Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 10, 18:59)
melynas ar baltas man artodo siteiktu pakabai lengvumo.

...šiaip mano temoj yra priežastis, dėl ko būtėnt ruda juostelė smile.gif
Ačiū 4u.gif
Ernesta1234...gražus komplektus...ačiū už man skirtus žodžius.. 4u.gif ...murziną komplektėlį būčiau dariusi kiek kitaip, bet ir taip gerai žiūrisi


rug_rele irgi patiko dėžutė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 rugpjūčio 2012 - 18:04
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 10, 17:59)
ernestos komplektukas idomus. Noriu paklausti, ar tas veidrodis senovis?


O kas yra senovinis? Anyta laikė sandėly užkištą ir nenaudojamą (kaip supratau iš jos jaunystės laikų), tai paėmiau ir prikėliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 08 10, 08:15)
Žmonės gerieji...mergiukai...gal kas turit tokiomis melsvomis gėlėmis iišmargintų servetėlių...reikia ax.gif



Senas Naujas siandien maciau panasias, va nufotkinau:

user posted image

Buvo 2 vnt. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ernesta1234 @ 2012 08 10, 19:04)
O kas yra senovinis? Anyta laikė sandėly užkištą ir nenaudojamą (kaip supratau iš jos jaunystės laikų), tai paėmiau ir prikėliau smile.gif

doh.gif sugadinai grazu, vertinga daikta, apklijavusi servetel ir nudazius...ir ne del tavo darbo kalbu. Bbet kas butu sugadines, kad ir pats geriausias pasaulio dekupazuotojas... Tu galejai ji parduoti suprantanciam zmogui ir nusipirkti kelis naukus dekupazui paruostus veidrodzius... Liudna, kad tokie daiktai patenka I rankas ne tiems, kuriems reikia.
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 10, 19:27)
doh.gif sugadinai grazu, vertinga daikta, apklijavusi servetel ir nudazius...ir ne del tavo darbo kalbu. Bbet kas butu sugadines, kad ir pats geriausias pasaulio dekupazuotojas... Tu galejai ji parduoti suprantanciam zmogui ir nusipirkti kelis naukus dekupazui paruostus veidrodzius... Liudna, kad tokie daiktai patenka I rankas ne tiems, kuriems reikia.

Kazkoks absurdasssssss blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 08 10, 19:33)
Kazkoks absurdasssssss blink.gif

Esi girdejus savoka antikvarinis daiktas?
Atsakyti
Vis uzsuku pasigrozeti Jusu darbukais, visom po 4u.gif man nerealiai grazu dekupazo gaminukai, bet pati bijau meginti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 10, 20:35)
Esi girdejus savoka antikvarinis daiktas?


Ot cia jau per daug Jusu nuomones... 4u.gif
Cia jai brangus daiktas, ka nori su juo ta ir daro.
As prikeliau naujam gyvenimui mociutes skrynia, kuriai virs 90 metu. Aisku ji dabar neatpazistamas pasikeitusi, bet tai vis tiek mano mociutes daiktas, kuris stovi moderniuose namuose, bet inesa savo siluma... Todel man Jusu nuomone siuo klausimu tikrai absurdiska, kodel as turiu parduoti tai kas kadaise priklause mylimam zmogui, kaip sake mano mama, ant tos skrynio mano teta pirma karta su savo busimu vyru pasibuciavo, o as ja turiu parduot?!?!?!? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 10, 19:35)
Esi girdejus savoka antikvarinis daiktas?

Esu,bet dar esu girdejus kas yra taktiskumas:)nesugebejau susitvardyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 08 10, 19:42)
Ot cia jau per daug Jusu nuomones...  4u.gif
Cia jai brangus daiktas, ka nori su juo ta ir daro.
As prikeliau naujam gyvenimui mociutes skrynia, kuriai virs 90 metu. Aisku ji dabar neatpazistamas pasikeitusi, bet tai vis tiek mano mociutes daiktas, kuris stovi moderniuose namuose, bet inesa savo siluma... Todel man Jusu nuomone siuo klausimu tikrai absurdiska, kodel as turiu parduoti tai kas kadaise priklause mylimam zmogui, kaip sake mano mama, ant tos skrynio mano teta pirma karta su savo busimu vyru pasibuciavo, o as ja turiu parduot?!?!?!?  doh.gif

Tokiu daiktu nevalia nei parduoti, nei grazinti. Juos reikia saugoti tokius, kokie yra. Tai istorija. Jei daiktas pasenes, tai tam yra restauratoriai.o atnaujinti neatpazistamai simtmecio senumo daikta yra nesuvokiama, imho. Tai turetu keliati kaip seimos relikvija is kartos I karta...kaip unikalus palikimas, neikainojamas jokiais pinigais. O apklijuoti ji tapetais arba servetelem... Klaikiai gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 10 rugpjūčio 2012 - 19:10
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 10, 18:27)
doh.gif sugadinai grazu, vertinga daikta, apklijavusi servetel ir nudazius...ir ne del tavo darbo kalbu. Bbet kas butu sugadines, kad ir pats geriausias pasaulio dekupazuotojas... Tu galejai ji parduoti suprantanciam zmogui ir nusipirkti kelis naukus dekupazui paruostus veidrodzius... Liudna, kad tokie daiktai patenka I rankas ne tiems, kuriems reikia.


Eikit Jūs gal geriau pasportuoti, nes rankdarbiai nepadeda suvaldyt blogų emocijų mirksiukas.gif

Beje, nei Jūs žinot to veidrodžio amžiaus nei ką, o vat reikia kalbėt nesamones ir viskas. Jam nė 20 metų nėra. Aš pati už jį senesnė biggrin.gif Taip kad reiktų pirma išssiaiškint, o tik po to man pasakoti, kaip aš ką tik sugadinau ANTIKVARINĮ daiktą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesta1234: 10 rugpjūčio 2012 - 19:08
QUOTE(AnAngel @ 2012 08 09, 18:05)
Mergaites, ieskau IHM firmos serveteles, ji berods 25x25 cm.
Tokia:

user posted image



Tokia pirkau RIMI.
Atsakyti