Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų Nr. 5

Pursliukas,

Taigi nuemus paveiksleli ir paskaicius toliau,galima paskaityt kaip megzt ir yra nuoroda pas rusaitescia
ir angliskai
cia.
Atsakyti
pagalbos!!!! imeskit-paaiskinkit prasau kokia schema kaip ismegzti apykakle liemenei?
ir kaip apskaiciuoti-zinoti,kada ja reikia pradet ismezginet? as katik ismezgiau rankoves ir dar plius 2eilutes i virsu.

nepykit jei klausimas ir durnai nuskambejo,taciau pirmas rimtas mezginys doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2012 08 16, 16:46)
Pursliukas,

Taigi nuemus paveiksleli ir paskaicius toliau,galima paskaityt kaip megzt ir yra nuoroda pas rusaitescia
ir angliskai
cia.

aciu buvau nepastebejus kad galima nemokamai atsisiust aprasyma, nes issaugojau schemas o jos neisidydin doh.gif anyway ACIU
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2012 08 16, 16:44)
aciu buvau nepastebejus kad galima nemokamai atsisiust aprasyma, nes issaugojau schemas o jos neisidydin doh.gif anyway ACIU


Visos schemos didinasi,tik reikia moket,kaip g.gif ax.gif

Papildyta:
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 08 16, 16:41)
pagalbos!!!! imeskit-paaiskinkit prasau kokia schema kaip ismegzti apykakle liemenei?
ir kaip apskaiciuoti-zinoti,kada ja reikia pradet ismezginet? as katik ismezgiau rankoves ir dar plius 2eilutes i virsu.

nepykit jei klausimas ir durnai nuskambejo,taciau pirmas rimtas mezginys doh.gif  blush2.gif

V formos apykakles mezgimas cia
ir cia
Atsakyti
labai aciu,bandysiu megzt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
nusprendžiau savo berniukyčiui numegzti tokį megztuką
Prašau pagalbosuser posted image Uploaded with ImageShack.us]iššifruoti šį raštuką[/URL]
Jis nesudėtingas,bet nežinau va pavyzdžiui kaip tą"/" išmegzti,kaip ten akį persukt ir kas tas kablys ilgas.Kaip jį padaryt?Padėkit kas galit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIKIENĖ: 16 rugpjūčio 2012 - 22:14
Tomiene, didelis ačiū aciuks.gif
Atsakyti
gal kuri turit šaliko-gobtuvo, bet su sagutėmis priekyje schemukę ar aprašymą? ax.gif
Atsakyti
Mikiene, paveiksliukas labai mažas, bent man jis nepasididina, tai sunku įžiūrėt, ką reiškia tie simboliai...
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2012 08 17, 10:28)
Mikiene, paveiksliukas labai mažas, bent man jis nepasididina, tai sunku įžiūrėt, ką reiškia tie simboliai...

vienas man nesuprantamas "/" o kitas toks kablys kaip vienetas apverstas.Vyras atspausdins aprašymą jei perskaitysiu pati bus gerai,nes dabar ir man per mažas kad suprasčiau.Maniau gal kuri esat mačius jau tokį ar bent tokius ženklus žinot smile.gif
Atsakyti
mergaites, ar galit kas nors padeti aprasyti toki rastuka arba kazka panasaus?
na kad butu nesudetingas kiaurarastis, bet ne schema, o zodziais paaiskinta, kad darom ta ir ta... nemoku schemu skaityt blush2.gif

user posted image

ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deima_Di @ 2012 08 17, 11:02)


http://rankdarbiai.ucoz.com/
Prisiregistruok ir rasi aprašymą 4u.gif
9 psl.raštas ,,Bangos,, smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarskaliukas: 17 rugpjūčio 2012 - 11:39