Įkraunama...
Įkraunama...

**Čia Šiauliečiai stato namus**

QUOTE(Jurgelyte @ 2012 08 31, 09:11)
Rucike - kaimynai smagu   smile.gif

kokia gatve Jusu ?
Laba diena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ručike: 06 rugsėjo 2012 - 14:52
QUOTE(biesas66 @ 2012 09 06, 09:28)
O ant virsaus kito tinklo nebedejorte taip? Bijau kad nuliudinsiu jus. is to apatinio tinklo tik vamzdeliu palaikymo funkcija. Daugiau jokios naudos,praktiskai jusu grindys be armavimo gaunasi..  Oi negerai.

Nezinau, kodel toki varianta rinkos, bet gal pakanka, jei ir toks budas naudojamas g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 06 rugsėjo 2012 - 16:37
QUOTE(Natele @ 2012 09 06, 17:35)
Nezinau, kodel toki varianta rinkos, bet gal pakanka, jei ir toks budas naudojamas g.gif.


Sorry.Toki buda naudoja nebent tinginiai.. kaip suprantu i betona fibra nebuvo deta?
na ,bet gal nebeminsiu ant zaizdos,daugiau nekomentuosiu nes jau saukstai po pietu.
Atsakyti
Labas rytas, einu ikelsiu savo zidinuko foto smile.gif
Atsakyti
Agnestar, grazus zidinukas. as irgi kampini pasidariau.
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2012 09 07, 20:23)
Agnestar, grazus zidinukas. as irgi kampini pasidariau.

o kodel dejot i kampa?
Atsakyti

Kampini dejau todel, kad man toks graziau, todel, kad pasidariau kamina panasiai per viduri, kad liepsna matytusi ir svetaineje ir valgomajame.
Atsakyti
[QUOTE][quote=masajugi,2012 09 07, 20:23]
Agnestar, grazus zidinukas. as irgi kampini pasidariau.
[/quote]
aciu wink.gif
Atsakyti
Na va, ir Raizgiuose siautėja vagys verysad.gif Apvogė ir mus, ir kaimynus...
Atsakyti
Laba visiems 4u.gif
QUOTE(sandddra @ 2012 09 08, 15:17)
Na va, ir Raizgiuose siautėja vagys verysad.gif Apvogė ir mus, ir kaimynus...


Oho blink.gif doh.gif Ar dideli nuostoliai? Kaip reikia viska saugoti... Mano vyras net metala kuri statybininkai palieka kieme inesa i vidu (sako tuoj istampys uzmate bomziukai). Aisku kur jau nuo zemes sunkiai atkeliami tuos palieka. O visi irankiai ir tt tik uzrakintoje patalpoje.

Pas mus sake jau beveik visi pamatai islieti ir zemeje ir virs jos thumbup.gif Senokai pati nebuvau nes mazyle serga. Kai rekonstrukcija tai problemu ir darbo zymiai daugiau. Tenka pamatus etapais daryti, nes kitaip patys sau butu issikase "duobe" nei prieit, nei privaziuot smile.gif Bet lyg ir viskas puikiai klostosi kolkas. Gal pavyks kokia foto imest...
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2012 09 08, 16:38)
Laba visiems  4u.gif
Oho  blink.gif  doh.gif  Ar dideli nuostoliai? Kaip reikia viska saugoti... Mano vyras net metala kuri statybininkai palieka kieme inesa i vidu (sako tuoj istampys uzmate bomziukai). Aisku kur jau nuo zemes sunkiai atkeliami tuos palieka. O visi irankiai ir tt tik uzrakintoje patalpoje.



Mes mažiau nukentėjom nei kaimynai. Viskas užrakinta buvo, bet jie vistiek įėjo, tiesiog nudaužė spynas doh.gif Jei nėra šalia gyvenančių žmonių, tai ir spynos nepadeda. Galiu pasakyt, kad visokias 'bulgarkes', grąžtus, pjūklus ir pan. geriausia vežiotis ir nepalikinėt statybų aikštelėj - tokius dalykus pirmiausia griebia.
verysad.gif
Atsakyti

Ar negeriau isirengti signalizacija ??? Mes tik isidejom langus iskart pajungem signalke ,dar duru normaliu nebuvo tik is lentu sukalta.
Atsakyti