Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyras padeda rūpintis vaiku? - 2

QUOTE(Isis @ 2012 08 18, 10:51)
cia tobulas pasisakymas drinks_cheers.gif  vyras eilinis kuilys - savo darba padariau apvaisinau, tu jau pati ten tvarkykis kaip ismanai... ir cia paciu moteru kalte (oj, ka as be taves daryciau doh.gif )... spirt tokius nuo pjedes stalo...

nesuprantu, tik daugumos pasisakymu... motinyste, pasiaukojimas, susitaikymas... tai ka jau pagimdei ir tu nebe zmogus - varyk kaip robotas, nepavark, nenorek. o kodel tetukas negaletu toj pacioj karuselej pasisupk - kokios pramogos, kokie keturraciai, kokie miegojimai atskirai. ir dar matai koks jis geras, tik boba nevykusia gavo... uzede vargseli priekaistais, kad nich*ja nieko nedaro. vaikai pakeicia gyvenima ir su tuo reikia susitaikyt ir moteriai ir vyrui.

as manau, kad cia didziausias kaltininkas gera sirdis ar susitaikymo perteklius... seniai smutkes ismetus pro duris buciau... jei jau tokia situacija - ar taip ar taip vienisa motina. tik kad jei jis nesimaisytu savaitgaliais dar paprasciau butu - nereiketu viltis pagalbos, kurios negausi, galetum kazka perplanuot. o db mato, kad gali bujot kaip pikzole uz tai ir kelia galva...
nu nuosirdziai sau atsakyk, prasme i ji kaip i dievo paveiksleli ziuret... paleist i "laisve", bus ir jam gerai ir tau ne blogiau 4u.gif



Jūs 100 proc. teisi.
Atsakyti
Man laaabai padėjo. Auksas jis mano. Bet nelaukdavau kol susipras, pati paprašydavau. Aišku čia būtina atsižvelgt į vyro darbo krūvį. Jei po sunkios darbo dienos, naktim dar čiūčiuot turės tai ir stipriausias paluš :-)
Atsakyti
QUOTE(WannaBeWithYou @ 2015 07 23, 06:58)
Man laaabai padėjo. Auksas jis mano. Bet nelaukdavau kol susipras, pati paprašydavau. Aišku čia būtina atsižvelgt į vyro darbo krūvį. Jei po sunkios darbo dienos, naktim dar čiūčiuot turės tai ir stipriausias paluš :-)


Na, supa naktimis tikriausiai tik auksiniai vyrai, tokių tik vienetai yra. Ir juk ne to dažnai reikia. Ar ne dėl to konfliktai, kad liekam nesuprastos, nevertinamos, nemylimos? Atrodo, jei myli, kaip gali nematyti, kad pavargsti, kaip gali nenorėti padėti? Sakot dirba? O mes namie ne? Po to, išėjusios į darbus, irgi grįžusios namo nieko neveikiam? Ir net jei nevadinkim tos buities darbu, tegul, bet tada kalbėkim apie buitį kaip labai užknisantį dalyką. Argi sunku vyrui suprasti, kad ta nuolatinė buitis ir vaiko poreikių užtikrinimas, negalvojant apie save, vargina? Ir kai prasideda kaltinimai iš serijos "tau viskas kliūva", "viskas blogai tau", kodėl nesusimasto kodėl taip? Argi laiminga moteris, kuri jaučia vyro meilę, bus irzli? Nei viena netaps "ne tokia, su kokia susipažinau", jei ją supras, jei kartu auginsit vaikus, jei ji nesijaus namie tarnaite ar namų ūkio ekonome, kuri neturi teisės skųstis, nes bobų tokia pareiga, nes jo motina dėl to nesiskundžia (net kai tėvas pas meilužes visą gyvenimą lakstė), nes jis ne koks pijokas, namo pareina, stengiasi ir t. t. Aš ir galvoju: gal gerai, kai problema yra tik tai, kad nepadeda, jei tik tame matot problemą. Tada gali tiesiog susitarti, kas kiek ir kaip. O mano galva, bėda ta, kad nepadeda, nes nenori nei suprasti, nei užjausti, nei padėti. O jei nenori, vadinasi nei velnio nemyli. Nes ne žodžiais, o darbais mes meilę parodom. Ar ne?
Atsakyti
Ne, nu blin, gi galima ir diena nusnusti, kai vaikas miega, o vyras dirbti turi. Visai jau nusisnekat. Kaip tas vyras dirbs, jei naktim neissimiegos?
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad naktimis vaiką vyras prižiūrėti gali nebent savaitgaliais. Darbo dienomis reikia pailsėti, kad darbe galėtų susikaupti, nes jis su vaiku dieną pietų nenusnaus, o moteris gali.
Ir tas irzlumas ne visada nuo vyro meilės, supratingumo ir pagalbos priklauso. Man vyras padeda labai daug, užima vaiką, leidžia rytais patinginiauti, kai tik yra galimybė, bet kad ir koks rūpestingas vyras būtų, nuo slegiančios buities niekur nepabėgsi ir nuotaikų kaita neišvengiama.
Atsakyti
Suprantama, kad vyrui reikia dirbti, bet jei savaitgalį norisi laisvesnės minutės sau, o vyras neskuba pasisiūlyti, galima tiesiai šviesiai paprašyti, o ne patyliukais eiti iš proto wink.gif
Atsakyti
Na, nevisada imanoma diena numigt. Kai maniskis imdavo saudyt argumentais apie darba, as sakydavau, kad vaiko prieziura ir namu prieziura, maisto darymas irgi yra darbas. Ir darbas be jokiu laisvadieniu, pilna para, septynias dienas per savaite. Tai kur mano teise i poilsi??? O bet taciau ir susiprato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sėlija @ 2015 10 15, 20:36)
Ne, nu blin, gi galima ir diena nusnusti, kai vaikas miega, o vyras dirbti turi. Visai jau nusisnekat. Kaip tas vyras dirbs, jei naktim neissimiegos?

cia vyras jums taip sake,kaip jis vargsas dirbs neissimiegojes? mano vyrui,tai kazkodel nesutrukde ir dirbti ir naktimis prie vaiko keltis..o seima islaiko pilnai , tad visi kiti kurie sako,kad tai neimanoma slepia savo tiesiog nenora..
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2015 11 12, 21:50)
Na, nevisada imanoma diena numigt. Kai maniskis imdavo saudyt argumentais apie darba, as sakydavau, kad vaiko prieziura ir namu prieziura, maisto darymas irgi yra darbas. Ir darbas be jokiu laisvadieniu, pilna para, septynias dienas per savaite. Tai kur mano teise i poilsi??? O bet taciau ir susiprato smile.gif

vaikai, namai, maistas yra ne darbas, o gyvenimas. Gyvenimas atostogų ir poilsio neduoda. Nenumirs niekas, jei neiškepsi kotletų ar neišplausi grindų, niekas net nepastebės. O jei vyras algos neparneš - iškart pajusi.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 14, 12:50)
vaikai, namai, maistas yra ne darbas, o gyvenimas.


Kažkodėl už tą "nedarbą" namų šeimininkėms ir auklėms algas moka. 30 eur buto sutvarkymas už kartą, 500 eur pabuvimas su vaiku už mėnesį. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 11 14, 17:53)
Kažkodėl už tą "nedarbą" namų šeimininkėms ir auklėms algas moka. 30 eur buto sutvarkymas už kartą, 500 eur pabuvimas su vaiku už mėnesį.  wink.gif

kai tai darai kitiems, kurie samdo, tai yra darbas, kai darai sau ir savo šeimai - gyvenimas. Maniau - tu nuovokesnė.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 15, 00:34)
kai tai darai kitiems, kurie samdo, tai yra darbas, kai darai sau ir savo šeimai - gyvenimas. Maniau - tu nuovokesnė.


Mes su vyru tos nuomonės, kad tai - darbas, ir, jei negalime nusisamdyti žmogaus, kuris tą darbą padarytų, dalijamės jį abu.
Bet sutinku, būna šeimųu, kuriose moteriai gyvenimas yra vaikai-namai- virtuvė, o vyrui gyvenimas - draugai, telikas, miegas. bigsmile.gif
Atsakyti