Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

AnAngel -rėmelis thumbup.gif dėžutės žiedeliams gražiai žiūrisi, krikštadėžė Pauliaus beždžionės puiki 4u.gif
SIELONEŠE- dėžutė thumbup.gif 4u.gif
L.M.A -vestuvinis kompektukas išskirtinis ir vienetinis 4u.gif
SAULE 26 -rėmelis kazkaip nesižiūri, kažko trūksta mirksiukas.gif antras darbelis?ten lempos gaubtas???įdomus skeldėjimas, bet paveiklsliukas kodėl toks murzinas?
MAMULE13- šepetys, gražus, trūkiai ryškūs GRAŽU 4u.gif 4u.gif 4u.gif P.S čia vienkomponenčiu sendinta?
SOBIESKA- Mildos dėžutė subtili, viskas suderinta kaip visada 4u.gif 4u.gif 4u.gif
DZIUGA - graziai atlikta kaip skant aukštas lygis smile.gif P.S tik tamsiu spalvų aš nemėgstu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rug_gele: 29 spalio 2012 - 16:37
QUOTE(rug_gele @ 2012 10 29, 17:36)

DZIUGA - graziai atlikta kaip skant aukštas lygis smile.gif P.S tik tamsiu spalvų aš nemėgstu mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif Cia kur skubiai ieskojau vaizdu, tai sis klientes smile.gif rutuliukas apvalus buvo, kitkas padaryta, pageidavimas konkretus - dezute kaip paveikslas, turi visiskai atitikti vaizda spalvomis. Jau Londone padovanota, sake labai patiko, pataike ax.gif

P.s. kazko praleidau ziuriu pagal komentara nemazai darbu, einu ieskot ko nemaciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2012 10 29, 18:36)
AnAngel -rėmelis  thumbup.gif dėžutės žiedeliams gražiai žiūrisi, krikštadėžė Pauliaus beždžionės puiki  4u.gif


Aciu 4u.gif labai malonu jog patiko smile.gif
Sobieskai ir Dziugai po 4u.gif 4u.gif labai faini darbeliai! thumbup.gif
Atsakyti
gražus darbelis L.M.A., ir naujokių neprasti, bet vistik balionėlį atiduočiau Džiugos+ darbui. Man murziai labai patinka 4u.gif
aš tai va niekaip į kompą fotkių nesukeliu, tai neturiu ką ir berodyt biggrin.gif nors kelis darbelius padarius....... persimečiau ant kitų rankdarbių ir pomėgių ax.gif
Atsakyti
Siandien pagaminau smile.gif
user posted image
Atsakyti
pabandysiu įkelti..... pagaminau tokias klasikines pakabėles.

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2012 10 29, 17:36)

MAMULE13- šepetys, gražus, trūkiai ryškūs GRAŽU 4u.gif  4u.gif  4u.gif  P.S čia vienkomponenčiu sendinta?

aciu 4u.gif dvikomponenciu(stambiu), idomu kodel klausiate? atrodo kaip su vienkomponenciu? as dar naujoke, tai idomu....
Atsakyti
QUOTE(Mamule13 @ 2012 10 29, 19:41)
aciu  4u.gif  dvikomponenciu(stambiu), idomu kodel klausiate? atrodo kaip su vienkomponenciu? as dar naujoke, tai idomu....

ne tikrai taip neatrodo
labai dailus skilimas 4u.gif
Atsakyti
SAULE 26 -rėmelis kazkaip nesižiūri, kažko trūksta mirksiukas.gif antras darbelis?ten lempos gaubtas???įdomus skeldėjimas, bet paveiklsliukas kodėl toks murzinas?

Pas mane antras darbelis buvo plastmasinis kiausinis likes nuo saldainiu. O kazin ko truksta ant auksinio remelio?smile.gif
Atsakyti
saule26 man tas remelis kazkaip nesiziuri, toks purvinis kazkoks biggrin.gif , gelytes nerekejo ant tamsaus fono klijuoti.




mano DEKO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akwariuma: 29 spalio 2012 - 20:23
Sveikos

Kokiu groziu temoje yra 4u.gif

Sieloneses dezele nuostabi..
LMA darbelis idomus...ne visai mano skonio, bet graziai ziurisi...
AnAngel bezdzionukai - superiniai
Ir Aviacijos pakabos be priekaistu...Stilingos, paprastos ir skoninigos...
Atsakyti
QUOTE(Mamule13 @ 2012 10 29, 20:41)
aciu  4u.gif  dvikomponenciu(stambiu), idomu kodel klausiate? atrodo kaip su vienkomponenciu? as dar naujoke, tai idomu....


supratau, paklausiau, bet paskui supratau, kad dvikomponentis naudotas mirksiukas.gif man gražu stambūs trūkiai smile.gif

mano šepetys "Orchidėjos"
user posted image
Atsakyti