Įkraunama...
Įkraunama...

2003 rudeninukų užeigėlė

QUOTE(Astuliukas @ 2012 08 17, 10:40)
g.gif  kokių foto  blush2.gif galiu įkelti  ax.gif


Kokių nors. Ir tema bus gyvesnė ir akis kur paganyti... 4u.gif

Kaip sekasi mokyklai ruoštis?
Maniškė jau laukia mokyklos. Vakar savo mokytojai laišką rašė, bet man neparodė. biggrin.gif
Jau pradėjo eiti sportuoti. Pratinamės prie tvarkaraščio rutinos. O tai vasarą visai tik vėjai galvoje liko... Na, kokias 6 knygas per vasarą perskaitė. Tai nežinau, daug ar mažai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 22 rugpjūčio 2012 - 07:04
Keletą nuotraukų įkelsiu. Palangės mano dekoruotas grožis, o fotkino Ewa wub.gif buvo Marinistinė fotosesija smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(milereta @ 2012 08 22, 08:04)
Kaip sekasi mokyklai ruoštis?

Na, kokias 6 knygas per vasarą perskaitė. Tai nežinau, daug ar mažai.  smile.gif


mes dar nesiruošiame, aš pažiūrėjau, kad daug ką turime, tai panaudosim iš atsargų, o kitką supirksiu kitą savaitę.
6 knygos per vasarą yra daug manau, na nebent jos plonos smile.gif mes sugebėjome perskaityti tik 1 knygą doh.gif pas mus taip yra, jei aš užsiimu, tai tada dar vyksta kažkokie mokymo procesai, o daugiau tai niekam to nereikia, dar plius visą vasarą pas senelius pabuvo, tai kiek ten telefonu gali priprašyti, kad skaitytų ar rašytų doh.gif. Na savaitgalį jau grįžta, tai skaitysim ir rašysim smile.gif ir aišku bandysim jau į miegojimo ritmą tilpti smile.gif
Atsakyti
Sarunas perskaite 3 knygas, as manau, kad mazai, bet daugiau nebuvo jegu priversti bigsmile.gif Sarase buvo apie 20 knygu, tai ju klaseje manau tikrai bus vaiku perskaiciusiu viska. Bet parase kelis diktantus praeita savaite su mociute, dailyrastis sakyciau suprastejo.

Mokyklai dar nesusiruoseme, nes parduotuvese nebuvau paskutiniu metu visai. Manau viska nupirksiu per viena diena ax.gif

Buziaka, mintis surinkai auksines 4u.gif Tik i LT su visam as grisiu metais veliau nei rasiau anksciau... matyt 2013 rudeni, bet gal net nespeliosiu, bet faktas, kad ne si rudeni. mirksiukas.gif

Atsakyti
Baltupyte, auuu kur dingai g.gif Ko i zinute neatsakai, taigi siandien meetas 16 val!
Atsakyti
QUOTE(Jure @ 2012 09 01, 09:12)
Baltupyte, auuu kur dingai g.gif Ko i zinute neatsakai, taigi siandien meetas 16 val!

Ne, nu šakės...
Dabar tik pamačiau, kad žinutė sena pas mane až, retai beprisijungiu ...Jaučiu, mano mergos jungėsi kada prie sm... Taigi žinojau, kad lyg ir turėtų būti meetas, bet va kaip... unsure.gif
Lauksiu reportažo, būtinai įdėkit foto, taip seniai visų nemačiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės ir berniukai, su rugsėjo 3-iąja 4u.gif bigsmile.gif

Ar pas visus šiandien šventė, gal kas šeštadienį jau buvot? Aš tai apsižioplinau su Guodos sarafanu, reikia rengtis, neįkvepia vaikas doh.gif Tai ėjom su tamsiai mėlyna suknele, neiškrito iš konteksto doh.gif Šiandien mokyklos sandėly nupirkau kažkokį dėvėtą didoką, o kas daryt, nežinia, kada naują pasiūtų, be to girdėjau daug nusiskundimų ta Žirmūnuose esančia siuvykla, daug vaikų negavo uniformų doh.gif


Nekantriai laukiam susitikimo nuotraukų ar bent apyrašo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Su rugsėjo 3-čiąja tikrai lotuliukas.gif
Kaip kažkur šiandien girdėjau, švenčiame rugsėjo pirmą jau trečia para lotuliukas.gif

O man šiandien šakės buvo su pėdkelnėm doh.gif Nupirkau Reditai baltas kapronkes, parašyta 135-146, vaikas apsimauna, jai iki kelių. sako: mama man per mažos! O man isterija ką daryti doh.gif tai ieškojome iš turimų atsargų. Gerai, kad radome doh.gif . Bet užtat tos netikusios pravertė Justei, jai kaip tik šiandien buvo lotuliukas.gif

Mums pasisekė su uniforma, pirkome padėvėtą, bet nenudėvėtą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astuliukas: 03 rugsėjo 2012 - 17:21
Labas vakaras, visas su naujais mokslo metais 4u.gif mirksiukas.gif
Buziaka, šaunuolė, ir kada Tu spėji doh.gif
Astuliuk, nuotraukos fantastiškos.. wub.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutės
Žiūriu, visai apmirusi mūsų tėmelė.. Visos vaikų gimtadieniams ruošiasi turbūt smile.gif Mes jau vakar atšventėm pagaliau-dabar ramu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiparise @ 2012 10 02, 12:05)
4u.gif Sveikutės
Žiūriu, visai apmirusi mūsų tėmelė.. Visos vaikų gimtadieniams ruošiasi turbūt smile.gif Mes jau vakar atšventėm pagaliau-dabar ramu  doh.gif

smile.gif Sveikinam su gimtadieniu 4u.gif
Gal gali papasakoti, ką darėte - labai smalsu. blush2.gif
Maniškė tai namuose nori švęsti. doh.gif Tai nežinau kaip bus, kai pradės skaičiuoti, ką nori pasikviesti. biggrin.gif Pas mus standartinis 3 kambarių butas, senos statybos, o paprastai dukra prisikviečia apie 15 vaikų... cool.gif
Mūsų gimtadienis gruodį, tai semsimės patirties iš visų šventusių prieš... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 02 spalio 2012 - 14:53
laba dienukė,

nu mamukai jau visai, kas kur sau biggrin.gif
EWA jau kitoje temoje, ech nebeliko mūsų chebros, kur jakuška, kaip pasiilgau aūūūūūūūūūūūū unsure.gif

nu atgaivinkim aaaaaa biggrin.gif

va įdėsiu savo bičiuko ir bičiukės foto, kad būtų įdomiau biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 09 spalio 2012 - 12:49
Vilmuke, labai grazu 4u.gif

Tik taip retai cia ilendu, kad va tik dabar pamaciau...
Atsakyti