Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew - patariame ir aptariame

QUOTE(-Gyte- @ 2012 08 08, 21:31)
Vistik nusprendžiau pasilikti Blythe blouse...
-Gyte-, ant jūsų kaip visada viskas puikiai atrodo wub.gif wub.gif
Taip pat gavau dviejų spalvų No. 2 pencil skirt in double-serge cotton, noriu dar bent dviejų doh.gif Jei dar kas neužsipirko - su 94 puikiai tinka 2 dydis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2012 08 09, 19:06)
-Gyte-, ant jūsų kaip visada viskas puikiai atrodo  wub.gif  wub.gif
Taip pat gavau dviejų spalvų No. 2 pencil skirt in double-serge cotton, noriu dar bent dviejų  doh.gif  Jei dar kas neužsipirko - su 94 puikiai tinka 2 dydis  4u.gif


As ziauriai vienos spalvos norejau ir kai buvo papildomas kodukas su 96 paemiau 6 dydi biggrin.gif Tikiuosi eina graziai juos pasiaurinti.
Kaip manote ar su 96 cm tiktu 2 dydi g.gif Bo noreciau irgi dar vienos spalvytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2012 08 09, 17:10)
As ziauriai vienos spalvos norejau ir kai buvo papildomas kodukas su 96 paemiau 6 dydi  biggrin.gif Tikiuosi eina graziai juos pasiaurinti.
Kaip manote ar su 96 cm tiktu 2 dydi  g.gif Bo noreciau irgi dar vienos spalvytes  ax.gif

Mano visi JCrew sijonai (turiu kokius 10 doh.gif ) 2 dydžio, taigi sakyčiau reikia pirkti tokį dydį kaip įprastai (tiesa dauguma jų pirkti, kai apimtis buvo 92 blush2.gif ). Su 96 cm 2 dydžio siūlau nepirkti, 94 sakyčiau jau riba, su 95-96 cm imčiau 4 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2012 08 09, 17:10)
As ziauriai vienos spalvos norejau ir kai buvo papildomas kodukas su 96 paemiau 6 dydi  biggrin.gif Tikiuosi eina graziai juos pasiaurinti.
Kaip manote ar su 96 cm tiktu 2 dydi  g.gif Bo noreciau irgi dar vienos spalvytes  ax.gif

As su 95-96cm turiu 4 dydi, mazesnio nenoreciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2012 08 09, 19:20)
Mano visi JCrew sijonai (turiu kokius 10 doh.gif ) 2 dydžio, taigi sakyčiau reikia pirkti tokį dydį kaip įprastai (tiesa dauguma jų pirkti, kai apimtis buvo 92  blush2.gif ). Su 96 cm 2 dydžio siūlau nepirkti, 94 sakyčiau jau riba, su 95-96 cm imčiau 4 4u.gif



QUOTE(ramka @ 2012 08 09, 19:20)
As su 95-96cm turiu 4 dydi, mazesnio nenoreciau 4u.gif


Ir as kiek turiu J. Crew sijonuku visi 4 dydzio. Tik šį syki labai norejau nuolaidele pasinaudoti, tai ir surizikavau. Pirkau jau zinodama, kad teks taisyti arba parduoti, jeigu neis graziai pasiaurinti smile.gif

Beliko sulaukti ir keliauti pas siuvėja, bus matyti ka ji pasakys g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiva: 09 rugpjūčio 2012 - 17:25
QUOTE(Loren @ 2012 08 09, 18:29)
Nonna, man gražus sijonukas, prie daug ko tinkantis, pati tokį turiu  wub.gif


drinks_cheers.gif Absoliuciai sutinku (nes ir mano mylimukas) 4u.gif Neparduokit... rolleyes.gif - puikiai atrodot 4u.gif Labai lengvai derinamas, ypac kai jau turit ir daugiau Jcrew ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilė: 09 rugpjūčio 2012 - 17:32
QUOTE(Nonna @ 2012 08 09, 16:06)
Pakomentuokit merginos ...
Nonna, šis pas mane vienas iš dešimties lotuliukas.gif
Gražus, bet va su jo derinimu ir man sunkokai sekasi, nors tikrai daug turiu t.mėlynų, žalių rūbų ir aksesuarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2012 08 09, 19:40)
Nonna, šis pas mane vienas iš dešimties  lotuliukas.gif
Gražus, bet va su jo derinimu ir man sunkokai sekasi, nors tikrai daug turiu t.mėlynų, žalių rūbų ir aksesuarų  4u.gif


As tai daznai ji nesioju kontrasto principu (kaip ir Nonna fotkej wub.gif ) - sijonas melynas su zaliu, o virsus - koks geltonos, magneta ar raudonos spalvos pagrindu su melynu, zaliu ... ir, pvz., koks universaliu ivairiu spalvu Jcrew salis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilė: 09 rugpjūčio 2012 - 18:03
Sodine, antras derinukas labai wub.gif Gaudžiau gaudžiau tą sijonuką ir nenusipirkau doh.gif Kiba be nuolaidos imt bigsmile.gif Kokia čia spalvytė? Royal violet?

Nonna, pasilikit sijonuką. Dydis liuks, modeliukas gražus. Man tik kulniuko norisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2012 08 09, 18:25)
Beliko sulaukti ir keliauti pas siuvėja, bus matyti ka ji pasakys  g.gif  smile.gif

Jei del sijono siaurinimo - be problemu pencil sijonuka pasiaurins 4u.gif

Nonna, man nelabai sijonas, bet gal kad jis man apskritai nelabai grazus blush2.gif
O Sodines grazus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ALRENA @ 2012 08 09, 15:11)
Mergaites, gal galit pamatuoti Blythe0 dydi; maciau Aireda 4 d.parduoda su tokiais ismatavimais : peciu plotis - 36 cm., plotis ties krutine - 47 cm. Labai jau peciai siauri, tad, 0 dydis visai turetu buti vaikiskais peciukais g.gif

Nesamoningi išmatavimai ten pateikti. 0 dydžio per pečius 37cm, per krūtinę 47cm
Papildyta:
QUOTE(Gyte66 @ 2012 08 09, 18:06)
-Gyte-, ant jūsų kaip visada viskas puikiai atrodo  wub.gif  wub.gif
Taip pat gavau dviejų spalvų No. 2 pencil skirt in double-serge cotton, noriu dar bent dviejų  doh.gif  Jei dar kas neužsipirko - su 94 puikiai tinka 2 dydis  4u.gif

Ačiū 4u.gif o kokias pencil spalvas turit? Aš turiu tik senai pirkus royal violet, tai superinė man ji. Dabar kai atpigino 0 dydį mačiau tik juodą ir geltoną, kažkaip nelabai man jie. Norėčiau to succulent green labiausiai ko gero g.gif
p.s. gal baigiam tuos "jūs"? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzinte @ 2012 08 09, 15:36)
varlyte, man ne 4u.gif
sodine, antras derinys  thumbup.gif man šie sijonai taip pat nerealūs, turiu du, ir mielai dar turėčiau vieną ar kitą spalvą lotuliukas.gif

kokias spalvas? 4u.gif ir kaip jos?
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2012 08 09, 21:56)
Nesamoningi išmatavimai ten pateikti. 0 dydžio per pečius 37cm, per krūtinę 47cm


Tai, kad geri ismatavimai mirksiukas.gif Nebent mes matuojam skirtingai: as matavau peciu ploti nuo siules iki siules - 36 cm., plotis ties krutine - 47 cm. 4u.gif
Turiu dar viena Blythe 4 d. - tokie pat ismatavimai tongue.gif
Atsakyti