Įkraunama...
Įkraunama...

Mano lieknėjimo istorija

SVEIKOS smile.gif sveriau 65.3kg,ugis 172cm,normalus svoris smile.gif bet mano tikslas sverti 58-59kg(nu daugiausiai 60kg) tiek kiek sveriau pries du vaikucius smile.gif esu labai didele smalize ir mesaede smile.gif taigi nusprendziau GRIEZTAI imtis dietos,nes dar poilsine kelione neuzkalnu,noriu graziai atrodyti SAU smile.gif galiu is karto pasakyti,pirma savaite galvojau NUKVAKSIU doh.gif be mesos ir saldumynu.... bet kuo toliau tuo lengviau,ir visai ju jau nenoriu!!! smile.gif ir beto,kiekviena diena uzlipdama ant svarstyliu pamatau vis tuos pacius krentancius skaiciukus -200gr smile.gif nei daugiau nei maziau,gal ir gerai kad po nedaug krenta,gal nesugrys tada jie smile.gif na va,parasysiu savo dietele jum gal katra atsitaikysit smile.gif
PUSRYCIAI: 2 kietai virti kiausiniai (be nieko) 140 kcal ir siltos arbatos (be cukraus) 0 kcal ,
Priespeciai : juodos kavos puodelis(taip pat be cukraus) 0 kcal ,
PIETUS: 250gr kefyro apie 200 kcal ir 3 agurkai sutarkuoti 26kcal ,
Pries vakariene: nektarinas 2vnt apie 140 kcal ,
VAKARIENE: vaisinis jogurtas 200gr 168 kcal ir selenu idedu apie 3gerus saukstus 12kcal ,
Po vakarienes: obuolys 60 kcal ir per visa diena daug vandens geriu
= 746 kcal (+ - ) per diena gaunasi smile.gif JOKIO ALKOHOLIO!!!! zinoma ne kekviena diena ta pati valgydavau,nes butu ziauriai atsibode!!! dar valgydavau siuos produktus:


CUKINIJA su trupciu prieskoniu kepta ant grilines keptuves 200gr apie 6-7 griezineliai 34 kcal ,
SRIUBOS bliudelis (rugstynes,spinatai ir bulve)(ar siaip kokia darzoviu) bet be riebalu!!! apie 250 kcal ,
SPARAGINES PUPELES is pradziu apverdu,o tada ant grilines keptuves pakepu su saukstu aliejaus suvalgau apie 300gr 62 kcal +aliejus nzn kiek kcal turi saukste blush2.gif
Galite ir pacios kazka nekoloringesnio isitraukti i meniu smile.gif
Stengiuosi per diena nevirsyti 1000 kcal ,cia ka surasiau tik pati pradzia,o veliau pereisiu ir prie mesos virtos,ir kosiu smile.gif ,net veidas sviezias svarus atrodo nuo darzoviu bei vaisiu smile.gif o beto kai karsti,geri orai tai nieko ir sotesnio nesinori,o kaip veliau bus tai kaip smegenine palieps smile.gif bet geriausias KAIFAS yra tas,kad kiekviena diena vis lengveji ir lengveji... smile.gif
per savaite ir dvi dienas numeciau 3 kg thumbup.gif
tai va,tokia ta mano dieta smile.gif

Atsakyti
Negalėjau ir aš nepasisakyti 4u.gif Esu labai nustebinta tokiais dalykais kuriais anksčiau VISIŠKAI netikėjau. Nuo senų laikų buvau "savo svorio sekimo ir kontroliavimo fanatas". Mano didžiausias svoris buvo nedidelis 56 kg, bet visada buvau minkštute mergaite(niekada nesportavau) su gelbejimosi ratuku ant pilvo, del kurio niekaip nebegalėjau pastaruosius kelis metus isisprausti į trumpa , bambą dengiančią maikutęsad.gif ir dėl to kartas nuo karto ty kelis kartus per menesi stresuodavau, kankindama save bado ir nebado, bet ivairiomis dietomis iš įvairių įvairiausių svetainių, kurios mane kelioms dienoms priartindavo prie sekmes ir vel per "PMS" ar apsirijimo priepuoli bloksdavo atgal blink.gif Nepanikavau perdaug dėl nesamo ansvorio, tiesiog , mes mergaitės, visada norime atrodyti nerealiai ir jeigu kažkas nepavyksta griaužiamės, o aš matai iš sportuojančių mergaičių tik juokdavausi, sakydama kokios jos nelaimingos ir kaip as be sporto islaikau tooookią figūrą drinks_cheers.gif Taip , labai mėgau pavalgyti blush2.gif ir daug ..Mano režimas susidėjo iš dviejų dalykų:pietus kavinėje ir vakarienė arba kebabas arba pica arba alus arba visa tai kas sotu blush2.gif Na va besidziaugdama kiek as cia rynu ir kaip nestoreju , save tik klaidinau.
Rasau vaizdziai tik todel, kad būtent taip viskas ir atrodė verysad.gif Pastovus dietu keitimas, nedavalgymas, persivalgymas ir stresas"o kaip as atrodysiu mane tikrai isvargino. Taip, as neatrodziau blogai, ir manau , dauguma mergaiciu mane pasmerktu sakydamos, kad tokio svorio jos noretu koki turejau tada ir kad man galvoje pasimaišė. Iš dalies sutinku ir pritariu, bet kiekvienas juk grožį suvokiame skirtingai ar ne? ax.gif Tam ir yra mano sėkmės istorija parašyta čia, kad pasidalinčiau tikra sėkmės istorija, kuri mane išvadavo nuo visų mano "svorio kliedesių". lotuliukas.gif
Na va, grįžau iš atostogų Palmoje visa švytinti, apsvalgiusi ir galvoju kaip čia man dabar grįžti atgal i savo buvusį svorį, kaip subalansuoti savo grozi matai, nes nuotraukos rodo , kad jau ryškiai persistengiau. Turėdama kelias laisvas dienas po atostogu sedėjau internete ir ieškojau "naujos stebuklingos dietos"groziui atstatyti ir netyčia užklydau į vieną puslapį, kuriame pradėjau skaitinėti apie sporto naudą ir visa kitas nesamones, mitybos, jos reguliarumo svarbą, na vz tai, kas man kėlė skeptiškas emocijas. Bet..kazkodel negalėjau nustoti skaityti ir vis skaičiau skaičiau apie sporta, jo naudą, raumenukus, negriztantį svori...(mintyse vis atsimindama kaip mano mama sportavo ir iki šiol nerealiai atrodo)tada radau asmeninio trenerio paslaugas teikiančio žmogaus puslapį ..ir kažkodėl nutariau pabandyti. Tikrai nežinau kodėl, ir kas mane ten nuvarė blink.gif Na vienu žodžiu įsijaučiau ir pabandžiau. Ir ką gi..šiandien gyvenu visiškai kitą gyvenimą, negaliu patikėti, garsiai apie tai niekam nesakau, nors visi mato, esu energinga, nebegalvoju apie svorį, sveriu tiek kiek noriu, be jokių stresų ir ...sportuoju blush2.gif valandą per dieną labai intensyviai. Sveriu 51 kg, valgau pagal asmeninio trenerio man sudarytą mitybos planą, kuriame viskas keikvieną dieną sustyguota taip, kad tai ne tik manęs nevargina, bet aš esu laiminga, kad savo kūno neapkraunu jokiais nereikalingais maisto produktais, nes mityboje mano yra visko tik tiek kiek reikia, baltymų, angliavandenių ir riebalų.Esu nepriklausoma nuo maisto, sportuoju pagal sudarytas treniruotes, smile.gif raumenukai ryškėja, o terneriui DIDELIS DĖKUI :bigsmile:Uz motyvaciją, už teisingą kelią ir už mano savijautą, kuri verta milijono. Papasakojau viską labai paprastai, bet smulkiau savo sėkmės istorija pasidalinsiu jei tik kažkam bus įdomu:ir mityba ir pratimais ir gera nuotaika:)

QUOTE(realax @ 2012 08 08, 14:46)

TAIP IR TOLIAU thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(realax @ 2012 08 08, 14:46)

746 kcal (+ - )  per diena gaunasi



Per mazo kaloringumo dieta pasirinkote. Organizmas pripras prie tokio rezimo ir vos pradejus daugiau valgyti viskas eis i kuna, nes medziagu apykaita bus suletejusi ( butent del mazo kaloringumo dietos). Organizmas juk bando prisitaikyti, jam atrodo, kad jus uzklupo badas wink.gif
Atsakyti
Tai va aš taip pat norėjau paklausti - ar tai visam gyvenimui?
Atsakyti
QUOTE(realax @ 2012 08 08, 14:46)

PUSRYCIAI: 2 kietai virti kiausiniai (be nieko) 140 kcal  ir siltos arbatos (be cukraus) 0 kcal ,
Priespeciai : juodos kavos puodelis(taip pat be cukraus) 0 kcal ,
PIETUS: 250gr kefyro apie 200 kcal ir 3 agurkai sutarkuoti 26kcal ,
Pries vakariene: nektarinas 2vnt apie 140  kcal ,
VAKARIENE: vaisinis jogurtas 200gr  168 kcal ir selenu idedu apie 3gerus saukstus  12kcal ,
Po vakarienes: obuolys 60 kcal  ir per visa diena daug vandens geriu
= 746 kcal (+ - )  per diena gaunasi  smile.gif  JOKIO ALKOHOLIO!!!! zinoma ne kekviena diena ta pati valgydavau,nes butu ziauriai atsibode!!! dar valgydavau siuos produktus:


O ar jūs paskaičiavote, kiek gaunate, o ir ar iš vis gaunate vitaminų, mikroelementų? Ar jums jūsų sveikta visai nesvarbi?
Tokį maisto apribojimą, manyčiau, galima taikyti gal 1 savaitę, na max 2 savaites, nes po ilgesnio laiko jūs nepavilksite kojų, kraują atstatinėti tiktai nėra lengva...
Atsakyti
QUOTE(inavn @ 2012 11 21, 13:28)
Tai va aš taip pat norėjau paklausti - ar tai visam gyvenimui?

dieta, tiksliau mitybos įpročiai turi būti visam gyvenimui. Esu liekna ir niekad nesilaikau jokių dietų. Bent jau taip maniau kol nepabendravau su apvalutėmis, pamačiau kiek ir ko jos valgo. Tada supratau kad mano maitinimosi stilius joms būtų griežta dieta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2013 01 11, 08:10)
dieta, tiksliau mitybos įpročiai turi būti visam gyvenimui. Esu liekna ir niekad nesilaikau jokių dietų. Bent jau taip maniau kol nepabendravau su apvalutėmis, pamačiau kiek ir ko jos valgo. Tada supratau kad mano maitinimosi stilius joms būtų griežta dietamirksiukas.gif

gal galima plačiau papasakoti, norisi labai labai supykti ant savęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inavn @ 2012 11 21, 12:28)
Tai va aš taip pat norėjau paklausti - ar tai visam gyvenimui?

Labai geras klausimas thumbup.gif į kurį paprastai neatsakoma wink.gif
Tam, kad būtų kaip sakai "VISAM GYVENIMUI" reik paprasčiausiai naujai pažvelgti į savo asmeninės mitybos ypatumus ir juos tinkamai pakoreguoti. Rekomenduoju. Nes gal paprasčiausiai šeimyninės mitybos tradicijos, įpročiai ir kiša koją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 06 kovo 2013 - 12:29