QUOTE(ddrrugelis @ 2012 10 10, 13:55)
o kur geriau gyventi parko viesbutyje ar galima is Paryziaus atvaziuoti. Kiek laiko reikia kad parke viska, bent didziaja dali apeiti?
skubant - vienam parkui viena diena. Ne mažiau, bet vargu ar viską įmanoma aplėkt. Aš tai tikrai nespėjau. Na, paprastai skaičiuojant vidurkis laukimo ne piko metu yra 20-30min. Populiarių atrakcionų būna ir daugiau pvz 40-50. Piko metu gali tekt ir 2 val. laukt. Nors pvz prie Crush Coaster mažiau kaip 90min kovo mėnesį nesu mačius. Na, tai vien primetus po 30 min kiekvienai karuselei, dar vaikščiojimui, pavalgymui, WC, parduotuvės... Greit greit ir ne visur 1 dienos vienam parkui.
Lakstymas iš Paryžiaus.. Kaip jum patogiau. Laiko sąnaudos visa tai. Bet susisiekimas tikrai nėra prastas. Viešbučius galima rasti pigiau ir pan. Apsigyvenant parko viešbuty gauni komplektą - viešbutis plius bilietai visom dienom. Tai realiai reikia skaičiuoti, kas labiau apsimoka. Iš miesto važinėjant dar prisidės ir transporto išlaidos pirmyn/atgal. Jei vienai dienai, tai vargu ar apsimoka imti parko viešbutį. Jei planuojat ilgiau, gal tada. Tiesiog reikia atsižvelgti į pageidavimus, galimybes, laiko sąnaudas, finansus ir kainas.
Aš renkuosi parko viešbuty, nes man taip lengviau, nes šiuo atveju mano tikslas yra būtent tik disneilendas.