Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

wow koks puikus darbelis su meskiukais wub.gif va cia tai laiko ir kantrybes kainavo daug - kiek daug atspalviu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2012 08 08, 10:47)
Bandymas ant balto lino. Labai smulkus kryziukai  blink.gif  10 kryziuku i 1cm,. Siuvinejau viena gija smile.gif Nesugadinciau jei issiuvineciau vardus  g.gif


Kruopštus darbelis, tik mano manymu rėmas nelabai tinamas jam blush2.gif

QUOTE(Dandelion fuzz @ 2012 08 08, 16:54)
O štai išplautas ir išlygintas jau  4u.gif


Nuostabų darbelį turėsi wub.gif Man tokie darbai iš tų kategorijos, kurie gali keliaut iš kartos į kartą wub.gif
Atsakyti
Kokie meškinai wub.gif wub.gif Kiek spalvų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2012 08 08, 08:47)
Bandymas ant balto lino. Labai smulkus kryziukai  blink.gif  10 kryziuku i 1cm,. Siuvinejau viena gija smile.gif Nesugadinciau jei issiuvineciau vardus  g.gif


Manau tikrai ne, bet tai čia kaip kam patinka smile.gif

QUOTE(Dandelion fuzz @ 2012 08 08, 14:54)
O štai išplautas ir išlygintas jau  4u.gif


Oi kokie faini thumbup.gif Labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 08 08, 21:48)
Kruopštus darbelis, tik mano manymu rėmas nelabai tinamas jam  blush2.gif
Nuostabų darbelį turėsi  wub.gif  Man tokie darbai iš tų kategorijos, kurie gali keliaut iš kartos į kartą  wub.gif


ačiū mirksiukas.gif

QUOTE(cindy @ 2012 08 08, 22:06)
Kokie meškinai wub.gif  wub.gif  Kiek spalvų? rolleyes.gif


Ačiū smile.gif atrodo 36 spalvos buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 08 08, 14:54)

jeigu aida 16  tai 10x10 langelių ant medžiagos užims  1,6cm  x 1,6 cm  4u.gif
Jei aida 18 dydžio tai  1,4 cm x 1,4 cm  4u.gif

gal supratote mane  blush2.gif  4u.gif
DVI kokie paukštukai  wub.gif


Mano 16ta aida,supratau dekui 4u.gif beeet,dabar toki kvaila klausima turiu,pradejau siuvineti,atskyriau dvi gijas,ir vat klausimas,ar perverus per adata tas dvi gijas, reikia dvigubu siulu siuvineti ar viengubu? Ar man tik atrodo taip ar tie kryziukai tokie storesni gaunasi? Gal kad as cia senai besiuvinejau man tokie atrodo stori? blush2.gif Ar visgi viengubu siulu reikia siuvineti doh.gif nes kazkaip besiuvinejant atrodo stori tie kryziukai...na jei kas supratot lauksiu atsakymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 08 08, 20:48)
mano manymu rėmas nelabai tinamas jam  blush2.gif

Vadinasi su turimu neissisuksiu ax.gif
Atsakyti
meilybė tie meškiukai, tarsi gyvai susodinti, šaunu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū dar kartelį 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Labai gražūs darbeliai. wub.gif
o norėčiau sužinoti jei užsisakyčiau koki darbeli išsiuvinėtu man kuri? aišku už tai sumokėčiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 09, 08:54)
Mano 16ta aida,supratau dekui  4u.gif  beeet,dabar toki kvaila klausima turiu,pradejau siuvineti,atskyriau dvi gijas,ir vat klausimas,ar perverus per adata tas dvi gijas, reikia dvigubu siulu siuvineti ar viengubu? Ar man tik atrodo taip ar tie kryziukai tokie storesni gaunasi? Gal kad as cia senai besiuvinejau man tokie atrodo stori?  blush2.gif Ar visgi viengubu siulu reikia siuvineti  doh.gif nes kazkaip besiuvinejant atrodo stori tie kryziukai...na jei kas supratot lauksiu atsakymo  biggrin.gif


aš tai visada imu iena giją.. ją perlenkiu per puse ir tada įveriu į adatą ax.gif 4u.gif gale būna kilpelė su kuria lengva užtvirtinti siūlą 4u.gif
va taip
user posted image

ir paskui gaunasi kad siuvinėju su dviem siųliukais..
va kaip čia:
user posted image

QUOTE(Gabriell_ @ 2012 08 09, 11:16)
sveikos 4u.gif 
Labai gražūs darbeliai. wub.gif 
o norėčiau sužinoti jei užsisakyčiau koki darbeli išsiuvinėtu man kuri? aišku už tai sumokėčiau.  4u.gif


yra rankdarbių temoje skelbimų ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Jei darbelis butu idomus, grazus tai gal ir padeciau biggrin.gif tik laukt reikia ilgai smile.gif
Atsakyti