Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonas dangus

QUOTE(radera @ 2012 12 19, 17:57)
As nepagaunu kampo, kada almai prades sektis. Nes kiek pasiziuriu, o ziuriu i savaite 1-2 serijas, taip ta sene rezga planus pries alma, ir jai vis sekasi juos ivykdyti. Visada sugeba su savo bendrininkais iskaudinti alma ir andresa. Idomu, kiek viso seriju dar like, ir kada prades aisketi senes nusikaltimai?

o dar ta kalėjimo daktarka jai pridarys šunybių su Andresu...ir Viktoriuko vizitas nepraeis be pasekmių
Atsakyti
QUOTE(užkurinė @ 2012 12 21, 17:42)
o dar ta kalėjimo daktarka jai pridarys šunybių su Andresu...ir Viktoriuko vizitas nepraeis be pasekmių


tik nesakykit, kad lauksis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2012 12 22, 02:01)
tik nesakykit, kad lauksis? g.gif

atspėjai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(užkurinė @ 2012 12 22, 07:04)


gryna melodrama biggrin.gif
o ir pagimdys?
Atsakyti
negi niekas nežiūri šio serijalo?O man tai jis labai patinka...Gal kas žino,ar dabar išaiškės,kad Sebastjanas ne Andreso sūnus?
Atsakyti
Man idomu, kiek dar liko, ar dar daug aferu ivyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2013 02 05, 21:49)
Man idomu, kiek dar liko, ar dar daug aferu ivyks ax.gif

ir mane domina,negi jau dabar paaiškės,kad Sebastjanas ne Andreso sūnus?
Atsakyti
QUOTE(užkurinė @ 2013 02 06, 20:22)
ir mane domina,negi jau dabar paaiškės,kad Sebastjanas ne Andreso sūnus?


na kad nepaaiskejo..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2013 02 07, 02:11)
na kad nepaaiskejo..

mačiau...keista.Tai kada viskas išaiškės...o testą padarė ta kalejimo daktarka,matyt.Kad jos dukra gautų Sebą.
Atsakyti
as ziuriu.pradzioj saziningai dabar aki uzmesdama...nervina jau atrodo viskas stoja i savo vietas ir vel trukt is vadziu vel is pradziu doh.gif niekas ten neaiskeja..vis kokia nauja afera..
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 09, 12:00)
as ziuriu.pradzioj saziningai dabar aki uzmesdama...nervina jau atrodo viskas stoja i savo vietas ir vel trukt is vadziu vel is pradziu doh.gif niekas ten neaiskeja..vis kokia nauja afera..

patinka kai tos dvi Lukrecija ir Marijana barasi,šunybes viena kitai daro...o vėliau ir vėl geriausios podruškės.Marijana net slaugys mirštančią Luk.
Atsakyti
QUOTE(užkurinė @ 2013 02 09, 21:22)
patinka kai tos dvi Lukrecija ir Marijana barasi,šunybes viena kitai daro...o vėliau ir vėl geriausios podruškės.Marijana net slaugys mirštančią Luk.

a is kur taip zinai viska? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti