Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Vakaryksciai mano marinuoti pomidorai pagal Simikes recepta.
user posted image
user posted image
Cia ne pomidorai, bet darzoves su pomidorais
user posted image
Atsakyti
mamkaa, kaip skaniai atrodo essen.gif

Reiks ir man isbandyti si recepta smile.gif Sudetus pomidorus reikia uzpilti verdanciu marinatu ar nebutinai? as dar pomidorus nuplikau, kad galeciau odele nulupti, nes man jinai nepatinka blush2.gif
Kvailas klausimas - kaip palaikyti puode 90 laipsniu temperatura? gi kaitinant, tai uzvirs vanduo g.gif
O kazin galima naudoti raudonojo vyno acta?

Ir dar noriu paklausti tu, kurios marinuoja su svogunu. Ar nenusaudo?
As pernai marinuodama dejau 1 s. druskos ir 1 s. cukraus i 1 l vandens, keleta pipiriuku. Man labai patiko - svelnus skonis, bet MB sake, kad jam nelabai - skonio truksta (jo ne toks subtilus, kaip mano biggrin.gif ). Tai dabar galvoju, dar i toki marinata prideti svoguno, tik suabejojau, kad nenusaudytu, gal vis tik geriau cesnako skiltele? Butu gaila darbo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ing @ 2010 08 20, 10:45)
Aš darau paprasčiau į 0,5 stikl.pridedu pjaustytų skiltelėmis pomidorų truputį paspaudžiu ir įdedu arbatinį šaukštelį druskos, kaitinu kol pradeda kilti burbuliukai, tikslaus laiko nežinau.Jau darau kelinti metai iš eilės labai skanu, paprasta ir geitai gaminasi.Užsukus stiklainiukus apverčiu, kad susimaišytų druska, kai pakaista sukrenta tai gaunasi daugiau, kaip puse stiklainiuko. Darau ir į litrinius stiklainius tada 2arbat.šaukšt.druskos. Pameginkite thumbup.gif

Ka darot, kai lieka tik puse stiklainio pomidoru blush2.gif ? toki ir uzdarot, ar is kitu perpilat, kad butu pilni? Ir ar pomidorai nesigauna sukrite? Man kazkaip atrodo, kad bus beveik kaip tyre? Noriu pabandyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuk: 24 rugpjūčio 2010 - 10:43
QUOTE(mamkaa @ 2010 08 24, 09:02)
Nieko cia ne per mazai, viskas taip kaip ir surasyta. vakar jau nezinau kelinta partija pomidoru taip uzmarinavau.

o as paragavau marinata, tai man be skonio, nu kazko truksta jame g.gif
Atsakyti
QUOTE(egita_25 @ 2010 08 24, 09:33)
o as paragavau marinata, tai man be skonio, nu kazko truksta jame  g.gif

na marinatas gaunasi toks svelnus, neastrus, uztat pomidorai ir skanus buna, nes jie ir lieka naturalaus skonio, na jauciasi kad pomidora valgai, o ne acte ir druskoje ismirkusia darzove. Bet cia jau skonio reikalas, vieniem patinka svelnesni marinatai, kietiems astrus ir aitrus.
O jus atsidarykir stiklaini po kokios savaites ir paragaukit, gal jums nepatiks, tai daugiau ir nemarinuokit tokiu budu. As taip darau, visada paragauju ir jei netinka daugiau niekada tokiu budu nemarinuoju.
Papildyta:
QUOTE(egita_25 @ 2010 08 24, 09:33)
o as paragavau marinata, tai man be skonio, nu kazko truksta jame  g.gif

Arba pabandykit pataisytu recepteli pagal save, gal daugiau acto ar druskos idekit g.gif g.gif g.gif
Cia as pagal save sprendziu, nes MB valgo truos pomidorus apsiputodamas ir vis sako, kad kita karta kai marinuosiu daugiau acto ipilciau, o man jie ir tokie skanus.
Atsakyti
QUOTE(ing @ 2010 08 20, 10:45)
Aš darau paprasčiau į 0,5 stikl.pridedu pjaustytų skiltelėmis pomidorų truputį paspaudžiu ir įdedu arbatinį šaukštelį druskos, kaitinu kol pradeda kilti burbuliukai, tikslaus laiko nežinau.Jau darau kelinti metai iš eilės labai skanu, paprasta ir geitai gaminasi.Užsukus stiklainiukus apverčiu, kad susimaišytų druska, kai pakaista sukrenta tai gaunasi daugiau, kaip puse stiklainiuko. Darau ir į litrinius stiklainius tada 2arbat.šaukšt.druskos. Pameginkite thumbup.gif

Meginsiu Jusu recepta smile.gif ,nes super lengva 4u.gif
Dar turiu klausimeli ,pomidorus nulupat?
Atsakyti
Va sitas receptelis superinis,cia is SM,mano seimynos isbandytas thumbup.gif
Marinatas: 1l vandens
1valg.saukstas druskos
1valg.saukstas cukraus
3 valg. saukstai acto
2gvaizdikeliai
I 1l stikl.ant dugno berti ziupsneli maltu juod.pipiru,2kvep.pipirus,1lauro lapa,1arbat.saukstelis aliejaus.Kietokus pamidorus pjauti perpuse ir talpiai deti puselumiszemyn,pasluoksnioujant su pusziedziais svogunais.Uzpilti isvirtu marinatu ir kaitinti 30min.,karstus apklojo siltai per nakti.
Issilaiko 2sezonus.
Atsakyti
merginos pasidalinsiu as savuoju, primarinavau apie 30 stiklainiu, vakar atsidarem paragaut, nu zinokit nerealus skonis, sprogo per vakara smile.gif

saldziarugsciai:

1 litras vandens, 1 saukstas su kaupu druskos, 3 saukstai cukraus, 0.5 stiklines acto, 4 gvazdikeliai, 2 lauro lapeliai, 4 pipirai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egita_25 @ 2010 08 25, 08:12)
merginos pasidalinsiu as savuoju, primarinavau apie 30 stiklainiu, vakar atsidarem paragaut, nu zinokit nerealus skonis, sprogo per vakara smile.gif

saldziarugsciai:

1 litras vandens, 1 saukstas su kaupu druskos, 3 saukstai cukraus, 0.5 stiklines acto, 4 gvazdikeliai, 2 lauro lapeliai, 4 pipirai.  4u.gif

Buk gerute parasyk ,kaip darai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2010 08 25, 11:09)
Buk gerute parasyk ,kaip darai ax.gif

oj tai labai paprastai, pridedu ant dugno vysniu lapu, serbentu lapu, 2 skilteles cesnako, pipiriuku , arba galite ir pirktinius sausus prieskoniukus (dariau ir su jais) ir viskas, sudedu pomidorus, stengiuosi kuo kietesnius. Uzpilu 1 karta verdanciu vandeniu, palieku kol atves, tada nupilu ir uzpilu verdanciu marinatu, kuri parasiau smile.gif ir viskas, uzdarau arba paprastais dangteliais arba metaliniais.
Ai tiesa, dar imetu aspirino tabletuke, taip man niekada nepabala ar neisauna wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egita_25 @ 2010 08 25, 09:14)
oj tai labai paprastai, pridedu ant dugno vysniu lapu, serbentu lapu, 2 skilteles cesnako, pipiriuku , arba galite ir pirktinius sausus prieskoniukus (dariau ir su jais) ir viskas, sudedu pomidorus, stengiuosi kuo kietesnius. Uzpilu 1 karta verdanciu vandeniu, palieku kol atves, tada nupilu ir uzpilu verdanciu marinatu, kuri parasiau smile.gif ir viskas, uzdarau arba paprastais dangteliais arba metaliniais.
Ai tiesa, dar imetu aspirino tabletuke, taip man niekada nepabala ar neisauna wink.gif

Negi ir i pomidorus dedat aspirina g.gif ,zinau,kad i agurkus dedavo mano mama.
As dar pomidorus subadysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bru: 25 rugpjūčio 2010 - 09:28
QUOTE(bru @ 2010 08 25, 11:22)
Negi ir i pomidorus dedat aspirina g.gif ,zinau,kad i agurkus dedavo mano mama.

joa, dejau po puses tabletukes. o kodel negalima i pomidorus deti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egita_25 @ 2010 08 25, 09:25)
joa, dejau po puses tabletukes. o kodel negalima i pomidorus deti?  g.gif

Nezinau biggrin.gif ,bet nebuvau girdejusi g.gif
Atsakyti