, jis pilietis.
Atsakyti
QUOTE(Ūkanos @ 2008 02 23, 09:52)
Mes susituokę, jis pilietis.

Turetum gauti sutuoktines viza labai greit, seima negali but atskirai schmoll.gif zinau daug ateveju kad zmonos buvo cia jau 3 menesiu begyje 4u.gif cia atvykus paduosi dokumentus ZK. Nezinau kodel ten taip ilgai tau net 5men?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūkanos @ 2008 02 23, 10:52)
Mes susituokę, jis pilietis.



QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 02 23, 14:27)
Turetum gauti sutuoktines viza labai greit, seima negali but atskirai  schmoll.gif  zinau daug ateveju kad zmonos buvo cia jau 3 menesiu begyje  4u.gif cia atvykus paduosi dokumentus ZK. Nezinau kodel ten taip ilgai tau net 5men??  unsure.gif


as gavau sutuoktines viza dar budama LT per tris menesius nuo doku padavimo, taciau atvykus i US, ZK gavau pastu per koki menesi ir jokiu atskiru doku pateikt nebereikejo, nes tvarkiausi gi viska is karto Lietuvoje. kaip suprantu jie ta viza duoda ZK tvarkymo procese, kad galetum ivaziuoti i sali ir ten laukti, kol bus pabaigti sutvarkyti dokumentai zaliai kortai. tada ja i namus US atsiuncia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maverick: 24 vasario 2008 - 21:47
Dėkui, bent jau tiek nuraminot dėl tų trijų mėnesių... Labai negera be vyro gyvent, ypač po vedybų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūkanos @ 2008 02 26, 19:59)
Dėkui, bent jau tiek nuraminot dėl tų trijų mėnesių... Labai negera be vyro gyvent, ypač po vedybų sad.gif


jei greit pati dokumentus susitvarkysi, tai ir per 2 men gali gaut sutuoktines viza 4u.gif
Atsakyti