Įkraunama...
Įkraunama...

Skvošas

Sveikos,labai noriu isbandyti skvosa..Atrodo sis sportas labai aktyvus ir ivairiapusis. Gal, kuri bandete? ar nera per daug sunku mot.? kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
Aš vieną kartą žaidžiau su savo draugu. Nėra sunku, tik reikia pasirinkti savo fizinį lygį atitinkantį partnerį 4u.gif
Partneris turbūt ir nulemia žaidimo sunkumą: su pradedančiu žaisti bus lengva, o su tuo, kuris žaidžia jau ilgai, yra stiprus fiziškai - pradedantysis nepatemps 4u.gif
Atsakyti
Mano draugas nesutinka su manimi zaisti sako,kad po 5 minuciu griusiu is nuovargio smile.gif
Atsakyti
Mes kazkada su vyru karta zaidem, labai patiko, visi raumenys dirba, kita diena vos paejom, tad jei butu galimybe, tikrai eiciau.Sekmes
Atsakyti
zaidem su drauge ir treneriu. labai patiko, na tiesiog labai. net rakete gera pirkau smile.gif
manau kazkada pasirysiu vel skvosui smile.gif tik labiausiai noreciau su treneriu, nes karta kai atejom dviese su drauge pasizaist, tai kazkaip labai jau daznai leidom sau pertraukeles papliurpimo blush2.gif o siaip tai didziausia man problemele kad brangiai gaunas... bet siaip tai sis sportas man thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patinka sis sportas:) ir tikrai tinka moterims! nes ypatingai dirba koju, sedmenu raumenys! o dar jei su treneriu treniruote, tai taip pavaiko, kad JAUTI, jog turi raumenuku dailiosiose vietose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neonine: 30 rugpjūčio 2012 - 09:54
o kur jus einate su treneriu? Kokia kaina buna jo uz viena h? gal koki treneri rekomenduotumet?
Atsakyti
QUOTE(godsister @ 2012 08 30, 12:24)
o kur jus einate su treneriu? Kokia kaina buna jo uz viena h? gal koki treneri rekomenduotumet?



Ejau i SEB arena pas Manta. Toks jaunas vaikinukas. Kainavo nemazai -60lt uz val.
+dar sales nuoma..
Atsakyti
hm reikia pradeti ieskoti partneres,kuri leistusi i tokia avantiura ;D
Atsakyti
As pusmeti lankau skvosa SEB arenoj su drauge karta i savaite. Labai smagus uzsiemimas, o ir kainuoja nedaug. :-) Noreciau dazniau nueiti, bet du vaikuciai tai reikia prie vyro galimybiu derintis. doh.gif
Atsakyti
man labai patinka squash'as smile.gif bent man net nesijaucia, kad sportuoju, atrodo siaip smagiai laika leidziu ir tiek (tiesa sakant as net ir taisykliu nezinau) labaii intensyvi apkrova eina uzpakalio ir slaunu raumenims, kita diena ne tik vaikscioti sunku, bet atrodo, kad ir sedint prie kompo reikia tuos raumenis naudoti smile.gif
man dar didelis pliusas tas, kad galima ir be partnerio eiti ir kamuoliuka musineti, cia jei kam reikia praktikuotis
Atsakyti
Ar yra žaidžiančių skvošą Vilniuje?
Gal kas ieško kompanijos?
Atsakyti