Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų Nr. 5

QUOTE(Zemgulė @ 2012 08 23, 16:38)

laba diena, jei leisit išsakyt savo nuomonę- tai čia paprastos pynės 2x2 arba 3x3, 4x4 pasirinktinai, tik jos skersuojamos mezgant, kaip čia išsireikšt geriau g.gif - krypsta vienos kairėn kitos dešinėn. Praeitą žiemą man padėjo forumietės su tuo reikalu- prieš pynę reikia arba sumegzt dvi, o už pynės uždėt papildomą akį (pasirinktinai ) arba pirma uždėt, o už pynės sumegzt, priklausomai nuo to, į kur norit kad raštas kryptų. Labai nesudėtinga viskas. ir per viduriuką raštą susižiūrėt, nes atsirandančią ertmę reikia užpildyti naujomis pynėmis. Man patogiausia tokius raibumus virbalais su valu megzt, ir ant kūno gražiau guli, ir siūt nereik,o ir raštai gražiai žiūrisi, tik pynėm eiles reikia skaičiuot. Ir dar- aš mezgiau pynėmis, kur nereikia kryžiuoti nieko, tai plonesnis mezginys gaunasi, gražiai gula ( jei įdomu https://picasaweb.go...618983/Koliazai mano pynės raštas ir vizija kaip turėjo būt, o gavosi http://public.fotki....ais/rudoji.html , na darbo esmė ta pati, manau- vienur sumezgi, kitur uždedi (persukta akimi, tada nesimato skylės uždėjimo), ir krypsta pynės kur tik nori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 23 rugpjūčio 2012 - 18:46
QUOTE(Marmaledas @ 2012 08 23, 17:39)

mazdaug aisku bet neaisku kada kur uzdet okada kur suimt norit kad kairen ar desn kryptu
Atsakyti
na, pvz iš eilės- pirma krypsta / paskui \, tai pirma dvi sumezgu prieš pyne, už pynės uždedu, o sekančiai\ pynei pirma uždedu, už jos- sumezgu.jei neaišku- sakykit, bandysiu kaip nors kitaip išsireikšt ax.gif

gal kitaip surašysiu
jei krypsta /- (o mezgam priešinga rašymui kryptimi) tai pirma sumezgu, o už pynės uždedu akį
jei pynė krypsta\- prieš pynę uždedu, už pynės sumezgu.
Taip galima pynes kraipyt kaip tik norit. Jei sumezginėsit dažnai- pasvirimo kampas bus didesnis, jei rečiau- statesnis, tai siūlau bandinį pasidaryt dėl visa ko ( man gerai buvo kaitaliot toj eilėj kur sukeitimas)
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 08 23, 18:00)
na, pvz iš eilės- pirma krypsta / paskui \, tai pirma dvi sumezgu prieš pyne, už pynės uždedu, o sekančiai\ pynei pirma uždedu, už  jos- sumezgu.jei neaišku- sakykit, bandysiu kaip nors kitaip išsireikšt  ax.gif

gal kitaip surašysiu
jei krypsta /- (o mezgam priešinga rašymui kryptimi) tai pirma sumezgu, o už pynės uždedu akį
jei pynė krypsta\- prieš pynę  uždedu, už pynės sumezgu.
Taip galima pynes kraipyt kaip tik norit. Jei sumezginėsit dažnai- pasvirimo kampas bus didesnis, jei  rečiau- statesnis, tai siūlau bandinį pasidaryt dėl visa ko ( man gerai buvo kaitaliot toj eilėj kur sukeitimas)

labai labai jum ačiū viskas gaunas 4u.gif
net pagerejo nes jau galvojau ka reiks klientei sakyt jai taip ir nerasiu kaip megzt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemgulė @ 2012 08 23, 19:23)
labai labai jum ačiū viskas gaunas  4u.gif

4u.gif lauksim rezultato, smalsu kaip išėjo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal patartumėt,ką galima numegzti nunerti iš tokių siūlų?megztukas ar panašiai domintų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIKIENĖ: 23 rugpjūčio 2012 - 22:12
man Jūsų pasirinkti siūlai megztukui ar pan. dideliam rūbui per margi schmoll.gif blush2.gif labai jau greitai keičiasi spalvos, ar ne geriau http://www.midara.lt/wool-jazz.htm , jei jau margų norisi? Nebūtinai tokių, yra ir kitų gamintojų, kitokių spalvų spalvelių, ir bus minkštesni nei Jūsų pasirinktieji, ir dar spėsit kokį vienspalvį lopą išmegzt, tinkamesni jei norite raštuotai megzti. Jūsų pasirinktais siūlais tai nebent lygiu raštu megzt, nes nesimatys kitų raštų, na ripsas nebent.
O gal klystu g.gif , būtų įdomu ir kitų nuomonę išgirst šiuo klausimu
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 08 23, 23:11)
Sveikos 4u.gif
gal patartumėt,ką galima numegzti nunerti iš tokių siūlų?megztukas ar panašiai domintų



QUOTE(Marmaledas @ 2012 08 24, 00:57)
man Jūsų pasirinkti siūlai megztukui ar pan. dideliam rūbui per margi  schmoll.gif blush2.gif  labai jau greitai keičiasi spalvos, ar ne geriau http://www.midara.lt/wool-jazz.htm  , jei jau margų norisi?

Mano patirtis tokia:
mezgiau iš wool-jazz ten 100% vilna, man duria, vaikams tuo labiau. Raštas išėjo ne perdaug margas, gražus. Mezgiau lygiuoju, nes pynės ir t.t. tik primargina ir taip margą daiktą.

o superwash siūlus aš labai mėgstu thumbup.gif , gerai plaunasi, minkšti, nesiburbuliuoja. Tik aš mezgiau ne iš Midaros, o kitos firmos.

Turiu foto megztuko, kur margi siūlai buvo derinti su vienspalviais juostomis.
Vėliau jei rasiu, įdėsiu foto
Atsakyti
Margiukai
Liemenė

Bolero

Megztukas

Medvilnine tunika

ar jums rodo ? Sukėliau nauju būdu, tai įdomu ar matot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garmina: 24 rugpjūčio 2012 - 08:00
rodo,bet nuotraukos mažos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2012 08 24, 07:58)
Margiukai

ar jums rodo ? Sukėliau nauju būdu, tai įdomu ar matot

tikrai klydau, vat ką reiškai tinkamas modelio parinkimas wub.gif
rodo, viskas gerai, aiškiai, ryškiai, normalaus dydžio foto thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turit tokia ar panasia geles schema? Aciu
user posted image
Atsakyti