Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai/papildai nėštumo metu

QUOTE(PACELUIKA @ 2014 04 01, 10:18)
Sveikos,
Pries pastojant ir iki dabar tepiau smakro srity geliu Metrosa. Jo sudety yra metronidazolio.
Gal kas turit kokios informacijos daugiau?


As ir turiu panasu klausima. As tepiau Duac geli iki kol suzinojau,kad nescia. Dabar baisu ar nepakenke. unsure.gif
Atsakyti
Merginos, norejau pasikonsultuoti del papildu su folijos rugstimi. Geriau siuos vitaminus beveik metus laiko, turejau viena persileidima, o dbr vel pastojau. Ir dabar nebezinau ka daryti, gerti toliau ar geriau ivis nieko negerti. Po ilgo bandymo pastoti pastojau kai nustojau gerti papildus. Nzn gal cia tik sutapimas. Kaip sako kas per daug tas nesveika. Labai prasau patarimo ir jusu nuomoniu. Aciu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasuole144 @ 2015 04 19, 11:57)
Merginos, norejau pasikonsultuoti del papildu su folijos rugstimi. Geriau siuos vitaminus beveik metus laiko, turejau viena persileidima, o dbr vel pastojau. Ir dabar nebezinau ka daryti, gerti toliau ar geriau ivis nieko negerti. Po ilgo bandymo pastoti pastojau kai nustojau gerti papildus. Nzn gal cia tik sutapimas. Kaip sako kas per daug tas nesveika. Labai prasau patarimo ir jusu nuomoniu. Aciu nestuke.gif

folio rūgštį būtina gert iki 12 savaitės
Atsakyti
Sveikos darbštuolės 4u.gif noriu pasiteirauti, ar nėštumo metu galima ar negalima (nei kiek) gerti Beržo pumpurų arbatos? Turiu problemėlę su druskomis stubure, užspaudžia nervus, tai kiek žinau, beržo pumpurų arbata išvalo druskas iš organizmo efektyviausiai. Tik nesu įsitikinusi ar galima ją gerti. Bijau, kad žirniukui nepakenktų schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, labai reikia jusu patarimu. Nuo ketvirtadienio ziauriai skauda galva, sekmadienio, pirmadienio naktys nemiegotos, dienos irgi;/. Pirmadienį suzinojau, kad laukiuos. Pas ginekologe planuoju eiti apie 7 savaitę, Dėl galvos skausmo šiandien buvau pas seimos gydytoja, bet kai uzsiminiau,kad keturios savaites, sake mazas nestumas ir kad negaliu jokio vaisto (net paracetamolio) gerti. Gal kuriai is jusu gydytoja esant mazam nestumui leido koki paracetamoli ar kt hemeopatinius vaistukus vartoti? Nes sianakt nusimato vel bemiege naktis.. sad.gif Saltis ranksluostis kiek palengvina... bet skausmai ziaurus, pries nestuma tokio stiprumo galvos skausmu nebuvo ka jau kalbant kad siandien sesta diena.
Atsakyti
QUOTE(sirdeleAkk @ 2015 05 12, 17:03)
Merginos, labai reikia jusu patarimu. Nuo ketvirtadienio ziauriai skauda galva, sekmadienio, pirmadienio naktys nemiegotos, dienos irgi;/. Pirmadienį suzinojau, kad laukiuos. Pas ginekologe planuoju eiti apie 7 savaitę, Dėl galvos skausmo šiandien buvau pas seimos gydytoja, bet kai uzsiminiau,kad keturios savaites, sake mazas nestumas ir kad negaliu jokio vaisto (net paracetamolio) gerti. Gal kuriai is jusu gydytoja esant mazam nestumui leido koki paracetamoli ar kt hemeopatinius vaistukus vartoti? Nes sianakt nusimato vel bemiege naktis.. sad.gif Saltis ranksluostis kiek palengvina... bet skausmai ziaurus, pries nestuma tokio stiprumo galvos skausmu  nebuvo ka jau kalbant kad siandien sesta diena.




Sveikute. Na zinok atsimenu ir as siuos laikus, kai nestumo pradzioje isiskausdavo galva ir daryk ka nori, niekas nepadeda doh.gif ir man taip kokius 4-5 kartus buvo per pora menesiu laiko mazdaug. Tai zinau kad man negalejo nieko gerti, bet kai kelis kartus taip isiskaudo kad net "begau i tualeta", nes pykino nuo didelio skausmo tada nebetveriau. Zinau ka reiskia didziulis galvs skausmas tad nebekankindavau saves...Kai isiskausdavo galva gerdavau daug vandens, ar kavos puodeli gurksnodavau (mano itin zemas spaudimas manydavau kad del to isiskausdavo). Stengdavausi ramiai pabuti ir paguleti, bet nei karto nera praejes galvos skausmas, tad po keliu valandu kankinimosi visgi isgerdavau ibuprofeno puse tabletes (nors kiek zinau rekomenduoja nebent tik paracetamoli). Nuo sio nestipraus vaisto man itin greit pageredavo (mazdaug po 5 min budavau kaip "nauja"). Bet po to stengdavausi dar vistiek pabuti ramiau, kad vel nebeisiskaudetu galvos skausmas. O siuo metu jei jauciu kad norisi mausti galva iseinu tiesiog pasivaikstineti. Pasirodo ir esant stresui ir jei lbai apkrauta yra galva, ji gali isiskausti. Tad geriau maziau streso, o daugiau dziaugsmo - visgi laukiate pacio graziausio stebuklo. Dazniau pabukite gryname ore, arba nuolat vedinkite namucius. Manau tikrai pades 4u.gif

Sekmes atsikratant galvos skausmo blush2.gif
Atsakyti
Ką galima gerti nuo galvos skausmo, kad nepakenktų mažiukui? Be proto skauda galvą...
Atsakyti
Jei padeda aspirinas, išgerk pusę tabletės. Atsigerk kavos.
Man su galvos skausmu irgi bėdos, tai aš gerdavau citramoną.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 06 18, 07:56)
Jei padeda aspirinas, išgerk pusę tabletės. Atsigerk kavos.
Man su galvos skausmu irgi bėdos, tai aš gerdavau citramoną.

Ačiū. smile.gif Būtinai pabandysiu, kitaip išeisiu iš proto smile.gif
Atsakyti
Gal kam pravers mano patirtis 4u.gif Nors nesilaukiu, bet siaubingai skaudėdavo galvą, net žinodavau, kad jeigu pradėsiu dėl kažko jaudintis, ar intensyviau galvoti- įsiskaudės.. Ir labai padėjo magnis smile.gif Radau daug info, jog esant magnio trūkumui gali skaudėti galvą, slogi nuotaika, sutrikusi koncentracija, atmintis. Pagerėjo po nepilnos savaitės, geriau pradžiai net dvigubą dienos dozę. Dabar antras mėnuo, kaip geriu magnį ir tikrai neskauda galvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena.D @ 2015 06 17, 18:58)
Ką galima gerti nuo galvos skausmo, kad nepakenktų mažiukui? Be proto skauda galvą...

tuo metu, kai skauda galvą, pasimatuokite kraujo spaudimą - gal per žemas, o gal per aukštas. Nepatartina nei citramono, nei juolab aspirino. Paracetamolio išgerkite.
Atsakyti
QUOTE(pilo @ 2015 06 19, 11:12)
tuo metu, kai skauda galvą, pasimatuokite kraujo spaudimą - gal per žemas, o gal per aukštas. Nepatartina nei citramono, nei juolab aspirino. Paracetamolio išgerkite.

"nei juolab aspirino", aspirinas nėščiosioms skiriamas terapiškai ir kūdikiui nekenkia, todėl jau geriau gert aspiriną, nei paracetamolį.
Atsakyti